Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

sivilceden muzdarip bir ben değilmişim demek bende de ergenlikte çıkmayan sivilceler çıktı,ki benim cildim kurusur sivilce çıkmaz . katlanıcaz artık. hamilelikte oluyormuş zaten. umurumda da değil açıkçası doğumdan sonra 10000 bakımına gireriz artıkfulyam bu arada yine bahçecide deneyecek. ama doktor konusunda kararsız kuzum. erbil beymi mustafa beymi gidip geliyor. hayırlısı artık.

Butik bebenin ürünleri güzel canım. Kızkardeşim de buradan alışveriş yaptı. Her markayı bilemem ama bu zamana kadar aldıklarımızda sorun olmadı.

Bitince senin dediğini dikkate alıcam canım. Sağolasın..

arkadaşlar merhaba :) uzun süredir takip ediyorum sizi pazartesi günü kısmet olursa erbil beyin yanındayım,adanadan gelicem kısaca durumu özetliyim 1 senelik eviliyim,28 yasındayız. adetlerim fazlasıyla düzenlidir. doktor kont gittigimde esimde sorun oldugun farkettik.sayı var ama sıkıntıda var adanadaki doktor asılama dedi ve ben asılamaya hiç ısınmadım.burdaa arastırıken erbil beyle telefonda icin ısındı. ee kardesimde istanbulda yasıyor dedim iyi bi yer olsun diye düsüdüm. genelikle erkek problemi daha cabuk ve daha iyi sonuç alına bişey mi rahatlama biraz ihtiyacım var galiba. birde çok saçma olucak ama calısıyorum. yeni evli oldugumz icinde kimsenin bilmesini istemiyorum. tedaviye basladık diyelim ben ekim gibi düsünüyorum bu arada adetin 2 günü gittik 2 randevu yani yumurtlama takibi hemen ertesi gün mu cagırdılar sizi yoksa ib kaç günmü, niye soruyom biliyomusuunz ? adetin 2 günü hastayım falan diye izin alıp ucakla gidis geliş yaptım 3-4 gün sonra cagırısa bi 7-8 gün izin alırım, hem kafam rahat olur hem gezerim hemde 1 hafta iznimden yemiş olur dedim.. bana akıl veriseniz çok sevinirim. basınızı agrıttım ne olur kusuruma bakmayın

Merhaba , tedavin hayırlı olsun öncelikle , süreç şöyle oluyor reglin 2. Günü gidiyorsun rahim ve yumurtalık kontrolü yaptıktan sonra kilo ve yaşına göre uygun ilaçları yazıyor ve yaklaşık 5-6 gün sonrasına randevu veriyor ve 2. Randevuya gittikten sonra 2-3 gün arayla çağırıyor 3-4 sefer daha yani reglin 2. Günü ekstradan gelip 5-6 gün sonra izin alırsan bence daha kolay olur canım

çok tesekkür ederim verdigin bilgiler için çok sagolasın regiln 2 günü hastayım falan diye kaçarım zaten :) sıkıntı olmaz 5 gün sonra falanda cagırırlarsa 2. kontürlde 7 gün falan izin alırım dedim..böylelikle hem rahat olurum hemde 1. etapı kolaylıkla atlatmıs oluruz diye düsnmüstüm.. cevap verdigin için çok ama çok tesekkür ederim:)

Öncelikle hayırlı olsun canım. İlk başta 2-3 günde bir yaklaşık 15-20 gün boyunca çağırıyor. (Tabii bu durum kişiye yaşına kilosuna probleme göre değişiklik gösterebilir) Bence sen ilk bir git görsün ve sana göre bir çizelge oluştursun. Ona görede iznini ayarlarsın. Erbil beye çalıştığını uzakta oturduğunu söyle tahmini süreci söyleyecektir. Bu sürec için net bişey diyemez çünkü rahim belki hızlı belkide çok yavaş cevap verecek. Umarım herşey istediğin gibi sonuçlanır. Sonuç da daha transfer süreci var.

cevapladıgın için çok teseekür ederim canımm.. iglelere başladıktan kaç gün sonra opu oluyor acaba ? benim arkadasımda yasafı bu süreci 12. yada 13. günü falan diyor 20. gün falan olma ihtimali varmıki acep :) tek güzevdigim sey yasım ve düzenli adetim :) bakalım işaallhh hersey düzgün gider . pazartrsi randevum var çok heyecanlıyım :) zaten ilk süreci atlatayım iznimle transfer raundunda çakıcam raporu :)

bu arada hayırlı olsun.. darısı basımıza uzun zamandır takip ediyorum bu sayfayı sana özelden mesaj yolucaktım ama daha yeni oldugum icin sistem medaj atmama izin vermedi

