Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Hayatta birakir miyiz, anca beraber kanca beraber :)

Merve

Canım hayırlı olsun, çok mutlu oldum. Allah kucağına almayı nasip etsin. Ne güzel bir başlık, transferi yapılan herkes hamile :)

:)))))
Kızlar uzun süredir uzaktan takip ediyorum... Gerçekten de ne güzel bir başlık, herkes mutlu, hamile... Bu doktor Erbil Yağmur'da bir sihir mi var nedir. Gidenler pek memnun böyle... Herkesi çok çok kutluyorum...

Kızlar uzun süredir uzaktan takip ediyorum... Gerçekten de ne güzel bir başlık, herkes mutlu, hamile... Bu doktor Erbil Yağmur'da bir sihir mi var nedir. Gidenler pek memnun böyle... Herkesi çok çok kutluyorum...

Kesinlikle muthis bi adam. Seker, rahat, guleryuzlu, durust, pozitif, guven veren, samimi ve cok cok iyi bi doktor. Kesinlikle herkese ama herkese tavsiye ediyorum ben sahsen. Sonucu tabiki bi tek Allah bilir ama Erbil Yagmur size hissettiriyor ki o elinden gelenin en iyisini yapiyor. Onemli olan da bu.

Merve

Erbil beyin pozitif enerjisi var. Ben ona gitmeden 5-6 doktor gezdim. Artık birine karar vermiştim , ilk olumsuz denemeden sonra doktorlara hiç güven duymuyordum. Erbil beye de gitmekten ne çıkar diye tavsiye ile gitmiştim. Ama bana çok güven verdi ve çok rahatlamış olarak eve döndüm. Bana 2 ay sonra başlayacağız demişti. Bu süreçte bazen yine umutsuzluğa kapılıyordum. Eşim bu durumu görünce seni erbil beye götüreyim de biraz enerji topla kendine gel demişti :) Hakikaten güzel bir enerjisi var...

Canım hayırlı olsun, çok mutlu oldum. Allah kucağına almayı nasip etsin. Ne güzel bir başlık, transferi yapılan herkes hamile :)
Sağol canimmm...
Allah siradaki herkese nasip etsin.. herkes sirayla hamile kalıyor. . :) sonrada sizden gebelik icin tecrübe lwrinizsen faydalqnqcagiz insallah.. hele biiraz büyüsün ler dee :))minnaklar

zensuu takip etme bize takil :)) ne aşamada sin vs. Kendinden bahset.. mwevwttin ve ankara erbil beyi çok güzel anlatmış. . Allah ondan razi olsunn.. ilk görüş mwye gittigimde demistiki sadece burada bize güvenin.. kii zatenn öyle oluyor güveniyorsun ona :))

:)) ....................

Ben söylim canım konu tüp bebek merkezlerine taşınmış:)bende bi aradım aşagıda :))

Sağol, Ben sadece ana sayfaya baktığım için, böyle bir yerden haberim bile yoktu :)) Arar arar, bu başlığı niye kaldırdılar ki diye düşünüp kalacaktım...

Benim hikayem şöyle; 35 yaşındayım. 33 yaşında normal yoldan bir kimyasal gebeliğim var. sorunum fsh - amh. En yüksek 15 fsh gördüm, amh 0,40. bir aşılama, iki tüp bebek denemem var. Hepsi negatif. ilk tedavide, 5 yumurta toplandı. iki tane ikinci kalite 3. günde embriyo transfer edildi. ikinci tedavimde 7 yumurta toplandı. iki tane birinci kalite 2. günde embriyo transfer edildi. hiç dondurulmuşum yok. Değerlere göre iyi sayıda yumurta toplanmasına ve iyi kalite embriyo transfer edilmesine rağmen hiç bir sonuç yok. İkinci tedaviden sonra, genetik testler, yeniden rahim filmleri, histereskopi mi nedir işte hepsi yapıldı. Başka bir sorun yok şükür ama sonuç da yok işte :))) Şimdi kendime iyi bir yer bulmak istiyorum. Bir de bana acaba neden olmadığına dair bir şey söyleyebilecek bir doktor :)))

kızlaaaaaaaaaaaaaaaar gözümüz aydıııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnmervettin,nisancım tebrik ederim. zaten ben emindim tutacağına 1 haftadır giremiyordum hem işlerden hemde küçük çaplı bir depresyondaydım adet olamamktan ama haberim vardı sizden fulyam sayesinde.nisan dün senin haberini işten fulyamla telefondan öğrendim. bende bekledim inan sonucu internete giremediğim için işte fulyama söyledim banada mutlaka sonucu telde söyle diye. çok sevindim ikinizin adınada... darısı fulyamla bana ve bekleyen herkese inşallah..bu arada ben fulyamla da konuştum ve nisan bunu senle test etmiş bulunmaktayım. transfer sonrası yaşanan bu batmalar tutunmanın göstergesi. hatta ben mervettinede söylemiştim bence bu orda birşeyler olduğunun göstergesi diye prof dr elfidanın tesbitidir ona göre

