Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

slm kızlar bizde hayırlısıyla başladık erbil beyle bugun 2. gunum , sizlere bikaç soru sorucamm.
dondurulmuş tdavisinde, lucrini adet sonrası nasıl kullandınız?
10 ml adet öncesi, adet sonrası 5ml düşürdü erbil bey,
bir de bantları kalçaya mı yapıştırdınız?
göbek deliğinin altı uygun olur mu..

Son düzenleme:
hayırlısı olsun inşallah. Allah emeğinizi karşşılıksız bırakmasın..
canım ben lucrin kullanmadım hiç bana öyle bir ilaç vermedi .oyüzden yardımcı olamıcam. ama batları göbeğinin iki yanına yyapıştırabilirsin altına yapıştırıssan sanki katlanır gibi ama rahat edeceksen neden olmasn. ben göbeğime , kalçama kollarıma yapıştırıyorum üst kısmınatabi ozman daha yarım kollu uzun kollu giyiliyordu gözükmüyordu. şimdi yaz geldii bellii olur :) kollarrıı ele :) sırayla yapıştırdım işte:) :44:

Hadi hayirli olsun tedavin. . Bantları kollarının iç kısmına bacaklarını yukarsina iç kısmına bide göbek deliğinin altına ve yanlarına yapıştıra bilirsin arkadaşım

Hayırlı olsun canım. Umarım herşey yolunda gider. Bende lucrini kullanmadım. Sadece 2 günde bir miktarları değişen bantlardan kullandım. Ben özellikle iğne yapılan göbek bölgesine uyguladım. Aslında kola ve bacağa yani iğne yapılan diğer bölgelerede yapışıyordu ama ben çok araştırdım. En iyi sonuç alan bölge göbekmiş. Hicranda göbeğine yapıştırırsın daha iyi olur demişti. göbek altı çamaşırın bel kısmına geldiği için katlanabiliyor. Malum havalarda sıcak...

Rabbim kolaylık versin canım...

saol cnm amin inşallah..
dün kalçama yapıştırmıştım ama kabarcıklar oluştu o yızden çıkardım yenisini göbeğime taktım daha rahatım şimdi.
lucrini bana verdi çunku bi ay once progesteron hormonu yukseklığınden tedavım iptal olmuştu yumurtlamıştım yani estrofme rağmen
şimdi yumurtaları baskılamak için lucrin de alıyorum cnm saol

Hadi hayirli olsun tedavin. . Bantları kollarının iç kısmına bacaklarını yukarsina iç kısmına bide göbek deliğinin altına ve yanlarına yapıştıra bilirsin arkadaşım

saol cnm göbegımın yan kısımlarına lucrın vuruyorum sırayla hepsini denerim artık

saol cnm inşallah yolunda gider.
hicran hnmla ilk gun tanıştım kendisi şu sıralar izinli o yuzden başka başka hemşireler bana yardımcı oluyor.
göbeğe iğne apıyorum ya göbek sıkıntılı bakıcaz artık cnm.
9 ağustosta transferim var inşallah olumlu olur.
erbil bey herşey çok güzel olucak merak etme diyor, inşallah öyle olur

Biz iğne ypmıyorduk ya ondan alan fazlaydı. Ama 4 e çıktığı zaman ikisini bacağıma yapıştırmıştım. Bu arada Erbil bey olumlu diyorsa korkma zaten. Gerisi allaha kalmış. Bayramdan sonra güzel haberler verirsin inş.

saol cnm inşallah.
aynen Allah yardımcımız olsun,
bacağımın iç kısımlarını da gözüme kestirdim , oralara da yapıştırıveririm kimse görmez

Slm kızlar bende 3 negatiften sonra bahceci erbil beydeyim insallah hayırlısı olur elevit omega qenuzum q10 ilaçlar eşim de man bi vitamin 2 ikimizdede ufak çaplı problem var ni Dr gittim yumurtan cok az dedi ve hemen istanbula geldim inanamaz sın erbil bey 3 kadına yetecek yumurtan var dedi Ağustos başlayalım eylül transfer dedi ben Ağustos tatil istedim eylül toplama ekim transfer 4. Denemem 3 yıllık evli 30 yaşındayım eşinle hiç gebelik yok 3 tüp bi aşılama mart 2013 tüp Haziran 2013 laparoskopi Haziran 2013 aşılama. Kasım 2013 tüp Şubat 2014 histeroskopi rahim çizik atma mart 2014 hepsi begatif tam 1 yıla 3negatif tüp 1 aşılama 2 ameliyat sığdırdık sindi 2014 eylül yine start vercem cokmu üstüne düşmüşüm (

Merhaba kızlar, tedavinin sonuna geldik galiba, yarın yada perşembe transferim olacak,
ne olur dualarınızdan beni de eksik etmeyin.
Birde clexane iğne kullanan arkadaşlara bir sorum var.Bu iğneyi yapınca birazı dışarı çıkıyor gibi,
yatan hasta bölümündeki hemşire iğneyi hızlı yapmam gerektiğini yoksa canımın çok yanacağını söyledi,
hız olayını abartıyormuyum acaba? Siz de de böyle bişey olmuş muydu?