Rica ederim canım. İğneler hemen başlıyor zaten. Ve dediğim gibi kan değerlerin rahim yumurta olgulaşması süreyi değiştirir. Benim 15 gün sürdü. Bu arada erbil genelde transferi hemen yapmaz. Opu vücüt yoruluyor ve dinlenmesine olanak sağlıyor. Bunun için opudan sonra embriyolar dondurulur ev senin ilk adetinde kan değerlerin ve rahmin değerlendirilir. Herhangi bir problem yok ise hormon bantlarına başlanır. Rahim yeterli kalınlığa geldiğinde (tahmini 15 günlük bir süreç) şu gün transfer yapılacak denir canım. Rahim kalınlığı kontrolü içinde 2-3 defa gidiyorsun canım. Ben müdürüme durumu anlattım ve izinlerde hiç sıkıntı yaşamadım. Onun dışında da kimseye söylemedik.

bu arada hayırlı olsun.. darısı basımıza uzun zamandır takip ediyorum bu sayfayı sana özelden mesaj yolucaktım ama daha yeni oldugum icin sistem medaj atmama izin vermedi

Teşekkür ederim canım. Darısı hayırlısı ile sana inş. Ben artık kıdemli oldum. Bişey olursa danışabilirsin. Çekinme...

canım benim müdürümde izin konusunda saglık konusunda bi sıkıntı yapacagını sanmıyorum zaten bu sebeple izinlerimide kullanmadım, memurum ben .erbil beyle görüstüm ben teledonda dondurulmuş tedavisi uyguluyorum yumurtalar top. sonra 1 yada 2 adet sonra yapayorum. o sürecte 2 kez cagırıyorum ayarlarız dedi. simdi pazartesi günü gidince sanırım ialçlar falan vericek. ben eylül yada ekimde baslama istiyorum. sana bişey sorcam taib unutmadıysan adetin 2. günü ilk kont diger 2. kont ne zaman gittin, bide kacıncı gün opu olmustu eger rahatsız lık verdiysem kusuruma bakma canımm... uzaktan gelince böyle oluyo :2::2::2:

merhaba öncelikle hoşgeldiniz.. hayırlısı lsun tedaviniz.. yasemin arkadşımız güzel anlamtışş.
şimdi zpartesi eğer görüşeceksenniz sizee önce vitaminler verecek. istediği tahlil varsa yaptırısınız mail olarak atarsınız gelmenize gerek yok.. adettin 2. günü tedavi başladğında yumurtayı geliştiricii iğneler vereecek. ttabi yanında başkaa ilaçlarda var :)) size uygulayacağı tedaviye göree.. sonrsında benii 3-4 günde bir çağırdı, yumurta takibine.. benim opum 15. yada 16. gün oldu. aslında yumurtalarım gelişmişti ama bitanesi sonradan gelişmeye başladı onun için 2 gün daha beklemiştik

kızlar bu takvim neden olmuyooooo:26::26: kişisel bilgilere girip tahmini doğum tarihini girip kaydediyorum ama olmuyor. nerde eksik bişi yapıyorum ben:26::26:

Erbil bey anlayışlıdır canım ayarlama yapacaktır. Bazı hastaları sık çağırması kesinlikle kişinin rahatsızlık boyutundan kaynaklanıyor. Vallahi sürecin üstünden bayağı geçti o yüzden net hatılayamıyorum eve gidince ayrıntılı yazabilirim. Fakat hatırladığım kadarı ile 4 gün sonra çağırmıştı. Opuda sanırım 16. gündü. Rahatsızlık yok canım. Ben yardım etmeyi severim...

elfidaaaaaaaa hiç sormaa canım .. artık 9 ay sonra bakımlar. :)))) ergenliğe girdikk :)) sivilceler bastığına göree , burayı prensesler basacak:)
Hmm. evet bahceci yi değiştirmemesine sevindim. ozmana kadar sende erbil bey hakkında daha fazla fikir sahibi olursun ona anlatırsın.. anladığım kadarı ile mustafa bey çok yoğun , erbil beyi düşünmesinii tavsiye ederimm.. hakkında hayırlısı olsun. dua ediyorum onaa..

allahım ne salağım ben yaaaaaaaaaaa günlerdirnormalde hesaplamada 8 mart diyor ama ben mart ayını beşinci ay diye gtiriyormuşum meğer08-05-2015 diye bende neden olmuyor diye düşünüp duruyorum mart ayını neden 5 ay diye düşündüysem. acaip dalgınım:26::26: az önce cevap vermişsiniz ya ne zaman ilaçlara başlandı filan diye ben hepsini unutmuşum nerdeyse o kadarda vitamin alıyorum halbuki

hiç sorma tam ergenlik durumu yaşıyoruz zaten gece rüyamda gördüm bebişimi doğmuş ve kızdı (aynı benim bebekliğim) yalnız doğar doğmaz konuşuyordu benim bebek. rüyası bile çoooooooooooooooook güzel allah kucağımızada almayı nasip etsin. bu arada aramızda 15-16 gün var

Niye salak olasın canım dalgınlık... Aynen canım ya şimdi bebeğe odaklandık ya o uzun zahmetli süreci rabbim unutturuyor. Darısı tüm arkadaşların başına inş. Gelsin geçsin de unutsunlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…