Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Niye salak olasın canım dalgınlık... Aynen canım ya şimdi bebeğe odaklandık ya o uzun zahmetli süreci rabbim unutturuyor. Darısı tüm arkadaşların başına inş. Gelsin geçsin de unutsunlar..:KK1:

ay evet canım çok ama çok zorlu bir süreç. hem maddi hem manevi anlamda. biz yine şanslı olanlardanız elhamdülillah. kafa kalmaması çoook normal. allah isteyen herkese nasip etsin tez zamanda. mervettini merak ettim baya. inşallah birşey yoktur

hiç sorma tam ergenlik durumu yaşıyoruz :KK1::KK1: zaten gece rüyamda gördüm bebişimi doğmuş ve kızdı (aynı benim bebekliğim:KK1::KK1:) yalnız doğar doğmaz konuşuyordu benim bebek:KK1::KK1:. rüyası bile çoooooooooooooooook güzel:KK16::KK16::KK16: allah kucağımızada almayı nasip etsin. bu arada aramızda 15-16 gün var:emir_bebek::emir_bebek:
maşallah canım senin bebişş büyümüşty küçülmüş:))))) Alalh gönlüne göre versin inşallah.. ben needense hiç bişi hissetmiyorumm.. :KK1: sağlıklı olsunda. o yeter. bu arada 7. hafta dasın çıkmış takvimde. telefonuma bebeğim uygulaması yükledim benmde orada 11 şubat çıkıyor. burada 18 şubat :KK1: bişi anlamadımm :KK49:

maşallah canım senin bebişş büyümüşty küçülmüş:))))) Alalh gönlüne göre versin inşallah.. ben needense hiç bişi hissetmiyorumm.. :KK1: sağlıklı olsunda. o yeter. bu arada 7. hafta dasın çıkmış takvimde. telefonuma bebeğim uygulaması yükledim benmde orada 11 şubat çıkıyor. burada 18 şubat :KK1: bişi anlamadımm :KK49:

bende bişi hissetmiyorumda dün gece gördüm rüyamda işte. anası gibi bilmiş olacak herhalde. bide ben kız olsun çok istiyorum. bilinç altı belkide. öyle güzel şeyler varki şimdi insan kızı olsun istiyor:KK1::KK1: bu arada tarihe takılma o tarih zaten muhtemelen olmayaca. tahmini olur genlede. sezeryan olursa zaten doktorun belirler tarihi ve daha erken oluyor. ben normal doğumdan acaip tırsıyorum ve kesin sezeryan olacak. eşimde izin vermiyor zaten normale.

hiç sorma tam ergenlik durumu yaşıyoruz :KK1::KK1: zaten gece rüyamda gördüm bebişimi doğmuş ve kızdı (aynı benim bebekliğim:KK1::KK1:) yalnız doğar doğmaz konuşuyordu benim bebek:KK1::KK1:. rüyası bile çoooooooooooooooook güzel:KK16::KK16::KK16: allah kucağımızada almayı nasip etsin. bu arada aramızda 15-16 gün var:emir_bebek::emir_bebek:

Rabbim hayra yorsun inş. Bende başta görüyorsum ama bayadır göremiyorum. Eşimle aramızda bişeydi. Esmer çekik ela gözlü düz saçlı...:emir_bebek:

Benimki her yerde 18 hafta çıkıyor. Bu tarihe takılma tatlım. O sürenin dolduğu tarih öncesi biraz sonrası olabilir. Yani benim günüm 18 aralık da doluyor. Kasım sonundan sonra her an bekliycez artık...

