Doktor yazmadan klomen kullanılır mı?

Leviosaa

Gül, güldür, güzelleştir 🪷
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
1.136
981
28
Kızlar ilacı sadece burda okuduğum kadarıyla biliyorum, 1 yıldır deniyoruz, nasip olmadı henüz sigara kullanıyordum bıraktım yaklaşık 10 gündür içmiyorum, acaba klomen alıp kendim kullanabilir miyim, kullanıp hamile kalan var mı?

Canım bence kullanma kafana göre kist yapabiliuormus ayrıca dozları da Dr kendine göre ayarlıyor. Benim ctesi kontrolum var mesela klomen içtim bitti. Takip etmesi lazım Dr un

Canım bence kullanma kafana göre kist yapabiliuormus ayrıca dozları da Dr kendine göre ayarlıyor. Benim ctesi kontrolum var mesela klomen içtim bitti. Takip etmesi lazım Dr un
Teşekkür ederm balım, bir sonraki sefer ben bir sorayım o zaman

Böyle niyetin varsa doktor değiş yada doktoruna danış kullandırtsın kontrol altında olmalısın takiple yumurta büyüklüğü ölçülüyor çok önemli oma göre iğne yaptırmanı isteyebilir senden çatlama için

Doktor yazmadan kullanma. Tedavi surecinde kendiler baslayacaklari noktada veriyorlar zaten.Bana baslatmak istemedi doktorum bunyeni bozmak istemiyodum dogal olur bekleyelim demisti uzun sure bekleynce istemeyerek baslatyrom dedi ve cidden döngüm alt ust oldu hemen biraktirdi. Cok sonra dogal yolla kaldm.Döngümün duzene girmesine cabaladik birde .Kafana gore kullanma

Kafana göre kullanmamalısın. Doktor takip edecek o ilacı içersen yumurtanın gelişimini kist oluşacak mı oluşmayacak mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…