Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Amin inş. canım.Kız olsunda 2. bebişde annesine yardım etsin Kızlar her zaman daha vefalı oluyor. Rabbim sana da nasip etsin talım. Dua ediyorum sizler için. Biraz daha sabır canım az kaldı inan...

Sagol canım amin inşallah, maşallah sanada3üncü ayındasın, saglıkla kucagına al inşallah,:)

kızlar pek güzel bir haberim olmağı için uğramadım buraya
görüşme ımmm geçti işte... haşimoto varmış onla ilgili vitamin verdi... asıl güzel haber tüplerde sorun yok... 6 ay sonrabi görüşelim dedi tabi o sırada eşim ve ben sağlmıza dikkt edeceğiz ve verdiği vitamnleri kullanacağız..
yaaa ama beeenn bi an öncee hamile kalmaaak istiooorumm yaaaaa :2:

Kızlaaaaaaaaaarrrrrrr şimdi geldim klinikkten.. kan değerim 998 ççıkmışşş :)))))))) Maşallahhhhhhh önümüzdeki hafta ultrasonda bakacağızz dediii :)

yasemiinnn e ilk cicisini almışsın.. artık dayanamaz ne görsen alırsın :) isimm düşünmeyede başlarsın artıkk

Canım benim rabbim dermansız dert vermesin. Bizim gibi yardımcı üreme tedavilerine maruz kalanlar için bu işler bu kadar kolay değil ne yazık ki. Sen zannediyormusun hepimizin tedavisi pat diye başladı. Ben başka başka hastanelerde değişik ilaç tedavileri gördüm. En son tüp bebbek dediler birden yıkıldım. Sonra dedim ne oluyor rabbim seni sınıyor pes etmek yok dedim araştırma yollarına girdim. Erbil bey ile tanıştım. Verdiği ilaçları kullanmamı en az 3 defa regl olup öyle gelmemi istedi ve böylelikle tedavimize başladık. O yüzden sabırlı olacak her adımı uygulayacaksın. Sabreden derviş muradına ermiş. Sende ereceksin inş. Umudunu ve sabrını hiç bir zaman kaybetme...

Kızlaaaaaaaaaarrrrrrr şimdi geldim klinikkten.. kan değerim 998 ççıkmışşş :)))))))) Maşallahhhhhhh önümüzdeki hafta ultrasonda bakacağızz dediii :)

Süper canım. Hep böyle olun inş. haftaya bişey kalmadı

Son düzenleme:
yasemiinnn e ilk cicisini almışsın.. artık dayanamaz ne görsen alırsın :) isimm düşünmeyede başlarsın artıkk
Evet canım aldım. Ama bababız 6. aya kadar yasakladı iflas edecek diye.
İsim yavaş yavaş düşünmeye başladık canım... Ama son ana kadar belli olmuyor genelde...

Canım inşallah sağlıklı, hayırlı bir kız evlada sahip olursun. Benim oğluşum ailenin iki taraftan 8. erkek torunu, kız torunu göremedik. Erbil bey, %80 kız demişti ama sonraki kontrolde pipisini gösterince hayırlısı dedik. Hala bebek dükkanlarına girince kız cicilerini gezip sonra erkeklere yöneliyorum :)

Ben de 1 hafta sonraki adetimle başlarım diye gidip, 3. adetimle tedaviye başladım. Yaz tatilinde düşünürken, okulun açıldığı aylar tedavi başladı, öğretmen olduğum için öne çekemezmiyim diye düşündüm ama hayırlısı böyleymiş, Allah hayırlı zamanda versin dedim. Geç olsun, güç olmasın, tam olsun. İnşallah ilk denemende bebeğini kucağına alırsın...

Amin inş. canım. Allah razı olsun. Bizde de ilkler hep erkek... Biz de bu olayı kırdık diye düşündük. Çok şaşkınım şu an. Erbil bey emin olmadan söylemez diye düşünmüştüm. İlk hediyesini bile aldım ama ne yapalım artık kısmet. 2 hafta sonra netleşir dedi. O zaman niye yüksek oran veriyor anlamadım...

Merhaba arkadaşlar benim sol tüpüm kapalı uzun denemelerden sonra normal yolla hamile kalmayacağım kararını verdim ve bu süreç beni çok yordu aşılama yapmaya karar verdim ve bu konuda tecrübelerinize-ve yaşanmışlıklarınıza ihtiyacım var ilkk defa deneyeceğim ve bu konuda hiç bilgim yok araştırmaya başladım bugün telefonla Erbil by görüştüm. Bu işte güvenilir ve doğru ekiple olmak istiyorum Erbil by bana güven verdi sizin bana önerileriniz var mı!Erbil by olumlu sonuçlar alanlar var mı!yada tavsiye ettiğiniz hastane doktor isimi ltfen ve nedenleriyle zaman ayırıp yazarsanız çokk mutlu olurum şimdiden bana zaman ayırıp yazacağınız her kelime için Teşekkür ederim.

Canım bugün tam sana yazdım elektrikler gitti:)nasıl geçecek günler bilmiyorum,gerçekten sabır işi tüp bebek,meşakkatli bi yol,rabbim hepimizin yardımcısı olsun,s

Maşallah canım bişey kalmamış senin doguma,saglıkla kucagına al inşallah heyecanlımısın:)

inşallah canım tez zamanda hepimiz yavruşlarımızı hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alırız.. :)

Maşallah canım bişey kalmamış senin doguma,saglıkla kucagına al inşallah heyecanlımısın:)

Henüz heyecan başlamadı. Nasıl doğum yapacağıma bile karar veremedim. Normal-sezeryan yani. Ayrıca, oğluşumuzun adı bile netleşmedi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…