nisancım yasemincim cevapladıgınız icin çok tesekkür ederim arıtk sizi buldum bol bol bi soru bombardının tutuarım. aslında adanada iyi merlezler var ama ne biliyim... esim önce adana olsun dedi ama ben istanbul diye tturdum nasıl olur falan derken kardesimde istanbulda degerlendirelim dedik. kafamda herseyi kurdum heyecanlıyım ama nasıl bişey se hala çok sakınım belki yeni evligim icin belik isin ciddiyetini farkında degilim belkide kendimi rahatlatıyorum kim bilir bilmiyorum..sizce ist. gelmekle hata etmiyorum dimi:KK43: illaha tturdum orası olacak diye :)

nisancım yasemincim cevapladıgınız icin çok tesekkür ederim arıtk sizi buldum bol bol bi soru bombardının tutuarım. aslında adanada iyi merlezler var ama ne biliyim... esim önce adana olsun dedi ama ben istanbul diye tturdum nasıl olur falan derken kardesimde istanbulda degerlendirelim dedik. kafamda herseyi kurdum heyecanlıyım ama nasıl bişey se hala çok sakınım belki yeni evligim icin belik isin ciddiyetini farkında degilim belkide kendimi rahatlatıyorum kim bilir bilmiyorum..sizce ist. gelmekle hata etmiyorum dimi:KK43: illaha tturdum orası olacak diye :)

Kafana takma canım. Çünkü nasipten ötesi yalan. Rabbim tedavini burada yazdıysa burada olur. Ama en iyi doktoru secmişsin. Cevap negatif bile olsa elinden gelenin fazlasını yaptığına seni sürekli pozitif tuttuguna şahit olacak sürecleri hiç kafana takmayacaksın. Mesela ben tüp bebek sürecinin ayrıntılarını hatta iğnelerini bilmiyordum. İlk bize devlette tüp dediklerinde öylece kalmıştım. Devlet olmaz dedim. Zira çok zaman kaybedecektik birde nedense güven oluşmadı. Derken erbil beyle karşılaştık. İğne dediğinde ne nasıl yani iğnemi dedim. Çok korktum hatta ben yapacaktım bunları.AMA KORKULACAK KADAR OLMADIĞINI ERBİL BEY VE HİCRAN SAYESİNDE ÖĞRENDİM.

İlk zorlandım ama sonra baktım bişey yok bunda dedim. Zaten can acısı olmuyordu sadece iğne batırma güdüsü beni itiyordu. O günler o kadar hızlı geçtiki canım transfer günü bir daha doğdum ve tam 15 gün sonra hayata 1-0 malup olarak yeniden başladım.

Rica ederim ne demek. hepimiz aynı süreçten geçtik. dr seçme konusunda, yada merkez konusunda. hatta ben buradan öcne başka bir mekezde başladım amaa . inan ne yaptıkalrnı onalrda bilmiyordu herhalde. yumurtam az geliştii . sankii dünyanın sonu gibi yansıttılar bana. bende korktum açıkcası aşılamaya çevirdim tedavimii.. tabii tutmadı. sonra bahçeci kliniği hep aklımda vardı ama uzak diyee yanaşmamıştı eşimm. git-gel zor oalcak demişti amaa. iyikidee oraya gitmişim .. sende gittiğinde pişman olmayacaksın. sadece erbil bey deil ekip olarak çok sıcaklar. hele transfer günü hemşireler peşimde pervaneydi desem yeridir :nazar: :KK1::KK1: sende ilk tedavin kendini güzel şeylerle telkin et. en iyisini yapıyorsun.. amaa okadar ilaç -emek maddii manevi her yönden yıpranıyorsun ne oldu ne olacak diyee oyüzzden içine bahceci siniyorsa-erbil bey siniyorsa ona gitt- dediğim gibi ben yakın diye başka bi mrkze gidip pişman olmuştum resmenn .. :KK47:

