Revizyon Rinoplasti güncel

Merhaba yeni revizyon olmuş biri olarak burnumu mahveden doktorunda listede olduğunu görüp uyarmak istedim . İlk ameliyatımı M. Karakaşa oldum. En büyük pişmanlığım çok uyarmama rağmen burnumu aşırı kalkık ve kısacık yaptı. Yüzümde minicik kaldı üstelik açık çatı deformitesi oldu. Yüzüm önden o kadar değiştiki kötü anlamda anlatamam yani. Sonrasında tavsiyeler sonucu erkan soyluya ameliyat oldum. İyikide ona olmuşum. Kaburgadn kıkırdak alarak yaptı ameliyatı. Yüzümde ne şişlik ne morluk oldu ki ilk ameliyatımda tanınmayacak gibi şişip morarmıştım. Çok şükür şuan normal bir burun görüntüsüne sahip oldum. Tavsiyede ederim hiç başka doktorlarla vakit kaybetmeye gerek yok. Hatta listenin en başında yazılan doktorun felaket sonuçları heryerde
Merhaba nefes probleminiz var mıydı? Çözüldü mü? Bende arayış içindeyim ve çok ciddi nefes problemim var

Merhaba nefes probleminiz var mıydı? Çözüldü mü? Bende arayış içindeyim ve çok ciddi nefes problemim var
Merhaba nefes probomi ara ara oluyodu ama çok büyük bi sıkıntıda yoktu erkan beyi tavsiye ederim en azından muayne olursanız o neyin düzelip düzelemeyeceğini söyler

X