Doktor şikayet etmek için nereye başvurcaz

Öncelikle geçmiş olsun umarım şimdi iyisinizdir.

Konuya gelecek olursak doktorun bağırıp çağırmasını doğru bulmuyorum ama doktorunda böyle durduk yere hiçbir şey yokken bağırması da çok mantıklı gelmiyor hem de dövecekti neredeyse demişsiniz. (haklı da olsanız haksız da olsanız doktorun davranışları yanlış)

Konuda eksiklik var gibi siz giriş yaptırmadan girmeye çalışırken giriş yaptırmanız gerektiğini öğreniyorsunuz ve giriş yaptırmaya gidince doktor bağırıp çağırıp sizin üstünüze yürüyüp neredeyse sizi dövecek seviyeye mi geliyor olay?

Eğer tüm olay eksiksiz buysa bimer,cimer, sağlık bakanlığı her yere şikayet edip hakkınızı savunun. Tekrardan geçmiş olsun.

Sabim e şikayet edebilirsiniz
Benim sağlık ocağında olmadigim muayeneler, hatta şehir dışında olduğumu ispat edebileceğim günler e nabizda görününce etmiştim.
Çok çabuk geri dönüş oldu.
Ancak ihbar araştırılması için adımı vermişler.
Hemşire arayıp hesap sormuştu.
Biz sizin üstünüzden para mi kazanacağız sanki, bu ne çirkin ima, belliki yanlışlık var, şikayet edeceğine bana sorsaydın diye :)

Bence sağlık bakanlığı karakol ne varsa hemen sikayet edin kamera kayitlarini tutmuyoruz vs diyebilirler 24 saati gecince

184'ü arayabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi yani SABİM'in hattıdır.

Ağzını burnunu kırmak mi..Doktor hatalı evet konu sahibinin eşi gidip kızabilirdi..Şikayet de etsin bence ama şiddeti tasvip etmeniz çok yanlış..

Baya taciz eder gibimi söyledi çok saçma yaa. Şiddeti haketme kısmına katılmıyorum hukuk yoluyla çözmek daha doğru. Her ne kadar pek bı hak hukuk olmasada.

Bazen hasta yakını da şiddeti hakediyor o zaman..Şiddet tasvip edilir mi ya..

Ağzını burnunu kırmak mi..Doktor hatalı evet konu sahibinin eşi gidip kızabilirdi..Şikayet de etsin bence ama şiddeti tasvip etmeniz çok yanlış..

Yanlış anladınız. Ben şiddeti tasvip etmedim. Benim eşim doktor. Ailemde bir cok doktor var. Onlar işlerini hakkı ike yapan, insanlara insan gibi davranmaya gayret eden doktorlar. Simdi bir hasta yakını hamile bayana bağıran ve üstüne yürüyen bir doktor görüp geri atağa geçse "doktorlara karşı şiddet artıyor" derler. Böyle doktorlar yüzünden hem doktorlarin adı kirleniyor, hem doktorlara karşı şiddet uygulayan olsa "bakalım ne yaptı da hasta yakını saldırdı" diye algı değişiyor. Ben zaten konu sahibinin saldirmadigini en iyisi olduğunu yazdim. Haklı olduklari yerde, haksız duruma düşerlerdi.

Aaa terbiyesize bak. Göbeğimle döverdim onu ben. Metal sevmiyormuş, ay çok iğrenç konuşmuş

Ben şikayet edene kadar tartıştığım hemşire beni dava etmişti ,
sonra herkese bu şekilde davrandığı tartışma vs olursa da dava açtığını tazminat karşılığında da vazgeçtiğini öğrendik sonuç olarak davasından vazgeçmek zorunda kaldı topukları g..tüne vura vura kaçtı mahkeme sonrası oh olsun

Baya taciz eder gibimi söyledi çok saçma yaa. Şiddeti haketme kısmına katılmıyorum hukuk yoluyla çözmek daha doğru. Her ne kadar pek bı hak hukuk olmasada.
hak hukuk diyorsunuz da adamı şikayet etmeyen hasta kalmadı hiçbir şey olduğu yok.Sürekli insanları aşağılıyor kuzenime ne kadar şişkosun aynı annen gibisin vs demişti. Kimse kimseyle böyle konuşamaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…