bende bişi hissetmiyorumda dün gece gördüm rüyamda işte. anası gibi bilmiş olacak herhalde. bide ben kız olsun çok istiyorum. bilinç altı belkide. öyle güzel şeyler varki şimdi insan kızı olsun istiyor:KK1::KK1: bu arada tarihe takılma o tarih zaten muhtemelen olmayaca. tahmini olur genlede. sezeryan olursa zaten doktorun belirler tarihi ve daha erken oluyor. ben normal doğumdan acaip tırsıyorum ve kesin sezeryan olacak. eşimde izin vermiyor zaten normale.
Allah gönlüne göre versin cnm.. bende hep kız isterdim amaa. diyorum neyi çok istesem olmuyo sankii. ben mesela çocukları çok severimm, önceden beri kendi çocuğum olsa kimbilir nekadr sevicem derdim .. düşünsene korktuğum başıma geldi.. bebeğime kavuşmak için çok uğraştım.. şükürr Allah kucağıma almayı nasip etsin inşallah. oyüzdenn çokkta farketmz . sağlıklı olsun yeterr diyorum çok istemiyorum kızı :)) gönlümde var diyimm :))
ya zatenn genelliklee tüp bebekleri kıymetli bebek diye sezeryan tavsiye ediyorlar. acaba edidural sezeryan hakında bilgisi olan varmı. ? benm bi akrabam öyle doğum yaptı. uyanıktı eşide doğuma girdi . bebeğin doğduğu anı bile çekmiş eşi :) :nazar:

Benimki her yerde 18 hafta çıkıyor. Bu tarihe takılma tatlım. O sürenin dolduğu tarih öncesi biraz sonrası olabilir. Yani benim günüm 18 aralık da doluyor. Kasım sonundan sonra her an bekliycez artık...
ooo hadi hayırlısı ..izninede az kalmışş canım kaçıncı haftada raporu yazıyorlarr?
yaa normall doğuracaksın sanırım senn :) maşallah canııımmmmm .. :nazar:

ooo hadi hayırlısı ..izninede az kalmışş canım kaçıncı haftada raporu yazıyorlarr?
yaa normall doğuracaksın sanırım senn :) maşallah canııımmmmm .. :nazar:

Doğuma 2 ay kala çıkılabiliyor ama ben çalışabilir raporu alıcam (tabi aksi bir durum oluşmazsa) 3 hafta kala çıkıcam. Sanırım kasım sonu falan olur.. Yani daha 4-4,5 ay var tatlım. Bol bol dua edin normal doğurayım. Çünkü ben tam aksi sezeryandan aşırı korkuyorum.

canım benim müdürümde izin konusunda saglık konusunda bi sıkıntı yapacagını sanmıyorum zaten bu sebeple izinlerimide kullanmadım, memurum ben .erbil beyle görüstüm ben teledonda dondurulmuş tedavisi uyguluyorum yumurtalar top. sonra 1 yada 2 adet sonra yapayorum. o sürecte 2 kez cagırıyorum ayarlarız dedi. simdi pazartesi günü gidince sanırım ialçlar falan vericek. ben eylül yada ekimde baslama istiyorum. sana bişey sorcam taib unutmadıysan :KK43: adetin 2. günü ilk kont diger 2. kont ne zaman gittin, bide kacıncı gün opu olmustu eger rahatsız lık verdiysem kusuruma bakma canımm... :KK43: uzaktan gelince böyle oluyo :2::2::2:
Hayırlı olsun inş tedavinin.bende gidip gelmeler nasıl olucak çok mu koşturma olucak derken seni duyunca ben neymisimki..yeni evli olsanda sonuçları erken gormen büyük şans.. Rabbim isteyen herkesin kucaklarini doldursun

Hayırlı olsun inş tedavinin.bende gidip gelmeler nasıl olucak çok mu koşturma olucak derken seni duyunca ben neymisimki..yeni evli olsanda sonuçları erken gormen büyük şans.. Rabbim isteyen herkesin kucaklarini doldursun

sagol canim benim sen nerden gidiyosun ist bulmu aslinda kardesim ist. da benim ilk surecte 4-5 gun sonrs cahiriyomus arkasindan hemen izin alicam nasilsa kalacakyer sorunum ona sukrediyorum.. pazartesi ran. var bakalim hayirlisi artikkk...

