Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Kizlaaaaaarrrr benn geldimmmm... :)))) elfidayla görüştü k cok şükür :)) benm.kimseyle denk gelmiyirdu kontrollerim.:))

Ben sadece 15. gün yaptırdım. Tek embriyo olmasına rağmen 5600 çıktı. Oooo baya yüksek gel bakalım keseye dedi ve gördük o gün. Sonra araştırdım ikiz olup bu kadar yüksek omuyor. Bir sonraki kontrol kalp atışında sorduk tek ve biricik dedi. Cuma gene sordum değerim çok yüksekti çift olma olasılığı yok dimi artık dedim gülüştük. Yani seninki ikiz olabilir. Sanırım ben istisnayım...[/QUOTE]

Yasocum Allah saglik versin, hersey yolunda gitsin de hiiiiiic faketmez ister tek ister beşiz olsun.

Yerim senin minnosunu da annesiiiiiii, ne zaman cinsiyet ogrenilcek peki? Ben eminim prenses geliyo ama yine de bi bakalim tabii 😉

Merve[/QUOTE]

Amin canım tabii orası öyle... Sanırım haftaya belli olacak. Babası kız dedi tepki yok. Benim içime erkek doğuyor dedim güldü ve bana bişey doğmuyor haftaya %90 luk bir sonuçla söyleriz dedi. Bakalım seninki ve nisanın ne olacak.

Bende kızarım. Merveyede ne kızmıştım sor söylesin. Kızlar negatif olmak yok. Bünyeniz pozitif olacak ki bu olaya herşey pozitif ilerlesin. Siz elinizden geleni yapıp gerisi rabbimin takdiri. Sigara kullanma en azından transferden önce bırak canım. En büyük düşmanlardan biri.

Yooo Merve ben içmiyommm yani bıraktım:)))ama arada bi kahveye götürdüğüm oldu:)))))o kadarda önemli değildir canım:))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yooo Merve ben içmiyommm yani bıraktım:)))ama arada bi kahveye götürdüğüm oldu:)))))o kadarda önemli değildir canım:))))

Bende tranaferden 1 aksam önce icmistim )) Gecende de arkadaa yanimda içiyor du bi fırt cektim.. daha yokkkkkkk

önceden haberleşirsek farketmez. Zaten çoğunluk çalışyor sanırım. Cumartesi pazar olur illa hamiş olmak şart değil hanımlar. Önemli olan kader arkadaşlarının bir arada olması.

Sigara içenler cızz... Kızarım bak size... İçenler ve canı isteyenler umarım bebişlerinizi daha çok istiyorsunuzdur. O yüzden içmiyoruz. fırt mırt...

Alemsin Yasemin yaa fırt mırt :)))))kopardın beni:))))walla kızlar ne bilim korkuyorum bi de elfidamlaa ya şöyle olursa ya böle olurs diyip diyip gaza getiriyor kendimizi:))))duymanız lazım konuşmalarınızı ama o bence benden daha sakin ben ölmek üZereyim tutmaz korkusundan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…