Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Alemsin Yasemin yaa fırt mırt :)))))kopardın beni:))))walla kızlar ne bilim korkuyorum bi de elfidamlaa ya şöyle olursa ya böle olurs diyip diyip gaza getiriyor kendimizi:))))duymanız lazım konuşmalarınızı ama o bence benden daha sakin ben ölmek üZereyim tutmaz korkusundan:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:KK1::KK9:Tutar tutar merak etme canım. Sen yeterki iste... :KK49: fulya

Kızlar bende bantlar sonrası perşembe günü kontrole gidiyorum. Kan sonuçlarına göre transfer günüm belli olacak oda sanırım ayın 11 gibi demişti erbil bey. Hepinizin du larını bekliyorum

Kızlar bende bantlar sonrası perşembe günü kontrole gidiyorum. Kan sonuçlarına göre transfer günüm belli olacak oda sanırım ayın 11 gibi demişti erbil bey. Hepinizin du larını bekliyorum

Lilly merhaba az kaldı kontrolümüze:)bizde perşembe konuşacagız transfer gününü, sen kaçta orada olacaksın?caeşamba akşamı haberleşelim:)hakkımızda hayırlısı inşallah,

Lilly merhaba az kaldı kontrolümüze:)bizde perşembe konuşacagız transfer gününü, sen kaçta orada olacaksın?caeşamba akşamı haberleşelim:)hakkımızda hayırlısı inşallah,

Ne yalan soyliyeyim ben değilde eşim oldukça heyecanlı. Biz ikimizde çalıştığımız ve taaaa beylikdüzünden geldiğimiz için sabah 08:30 da orada oluruz. Hemen hemen birinci veya ikici randevuya biz geliriz genelde:))) çarşamba yine haberleşiriz ama sen nereden ve kaçta gelmeyi düşünüyorsun?

Ne yalan soyliyeyim ben değilde eşim oldukça heyecanlı. Biz ikimizde çalıştığımız ve taaaa beylikdüzünden geldiğimiz için sabah 08:30 da orada oluruz. Hemen hemen birinci veya ikici randevuya biz geliriz genelde:))) çarşamba yine haberleşiriz ama sen nereden ve kaçta gelmeyi düşünüyorsun?
Liliy ve rabzey hakkinizda hayirli si olsun.. bizi haberdar edin ne dedi dr.

Alemsin Yasemin yaa fırt mırt :)))))kopardın beni:))))walla kızlar ne bilim korkuyorum bi de elfidamlaa ya şöyle olursa ya böle olurs diyip diyip gaza getiriyor kendimizi:))))duymanız lazım konuşmalarınızı ama o bence benden daha sakin ben ölmek üZereyim tutmaz korkusundan:KK43:

fulyaaammm cnm benm seni anliyorum. . O yollardan gectok amaaa şöyle bişey varki o korkular hiicc bitmiyor. .. pozitifu gördü k değer yükselecek mi stresi. . Sonra kalp atışı stresi vs. Vs. İnan hep korku icindesin :KK43: kafana taktikca adet olamıyor sun

Allah embriyolarınıza can versin, hayırlısıyla tez vakitte sizi bebeklerinize kavuştursun inşallah...

Aminnn inşallahh. Günler geçmek bilmiyor tarih yakınlaştıkça transfer sonrasını düşünemiyorum.

Transfer sonrası yatsan da 2 saatte bir kalkıp 15 dk yürümeyi ihmal etme, kan akışı için gerekliymiş. Protein ağırlıklı beslen. Kabız olma, zaten doktor duphalac yazıyor, ben her sabah akşamdan suya koyduğum 2 kayısıyı yesem de duphalacı 2-3 kere kullanmak zorunda kalmıştım. Kivi, kabakçekirdeği, hergün 1-2 yumurta yemeye çalış. Günde 4.5 lt su iç. Maydanoz, nane, adaçayı, nar tüketme. Bi de embriyolar sıcağı sevmezlermiş, karnının üstünü pek örtme. Soruların olursa burada hamile arkadaşların sayısı artıyor, hepimizde yardımcı olmaya çalışırız.

Ben halkalıdayım canım,saati henüz belli degil,bizim mşsafir trafigimiz yogun bu ara:)eşim de yurt dışında yarın gelicek nasipse,carş akşamı netleşir yazarım sana ok,

Allah embriyolarınıza can versin, hayırlısıyla tez vakitte sizi bebeklerinize kavuştursun inşallah...

Arkadaşım ne güzel dua ,allah razı olsun,amin amin amin.ben yazmaya çekiniyodum hep,ama i böyle geri dönüşler oldugunda gerçekten mutlu oluyor,kendini iyi hissediyor insan, seni anlayan destek olmaya çalışan insanlarla paylaşmak paha biçilemez ,teşekkürler:))

Kızlar birşey soracağım bir süredir transfer öncesi bantlar kullanıyorum bildiğiniz gibi. Bu sabah son bantlarımı taktım faka bu sabah bir miktar akıntım gelmişti. Forumda bir yerde okumuştum brinin daha aynı şey başına gelmişti ve bu akıntı yumurtlamaya işaret ettiğinden transferi bir ay daha ertelenmişti böyle bir şey başına gelen varmı?

Yok canım yaaa sakin ol:)o bantları kullanmadım ama emin ol estrofem bile deli gibi akınti yapıyo:)))bantlar ondan daha yoğun olduğuna göre:)))öpüldünüZzzz

Lilly Hayırlısı olsun canım. İnş. bebişlerini alır birlikte güzel bir 9 ay geçirirsiniz.

Rabzey senin içinde hayırlı olsun canım. Umarım tez zamanda hamişlerimizin arasına katılırsın.

Kızlar birşey soracağım bir süredir transfer öncesi bantlar kullanıyorum bildiğiniz gibi. Bu sabah son bantlarımı taktım faka bu sabah bir miktar akıntım gelmişti. Forumda bir yerde okumuştum brinin daha aynı şey başına gelmişti ve bu akıntı yumurtlamaya işaret ettiğinden transferi bir ay daha ertelenmişti böyle bir şey başına gelen varmı?

Canım bende de akıntı olmuştu. Birşey olmaz kafana takma bunları. Hem o arkadaşımızn E2 ile ilgili bir problemi olduğunu hatırlıyorum. Herşey kısmet hayırlısını iste rabbimden. Er geç farketmez çünkü.. Rabbim gönlüne göre versin...

Bende sürekli var canım bende bantlara baglamıştım, başka bi sebebi yoktur inşallah.

Lilly Hayırlısı olsun canım. İnş. bebişlerini alır birlikte güzel bir 9 ay geçirirsiniz.

Rabzey senin içinde hayırlı olsun canım. Umarım tez zamanda hamişlerimizin arasına katılırsın.

Canım bende de akıntı olmuştu. Birşey olmaz kafana takma bunları. Hem o arkadaşımızn E2 ile ilgili bir problemi olduğunu hatırlıyorum. Herşey kısmet hayırlısını iste rabbimden. Er geç farketmez çünkü.. Rabbim gönlüne göre versin...

Amin canım inşallah :)

X