Doktorunuza Hediye Alacak Mısınız??

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.494
237
kızlar ben 1-2 haftadır doktoruma uygun bir dogum hediyesi bakıyorum ama bulamıyorum
siz düsünüyor musunuz? düsünüyorsanız nasıl birsey alacaksınız?
benim doktorum erkek, acaba evine mi bir eşya alsam, yoksa kendine gömlek alıp değiştirme kartı falan mı koysam içine :sm_confused: :sm_confused:

ben bise almayi düsünmüyorum doktoruma..
ama almisolsam..
ki o da erkek...
muayenehanesinde kullanabilecegi bisey alirdim..masaüstüne ve ya duvara bi süs ne bilim isde :S

bizim hastanede doktorların hediye kabul etmesi yasak. anca pasta, tatlı türü bişeyler alınıyor ve dağıtılıp yeniyor. ben de o türlü bişey yaparım sanırım...

Nacizane fikrim hem erkek hemde bayan doktoru olan yeni annelerimiz için bence klasik olmasına rağmen en uygun olanı...süprizzzzz

En azından ben öyle yaptım çokta şık olduğuna inanıyorum...:dilcikar:

Bir gondol aldım hemde bu alman gümüşlerinden olan çokta pahalı değil..Aslında çoğumuzun evinde bile vardır bunların kesme kristal olanlarıda var ama bu Alman gümüşü içinde çok şık görünüyor..

Gidin pastanenize içine karışık çikolatalarla süsletin birde süslü bir paket yaptırın...

Harika bence...

ben zaten hastaneye götürmeyecegim, muayenehanesine götürmeyi düsünüyorum
çikolata fikri çok guzel ama ben zaten ara ara hep çikolata götürdüm, eşim yurt dışından getirdikçe..

Hiç birşey almıcam. Yeteri kadar paralarını alıyorlar. Hatta fazlasını bile. Onlar bana bebek hediyesi alsınlar.

BENCEDE neden alıyosunuz ki onların görevi zaten işleri bu sonra hepsi alışıyor almaya alamayacak durumda olanlardan bile bekliyolar alıştırmayaın arkadaslar onlara vereceğinize bir cocuk sevindirin ihtiyaç sahibine bir sey verin cocugunuzun basının gözünün sadakası olur onun daha cok yararını görürsünüz türkiyede en cok banka hesaplarında parası olanlar doktorlarmış ihtiyaçları varmı sizce soruyorum?sevgilerle....

bende Bişey Almiycam Zaten Her Muayenede Alacağindan çok Aldi ücretini Gitsin Onla Kendine Bişeyler Alsinnn Haa Bu Arada Hem Beni Yari Yolda Biraktiii Avucunu Yalar
Ama Canim Muayene Hanesine Masasinin üzerine Koyabileceği Biblo Falan Alabilirsinn

ben çikolata yaptırdım ama aslında guzel bir kalem takımı felan da almayı dusunmedim de değil....daha zaman var belki alırım

ya haklısınız belki..döktügümüz paraların haddi hesabı yok,
ama doktorum benimle birlikte sevindi, yeri geldi telaslandı..cok destek oldu ve zor bir hamilelik gecirdigim icin hep yanımda oldu
benim icimden geliyor ve alacagım..
ama ne alacagıma karar veremedim
belkide hilmiyecigim dedigin gibi guzel bir saat olabilir muayenehanesinde de kullanir hem

Son düzenleme:
bende almayı düşünmüyorumm hiç gerek yok bencede...

almiycam hicbirsey yalnizca tesekkürederim...

onca para ödüyorum her ay,birde hediyeye gerek yok..

valla eskı doktoruma bır dünya para verdık benı yarı yolda bıraktıı..o olsaydı hayatta almazdım..ama bu doktorum çok iyi belkıı bişiler alırımm...daha zamanımız varr..ama pekte gerek yok bence...

zaten tonla para harcanıyor bence gerek yok doktor işini yapıp parasını alıyor hayrına yapmıyor o alsın bebek hediyesi :dilcikar:

ne gereği var yeteri kadar para alıyorlar deyin bakarım bir ay geç verecem yada indirim yapın ne diyecekler o kadfar masraf yapıyoz birde hediye o size ve bebeginize alsın o kadar dr dan onu seçtiğiniz için

canım sen zor bir gebelik süreci geçirdiğin için hediye almayı düşünmen normal bence en güzeli saat hediyesi.. ben doktoruma hiçbişey almayı düşünmüyorum valla ben pek yardımını görmedim hatta her muanede 120ytl nin karşılığı olan ilgiyi bile görmüyorum ama görseydim emin ol bir incelik yapardım

eşimle konustuk dun akşam o da sizin söylediginiz gibi düşünüyor, yaptırırız bir kutu cikolata götürürüz yeter diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…