Doktor Secimi

Sikayet sitesinde dolu sikayetini okudum hatta suan bile var açıp okuyun
Gerçekten mi?Ben sadece doktor takviminden okumuştum.3 akrabam ona ameliyat oldu ve gerçekten çok doğal oldu.Randevuya gittiğim zaman o kadar ilgili konuştu ki başka doktor istemedim.Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Doktor iyi ya da kötü diyemem ama şikayetleri var okudum , siz güveniyorsanız olun karar sizin

O doktor sitelerinde hiç kötü yorum olmuyor. Oralara hiç bakmayın. Adının yanına şikayet yazıp aratın. Ama o bile çözüm değil çünkü sildiriyorlarmış.

Doktor takvimine pek güvenmeyin bu arada ..şikayet siteleri ve objektif forumları takip edin. Bazı doktorların takvime bakıyorum 7 mayıs 8 mayıs 9 mayıs 10 mayıs 11 mayıs hergun memnuniyet yazılmış hastaların işi gücü yok sitematik olarak o siteye girip yorum mu yapacaklar,kanmayın takvime. Geçen bir doktorun google ismini arattım yorumlarda hep akrabaları doldurmuş tanıyorum çünkü biliyorum.hatta başka bir doktor arkadaşı her ay botoksumu yaptiriyorum vb. yazmış oysa kendi de botoks yapıyor ve farklı bir ilde anlayacaginiz kankilerine yazdirmis hep

O doktor sitelerinde hiç kötü yorum olmuyor. Oralara hiç bakmayın. Adının yanına şikayet yazıp aratın. Ama o bile çözüm değil çünkü sildiriyorlarmış.
O da doğru,şikayetlerini de okudum az önce.Ben 8-9 kere Kliniğine gittim.Gittiğim zaman da burnunu yaptıranlara çok dikkat ettim inceledim.Hiç gözüme batmadı,çoğu istediğim şekildi bundan dolayı da olabilir.O ilgiden sonra resmen beni büyüledi başka bir doktor istemedim

Barış beyi maalesef ki eliyoruz çünkü bütçe sıkıntı
benim bütçem var ama yinede kararsızım barış beye olma konusunda eren taştana mı olsam diye düşünüyorum barış beyin kötü yorumu yok sanırım sildiriyor bilmiyorum kimseye güvenemiyorum ve burnum eğri nefes almam sıkıntılı o yüzden plastikçiye olmak ne kadar mantıklı bilemiyorum

En iyi kabul edilene olsanız dahi güzel olmama,sorun çıkma ihtimali hep var. Bende hep kbb savundum ama şuan ki aklım olsa plastik cerraha olurdum diye dusunuyorum

En iyi kabul edilene olsanız dahi güzel olmama,sorun çıkma ihtimali hep var. Bende hep kbb savundum ama şuan ki aklım olsa plastik cerraha olurdum diye dusunuyorum
Ben de nefes çok önemli değil düzgün olsun yeter ki diyerek plastik cerraha oldum. Şimdilik nefesimde problem yok. Ama görüntüsel problemler var.

maalesef böyle olması üzücü inşallah herkes çok güzel bir buruna sahip olur sonuçta eğri olmasınıda ben seçmedim kötü olacak daha sonra düşecek diye korkuyorum haliyle

Aslında bizim ülkemiz yine iyi galiba bu alanda... çok daha kötü sonuçlar var yurtdışında. Reddit'ten bakıyorum, nostrils diye arattım burun delikleriyle ilgili bir şey bulmak için ve böyle bir sonuç çıktı karşıma:

Sadece burun delikleri değil sorun burda mesela, burnun tamamı hiç ameliyat olmamış gibi duruyor.

Olmanı tavsiye etmem oldum ve bin pişman oldum Eski burnumu arar oldum Resimlere aldanma Randevuya gittiğinde olan hastaları görmeye de aldan ma Görüşmeye gittiğinde sempatik üstüne altını dolduramayan yorumlarına ve Yapacaklarınada aldan ma Simetrik kesinlikle değil üstüne hep sorun ve promlem Yeniden ameliyat olmayı düşünüyorum Net pişmanlıktır!!!!!

Ay hangi doktor için diyorsunuz bunları acaba? Mesajda 3 kişi var da

Fatih Akgün u neden elediniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ameliyat oldunmu? Kime?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ameliyat oldunuz mu?

Merhaba. Ameliyat oldunuz mu filtrelediginiz doktorlardan birine? Ben de Volkan Sunter ve Ozan Erol arasinda kararsiz kaldim ama bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…