doktor

çedene

papatya yüreğim
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2006
1.750
16
bebegınızı ne kadar sıklıkta dra göturuyorsunuz? ayrıntılı olaak bı dogdugu ay göturdum.. bıdahada göturmedım... yenı doğan sarılıgı yuzunden oğlusumun delınmedık yernı bırakmadılar.. gercı tekrar öyle yaparlar dıye belkı korkuyorumda...
sadece aşıya göturup gelıyorum.mesela bugun karmamız var yıne..

Valla Ben Hastalaninca Götürdüm Yine Götürücem Haklsin Delmeye çok Merakliliar.ek Gida Bide Bu özel Aşilar Için Gidicemmm

her ay götürüyorum ben bugünde karma aşımız için gittik hemde muayene olduk 15 gün içindede kontrol hakkımız var yani ayda iki kez gitmiş oluyoruz , herhangi bir tahlil kan alma vs. olmadı bizde bu yüzden gidip kilosunu ve boyunu ölçtürmek hoşuma gidiyor

Bizimde Her Yay Boy Ve Kilo Zaten çlçülüyorrr...evde De ölçüyorum Gerçi Hassas Tartiyla Ama Doktorunkine Daha çok Güveniyorum.

ek gıda çin daha cok erken degıl mı? karmasını bugun yaptırdım...önumuzdekı ay yıne varmış. bende ki takvımde 6 ayda var yazıyordu ama 5.ayda yıne cagırdılar..offffffff igneden asıdan hiç hazetmıyorum.

her ay götürüyorum ben bugünde karma aşımız için gittik hemde muayene olduk 15 gün içindede kontrol hakkımız var yani ayda iki kez gitmiş oluyoruz , herhangi bir tahlil kan alma vs. olmadı bizde bu yüzden gidip kilosunu ve boyunu ölçtürmek hoşuma gidiyor

annesutu sarılıgı olmadımı sızın bebışş... annemı dınleseydım okadar ezıyet yemezdı oğluşum.. ne kan aldılar hormon testlerı off bıryıgın yapıldı.. Çok üzgünüm çoook

ek gıda çin daha cok erken degıl mı? karmasını bugun yaptırdım...önumuzdekı ay yıne varmış. bende ki takvımde 6 ayda var yazıyordu ama 5.ayda yıne cagırdılar..offffffff igneden asıdan hiç hazetmıyorum.

bizde bugün karma aşı yaptırdık önümüzdeki ay yine varmış ben ateş yapar diye korkuyordum ama aksine aşı olduğu saatten beri vucut ısısı normalden düşük ne yapmak gerek sizde durum nedir?

annesutu sarılıgı olmadımı sızın bebışş... annemı dınleseydım okadar ezıyet yemezdı oğluşum.. ne kan aldılar hormon testlerı off bıryıgın yapıldı.. Çok üzgünüm çoook

yenidoğduğunda evet vardı sarılık ama ağbim(dr.kendisi) çoçuğa eziyet etmeyin ölçtürmeyin uyandırıp saat başı emzirirseniz geçer dedi ve aynen öyle oldu iyikide ölçtürmemişim zaten tek ilacı emzirmekmiş

banada ates yapar dedıler ama su an normal gıbı.. asıdan sonra uyudu henuz uyanmadı gercı

cnm benimde öle uyumuştu ama sonra 2 saat soluksuz ağladı 2. ay aşımızda...inşallah öyle olmaz senin bebiş...benimki çok etkilenm
iştii

Bende ilk ay genel amaçlı doktora götürdüm ama aşı boy kilo ölçümü için sağlık ocağına gidiyorum.Öyle heray doktora götürüp gereksiz müdahalelere içim elvermiyor.Sadece rahatsızlanırsa götürmeyi düşünüyorum...

benim kızımda oldu sarılık ve o kadar güneşe koyduk kızı ağustosta :) süt falan ama,,,olunca oluyor işte ,,onun dışında tabe her ay gidioruz kama aşı için gidince sağlık ocağında ölçümleri yapılıyo zaten,,
hastalıksız günler dilerim :)

X