Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

İnşallahhh inşaallahhh
salı yada çarşamba tahlil sonuçlarını göstericem ona göre bir yol çizeceğiz inşallahhh
ben o kadar çok istiyorumki... ben ikizim benimde ikizlerim 3üzlerim olsun diyorum hayırlısıyla inşallahh

Hadi bakemmmm kızzz sende ben ve elfidamlaa aynı zamanda olcannnn transferini:)))))beraber bekliceZzz bebişleriiiiii:)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimde pek arkadaşım yok. Zaten arkadaş olabilmek için de aynı frekans da olmak şart eee bizimde en az bir ortak frekansımız olduguna göre tabiki arkadaş olucaz. Bizi ayrıntılardan haberdar et. Takıldığın durumlarda yardımcı oluruz.

tamam canmmm salı yada çarşambaki görüşmeyi aktarırım size inşallah hayırlı haberlerle geliriiimm :))

Walla yasemincim beklemedeyim 2.tarlusal bu akşam bitiyoooo beklicemmm :))))bende heyecanlıyım hele son transferler olumlu ya uçuyorum mutluluktan:)))))darısı elfidamlaa bana inşallahhhhhh:))))sen nasılsın nasıl gidiyoooo bakemmm

Nisannnnnnn
Elfidaaaaaa
Bulustunuz mu kizlar???
Nasi gidiyo bakalim???
Nisanncim benim bize haber ver hemen degerlerini, kocaman oldular minnoslar annelerinin icinde insallaaaaahhhhhhhh

Merve

Cok dogru bi secim yapmissin. Bak biz hepimiz onun hastalariyiz ve hep yuzumuz guluyo Allah'a binlerce sukur :):):) sen de guzel haberlerini burada paylasacaksin insallah cnm. Ne zaman ne istersen sor, her zaman cevaplariz.

Merve

Hadi Fulyam gelsin artik kirmizilarrr :)

Merve

Ohhhhh mervecimmm sen aldın bebeişleriniiiiş keyfin yerinde:)))))aman aman Rabbim ayırmasın:))))darısı başımıza bu zamana kadar kırmızı gelmesin die yırtıyorduk kendimizi şimdi gelsin die:))))ayyyy şekerim ne ilginç yaratıklarızzz:))))

Hadi az kalmış canım kırmızılara. İnş sende olumlu sonuçlar alacaksın. Biz iyiyiz çok şükür cuma kontroldeydik. Perşembede 2 li test için gidicez inş.
İyiyiz Yasocum, sen nasilsin bakalim?

İyiyim merviş. Ne olsun işte git gel zaman geçiriyorum. Senin o gün nasıl geçti muayene gördün mü keseyi. Perşembe 2 li testimiz var bizimde. Sanırım bu son randevumuz olacak...

Merve[/QUOTE]

Son düzenleme:
İyiyim merviş. Ne olsun işte git gel zaman geçiriyorum. Senin o gün nasıl geçti muayene gördün mü keseyi. Perşembe 2 li testimiz var bizimde. Sanırım bu son randevumuz olacak...

Merve[/QUOTE][/QUOTE]

Cuma gunu bana sadece kan testi yapti Yaso, 692 cikti 15. gun, yuksek bi deger dedi, ama muayene yapmadi, gorunmez daha dedi, carsamba cagirdi, o gun gorunurmus.

692 nasi deger sence? Elfida ikiz olabilir diyo, onun kocasi doktor, bakmis bu deger ikiz olabilir demis. Senin daha yuksekti ama di mi 15. gun??? Kacti hatirliyo musun canim?

Merve

Merve
[/QUOTE]

Cuma gunu bana sadece kan testi yapti Yaso, 692 cikti 15. gun, yuksek bi deger dedi, ama muayene yapmadi, gorunmez daha dedi, carsamba cagirdi, o gun gorunurmus.

692 nasi deger sence? Elfida ikiz olabilir diyo, onun kocasi doktor, bakmis bu deger ikiz olabilir demis. Senin daha yuksekti ama di mi 15. gun??? Kacti hatirliyo musun canim?

Merve[/QUOTE]

Ben sadece 15. gün yaptırdım. Tek embriyo olmasına rağmen 5600 çıktı. Oooo baya yüksek gel bakalım keseye dedi ve gördük o gün. Sonra araştırdım ikiz olup bu kadar yüksek omuyor. Bir sonraki kontrol kalp atışında sorduk tek ve biricik dedi. Cuma gene sordum değerim çok yüksekti çift olma olasılığı yok dimi artık dedim gülüştük. Yani seninki ikiz olabilir. Sanırım ben istisnayım...

Merve[/QUOTE]

Ben sadece 15. gün yaptırdım. Tek embriyo olmasına rağmen 5600 çıktı. Oooo baya yüksek gel bakalım keseye dedi ve gördük o gün. Sonra araştırdım ikiz olup bu kadar yüksek omuyor. Bir sonraki kontrol kalp atışında sorduk tek ve biricik dedi. Cuma gene sordum değerim çok yüksekti çift olma olasılığı yok dimi artık dedim gülüştük. Yani seninki ikiz olabilir. Sanırım ben istisnayım...[/QUOTE]

Yasocum Allah saglik versin, hersey yolunda gitsin de hiiiiiic faketmez ister tek ister beşiz olsun.

Yerim senin minnosunu da annesiiiiiii, ne zaman cinsiyet ogrenilcek peki? Ben eminim prenses geliyo ama yine de bi bakalim tabii 😉

Merve

Aminnnnn kızlarrrrr aminnnn ama ne yalan diyim kızlar acayip korkuyorum ben yaaa((ya tutmazsa die ilkinde ((elfida kızıyo böle yapmama ama napim elimde değil(((ya yanlış bişeyler olursa ((bi de transfer yaklaştıkça heyecanlanıyommm:))))bu arada aramızda sigara kullanan bar mı transfer öncesi merak ettim

Ben zaten sigara icmiyorum canim, daha dogrusu 2,5 yil once biraktim.

Merve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…