canım aramıza hoşgeldin. şimdi okudumda anladığım kadarıyla sana hep aynı anda transfer yapılmış hiç bekletilmemişsin eğer yanlış anlamadıysam. ben toplamadan hemen sonra transfer yapılmasını pek doğru bulmuyorum çünkü toplamadan sonra (ki bu küçükte olsa bir ameliyat sonuçta) hemen transfer yapmak inan tutunma şansını düşürüyor. mesela erbil bey sorun ne olursa olsun herkesi toplamadan sonra mutlaka 1 ay bekletiyor ki rahim dinlensin. bu yüzden ilk denmesinde tutmayıp ikincide çok tutan insan göreceksin. yani bundan sonraki denemeni mutlaka bu şekilde yaptır derim ben. eğer erbil beyde yaptırırsan o zaten seni bekletecektir. benim geçen ay transferim iptal olmuştu değerlerin yüksek olduğu için ve dr bana bunun aslında iyi birşey olduğunu şansımun dahada arttığını söylemişti

Evet canım farklı yöntemler denemem lazım. Yalnız merak ettim, hangi değerlerine baktı da yüksek olduğu için transferi erteledi, sizde sorun neydi canım

Yasemiinn cnm seninde kontrolun varr cnm mervettinle bukusursan kimseyi gorememis olan bitek ben kalıyorum hayırlı haber le gelin ikinizde...
Canım benim 11 haftamız bitti çok şükür çok sağlıklı bebişimiz. Haftaya perşembe 2 li testi olacak inş. Bir görsen yerinde durmuyor. Bu arada mervişin erkendi o yüzden görüşemedik ama. Bence hamişler toplantısı yapalım :)

Kizlar Erbil'e gittim bugun, degerim 15. gun 692, cok iyi dedi :) carsamba cagirdi, tek mi cift mi belli olcakmis :)

Allah'a sukurler olsun hersey yolunda 😄

Merve
Çok şükür canım tek çift farketmez hamilesin ve inş sonuna kadar seninle olur veya olurlar.

KİZLAAAAAARRRR TEST SONUCUNU ALDIM.. 20,94CIKTI ... 9.gun düşük mu Acabaaaa? ???,??
Nisancım çok çok sevindim canım. Ben dedim size bizim forumumuz uğurlu geldi. Rabbim erbil hocadan razı olsun. Sağlıkla kucağına al inş.

Aramıza hoş geldin canım. Rabbim istemedikçe hiç bişey olmaz amabu olayda Erbil beyin işi de yabana atılmaz. Bir kere hiç birşey yapmasa bile pozitifliği yeter... Eninde sonunda onunla bu yolu mutlulukla bitiriyorsunuz. Darısı sana inş canım tez zamanda...

Evet canım farklı yöntemler denemem lazım. Yalnız merak ettim, hangi değerlerine baktı da yüksek olduğu için transferi erteledi, sizde sorun neydi canım

canım bizim sorun azosperm. ilk denememiz daha ama transfer aşmasına gelemedim daha malesef:26::26: 2 aydır erteleniyor. ilk ay toplama sonrası progestron yükseldi ki bu normaldi aslında o kadar hormon alıyoruz. sana aslında dediğimde buydu. mesela benim toplamadan sonra hormonlar yükseldi. acaba sana bakıldı mı değerlerine. şu konuda bahçeci çok etik davranıyor. endometrium ve hormon değerleri istedikleri gibi olmadıkça transferi yapmıyorlar çünkü tutmaz diyorlar ki bende öyle oldu. geçen ayda tam transfer olacakken bu seferde e2 düştü birden bire. yine ertelendi malesef. yani değerler istedikleri gibi olmadıkça transfer yapmıyorlar anlıyacağın ki buda çok önemli bence. o yüzden sana hep toplamadan sonra mı yapıyorlar diye sordum. daha bugün adet oldumyine başlıyorum bakalım inşallah hormonlar düzelmiştirde bu ay transferimi olurum...sen ne zaman başlıyorsun tedaviye

Kizlar Erbil'e gittim bugun, degerim 15. gun 692, cok iyi dedi :) carsamba cagirdi, tek mi cift mi belli olcakmis :)

Allah'a sukurler olsun hersey yolunda 😄

Merve

canımmmmmmmmmmmmmmmmmm tekrar hayırlı olsun. allah sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin. ben demiştim kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bu arada bence ikiz bak görüceksin. değerlerin baya yüksek maşallah. e sanada ikiz yakışır. annende bu arada iyi bakmış sana tutmasında onunda payı ar bence

İnşallah bu ay başlarsın ve hayırlı sonuçlar alırsın canım. Benim hiç böyle tedavim olmadı. Ben yeni başlayacağım. Farklı merkezlerde neler yaptıklarını araştırıyorum şu anda. Bir de genetik test için amerikaya gönderdiklerini falan duymuştum, ama senin ilk deneme olduğu için önermemişlerdir. İnşallah da ilkinde olur.... Hiç genetik menetik uğraşmazsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…