Merhaba arkadaşım bende erbil beyin hastasıyım ve kendisinden çok memnunum.erbil beyi tanıyanlar bilir onun kadar hastasına yardım eden bir doktor yoktur.elinden gelenin fazlasını yapacağına inan.bahceci tüm çalışanlarıyla çok güzel bir klinik ilgi alaka çok iyi.

sagol canim benim sen nerden gidiyosun ist bulmu aslinda kardesim ist. da benim ilk surecte 4-5 gun sonrs cahiriyomus arkasindan hemen izin alicam nasilsa kalacakyer sorunum ona sukrediyorum.. pazartesi ran. var bakalim hayirlisi artikkk...
Hepimiz için hayırlı si olsun inş.bende bursadan gidicem kismetse.benimde en yakınlarından teyzem var ama kimse bilmiyor :KK55:Ark.larim da var ama gerektiğinde konaklamak için otel diyorum.ağustos adetiyle baslayacagim kismetse..Rabbim kucaklarimiz tez vakitte doldursun inş.

Merhaba arkadaşım bende erbil beyin hastasıyım ve kendisinden çok memnunum.erbil beyi tanıyanlar bilir onun kadar hastasına yardım eden bir doktor yoktur.elinden gelenin fazlasını yapacağına inan.bahceci tüm çalışanlarıyla çok güzel bir klinik ilgi alaka çok iyi.
Hoşgeldin..yeni başlıyorum ama ilk izlenim harika..Rabbim onları vesile eylesin ki kucaklarimiz dolsun..bahcecide devam edenler haberleselim.bol :KK49::KK49:

Hoşgeldin..yeni başlıyorum ama ilk izlenim harika..Rabbim onları vesile eylesin ki kucaklarimiz dolsun..bahcecide devam edenler haberleselim.bol :KK49::KK49:

hoşbulduk cnm..şimdiden hayırlı olsun tedavin Rabbimin izniyle olucak inş.Önce Allaha sonra Erbil beye emanet et kendini.Sizde ki sorun neydi kendinle ilgili biraz anlatır mısın?

hoşbulduk cnm..şimdiden hayırlı olsun tedavin Rabbimin izniyle olucak inş.Önce Allaha sonra Erbil beye emanet et kendini.Sizde ki sorun neydi kendinle ilgili biraz anlatır mısın?
Yum.tembelliği var.yumurtalar gelişmedi önceki tedavide.esimdede var sıkıntı.bir değil yani.Rabbim ol derse olur.duadan başka elimizden gelen bu uğurda caba harcamak..inş umudumuza burada kavuşuruz..

Doğuma 2 ay kala çıkılabiliyor ama ben çalışabilir raporu alıcam (tabi aksi bir durum oluşmazsa) 3 hafta kala çıkıcam. Sanırım kasım sonu falan olur.. Yani daha 4-4,5 ay var tatlım. Bol bol dua edin normal doğurayım. Çünkü ben tam aksi sezeryandan aşırı korkuyorum.
inşallah çıkmaz canımm .. çok şükür herşeyin normal seyrinde gidiyor. :KK49: Allah gönlüne göre versin. inşallah normal doğum yaparsınn :) bana sorarsan ben ikisindende korkuyorum oyüzden şimdiden hiç düşünmüyorum. hele bi yaklaşsın daa hayırlısı ile :KK49: :nazar:

inşallah çıkmaz canımm .. çok şükür herşeyin normal seyrinde gidiyor. :KK49: Allah gönlüne göre versin. inşallah normal doğum yaparsınn :) bana sorarsan ben ikisindende korkuyorum oyüzden şimdiden hiç düşünmüyorum. hele bi yaklaşsın daa hayırlısı ile :KK49: :nazar:

Amin canım inş. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Aslına bakarsan normal doğumdanda korkuyorum ama sadece dikiş atılma kısmından. Hissedilmediğini de biliyorum. Sezeryan istememenin sebebi de kesilip biçilmek. Bebeğimin ilk anına şahid olmak istiyorum ama epidural ve spinal yapamayacağım için hayırlısı ile normal düşünüyorum. En azından normal doğum bir anlık olup bitiyor. İyileşme kısmı çabuk oluyor. Dikişlerde genelde bir kaç tane.

X