doktora gittim gordum bebisimi

• Konu Sahibi yellowangelrufi
  • Başlangıç Tarihi
Y

yellowangelrufi

Ziyaretçi
bugun doktora gittim hersey normal bo sorun yokmus 4 hafta 3 gunluk hamileymisim 3 hafta sonra kalp atislari icin gidecez randevu verdi nasil gececek 3 hafta ya cok mutluyum esimde bende darisi tum isteyenlere insallah Allah herkese nasip etsin kizlar super bi duygu minicik ya bi gorseniz resmini cekti doktor agladim cok duygulandim sizlerlede paylasmak istedim

çok sevindim hayırlısı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende cumartesi gidicem doktoruma çok merek ediyorum umarım görebilirim

canım neden 3 hafat sonra yaaaaaaa....5. haftada bakılmıyo mu?ben de 4+2 yim yani ben de mi beklicem 3 hafta bukadar uzun olduğunu ilk defa senden duydum

allah bağışlasın bu arada........

tebrik ederim cnm
ne kadar güzel bir duygu değil mi?
hele bir kalp atışlarını da duy bak nasıl hissedeceksin kendini

hayırlı olsun canım . ilk muayne çok özel oluyor değilmi . bilirim. bende daha 1 kere gittim. bu hafta sonu veya pazartesi 2. randevum var ç bakalım benim nasıl geçiçek . inşallah bizde de bir sorun yoktur. doktorun verdiği ultrason resimlerini saklamayı düşünüyorum ilerde bebeğime göstermek için (tabi birde faturalarını naniknanik ) sende sakla bence güzel bir anı olabilir. hele de bide kalp atışlarını duyduğunda nasıl mutlu oluyor insan sorma delikafadulden

canım neden 3 hafat sonra yaaaaaaa....5. haftada bakılmıyo mu?ben de 4+2 yim yani ben de mi beklicem 3 hafta bukadar uzun olduğunu ilk defa senden duydum
canım en az 6 hafta dolunca kalp atışı duyuluyormuş . Garanti olsun diye yavaş büyüme falan olabilir ya işte garanti olsun diye 7 haftalık olacağı zman çağırmış bence.
Ben şanslıydım hamile olduğumu geç farkettim. 7 + 4 müş gittiğimde doktora . ilk gittiğimde duymuştum kalp atışını sositososito süper bi duygu

canım tebrik ederim ilk defa görmek çok farklı bişey insanın içinde minik bir canlı olduğunu bilmek çok güzel Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

Tebrik ederim.
Darısı bizim başımıza inşallah....:Saruboceq::Saruboceq:

canim karindan bakti sadece bebisi gorduk minicik daha 3 hafta sonra kalp atisini duycam benim ilk hamileligim 7 haftalikken duyulurmus eger vajinal ulturasyondan yapilirsa buyuk ihtimal 5 yada 6 hatalikken duyulur hic sorma banada bir omur geliyo 3 hafta hayirli saglikli olsunda darisi herkese

Tebrik ederim.
Darısı bizim başımıza inşallah....:Saruboceq::Saruboceq:
insallah canim sen dua et umudunu kaybetme tatlim Allah buyuk hic uzulma vardir bildigi rabbimin hayirli zamanda verecektir sen dua et yeter cok guzel bi duygu anlatamam ins en kisa zamanda sende yasarsin byyy

canım tebrik ederim ilk defa görmek çok farklı bişey insanın içinde minik bir canlı olduğunu bilmek çok güzel Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin
evet gercektente cok farkli bi duygu yasamayan anlayamaz ins hayirlisiylada kucagima alirim simdiden nasil dogum yapacam diye korkuyorum Allah yardimcimiz olsun

aaaaa yani bebişi de gördünüz....ben daha bişi göremedim sadece bişi ölçtü doktor 7 mm dedi o da keseydi galiba....heyecandan doktoru hiç dinlemedim ama ...bugün tekrar gidicez gerçi galiba....

ama daha çok erken değil mi yaa bu şimdi milimetrelerden de küçük ama

aglarim heralde simdiden cok guzel bi duygu var icimde hayali bile guzel evet bende resimlserini sakliycam ilerde albumunun icinde saklarim super bisey bence Allah yardimcin olsun seninde gonlunce olsun hersey

tebrik ederim cnm
ne kadar güzel bir duygu değil mi?
hele bir kalp atışlarını da duy bak nasıl hissedeceksin kendini
cok guzel bi duygu simdiden heyecan basti ya ins hayirlisiyla duyarim bebisimi bi sorun olmaz benimde ilk kizim olsun istiyorum

çok sevindim hayırlısı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende cumartesi gidicem doktoruma çok merek ediyorum umarım görebilirim
ya zaten minicik gorursun bi karalti sanki rahim icinde minicik tabiki tam olusmus degil daha cok yeni gorursun merak etme adetinin ustunden 15 gun gectiyse gorursun ben oyle yaptim bekledim ama vajinadan bakarsa daha erkende farkedersin

aaaaa yani bebişi de gördünüz....ben daha bişi göremedim sadece bişi ölçtü doktor 7 mm dedi o da keseydi galiba....heyecandan doktoru hiç dinlemedim ama ...bugün tekrar gidicez gerçi galiba....
daha olusmamis zaten bi nokta gibi sanki gosterdi rahmin bebek diye 3 hafta sonra kalp atislarini duycaz nasip olursa ama ben hissediyorum yerlesiyo agri yapiyo ara sira cok sukur bi sorun yokmus yumurtaliklarim falan gayet saglikliymis bi vitamin hapi yazdi oda herkese yaziyomus normal hayatiniza devam edin hic problem yok dedi sukur bebisim cok SIKI tutunmus bana

aman allah bağışlasın kuşum benim de karnımda bugün değişik ağrılar var diyorum hummalı çalışma var galiba...allah korusun bebişlerimizi ne deyim inşallah kucağımıza da lırız sağlıkla.....

ozceliksenacım zaten ilk başta bebişi görmüyolar kesenin içinde leke gibi oluyor.yellowangelruficim bende ilk başlarda bebeği doğurmaktan çok korkuyordum bizim bebişimiz bize süpriz yapmıştı sanırım onun için korkuyordum ama doktora gidip onu görünce korkun filan kalmıyor birde harketlerini hissetmeye başlasan zaman geçmek bilmiyor korkudan eser kamıyor biran önce doğsa demeye başlıyorsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…