Hoşgeldin..hepimizin z için hayırlısı olsun inş.ağustosta başla tatili kısa tut:)ben bu yıl 4 güne sigdiracagim herşeyi.Rabbim hayırlı evlat nasip etsin inş.sonra koşturmaca.2 aşılama 2 tüp. Benimde negatif Allahın izni ile umutla burada başlıyoruz tedaviye.zaman o kadar cabuk geçiyor ki.çocuk düşüncesini gözümde ne kadar buyutmusum meğer.2 yildir bu uğurda pisiyoruz, bin bir sabir ve umutla..
Erbil bey dopdolu..enerjisini aktarıyor karşısındakine.sende farketmissun bunu.umut ekiyor yureklere..
Burada bi çok ark.bebiş bekliyor.Allah bizleri de anne eylesin inş.
Yarin için birbirimize dua edelim olur mu

Rabbim hayırlı eylesin..inş yarin kadir gecesine denk gelir
transferin..iğne konusunu bilmiyorum bilen ark yardımcı olur..
İğne korkumdan isimlerini bile hatırlamıyorum

merhabaa, çok şükür sonalrına yaklaşmışsınız. sonrasındada bekleme sürecii. inşallah sonunda sevindirici haberlerle gelirsiniz.
Clexane iğne, benim göbüşümde morluklar yaptı. kii erbil bey olabileceğini söylemişti. yakan bi iğne. hemşire oyüzzden öyle söylemiş olabilir. ben kendi adıma konuşayım hızlıca yapmayı beceremedim. yaptıktan sorna hmen çekiyorsun belki oyüzden geri çıkıyo olabilir..
Örneğin, bitanesini kayınvalidem yapmıştı ne kadar hızlı bastırdıysa artık çok bastırınca hani iğne içine çöküyo , karnımdayken bi bastırdı iğne pıtt içine attı , karnımdanda çıktı gibi bişi oldu:26: orada kabarcık oldu sonrada tabi morarmıştı. bana göre daha çok acıdı. ben yavaşca vurdum hep. iğneden korkardım oyüzden yavaş yavaş yaptım hep:) önce batırıp, yavaşca enjekte eettim. birkaç saniye bekleyip yavaşca çektim..

bayramdan sonra ikili testimiz olacak.. zaman nasılda geçiyooorr

Günaydın canım... Merak etme bir süre sonra hızlı geçiyor. 2 li derken bakmışsın 3 lü gelmiş sonra bir detaylı ultrason daha. Şeker yüklemesi tetanoz aşısı derken hop 9 ay geride kalmış.

Merhaba canım hoşgeldin aramıza. Buraya gelince geçmişi arkamızda bırakıyoruz. Boşver sen eski negatifleri ameliyatları. Rabbim bu mübarek gecede herşeyin hayırlısını versin inş. Erbil beye güven ve rabbimden hayırlısını istemekten asla vazgeçme. İnş ilk tedavinde hamile kalırsın.

Rabbim yardımcın olsun canım. Hayırlısı ile hamile kalırsın inş. Ben bi kez yaşamıştım bu sorunu ve sonunda çok büyük bir morluk oluşmuştu. Bildiğin mandalina kadar. Benim çalıştığım yerdeki hemşire bira daha yana doğru kararlı batırmamı ve ne yavaş nede hızlı olacak şekilde enjekte etmemi söyledi. İğne iyice batsın canım. Biraz yakıyor ama bebiş için değer...

Rabbim kolaylıklar versin. Son iğnelerin olsun...

Rabbim en hayırlı zamanda bebişlerinizi kucağınıza versin inş canım. Dualarımız sizinle...

Günaydın canım... Merak etme bir süre sonra hızlı geçiyor. 2 li derken bakmışsın 3 lü gelmiş sonra bir detaylı ultrason daha. Şeker yüklemesi tetanoz aşısı derken hop 9 ay geride kalmış.
ayy hadi hayırlısı 2'lide tahmini cinsiyet söyleniyıormuyduu :26: 3 lü nezman yaww bitmezmi bu testler :))
canımm sen ne yaptın . hastane işini bulabildinmi kafana yatan biyer?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…