Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

İnşallah bu ay başlarsın ve hayırlı sonuçlar alırsın canım. Benim hiç böyle tedavim olmadı. Ben yeni başlayacağım. Farklı merkezlerde neler yaptıklarını araştırıyorum şu anda. Bir de genetik test için amerikaya gönderdiklerini falan duymuştum, ama senin ilk deneme olduğu için önermemişlerdir. İnşallah da ilkinde olur.... Hiç genetik menetik uğraşmazsın...

teşekkür ederim canım inşallah hepimiz için hayırlısı olur. ama bence bahçeciyide sıralamana koy mutlaka. çünkü labaratuvar olarak türkiyenin en iyisi ve gerçekten gözlerimlede görüyorum yurt dışından insanlar bile burayı tercih ediyorlar.benim eşim dr olduğu halde ben burayı tercih ettim.(çalıştığı hastaneyi değil yani:KK1::KK1::KK1:) eşimde zaten tüp bebeğin tüp bebek merkezinde yapılması gerektiğini düşünüyor. çünkü adamların işi bu başka birşeyle uğraşmıyorlar. kafamda 2 yer vardı zaten birisi bahçeci diğeride memorialde cem demireldi. ama labaratuvarın en iyisi olmasından dolayı burayı tercih ettik. ama sana tavsiyem şudurki eğer başka bir yerde yaptırırsan mutlaka embriyolarını dondurmalarını ve seni 1-2 ay bekletmelerini iste. rahim dinlensin. eşimde aynı fikirde zaten. tutup tutmaması allahtan artık biz elimizden geleni yapalımda. zaten burasıda genetik test yapıyor. sen diğer denemelerini nerde yaptırmıştın...

canımmmmmmmmmmmmmmmmmm tekrar hayırlı olsun. allah sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin. ben demiştim kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK1::KK1: bu arada bence ikiz bak görüceksin. değerlerin baya yüksek maşallah. e sanada ikiz yakışır. annende bu arada iyi bakmış sana tutmasında onunda payı ar bence:KK34::KK34:

İnsallah Elfidam insallah ikizdir, 15. gun icin 692 yuksek bi deger mi sence??

Evet sen demistin, sen onlarin tutundugu gunu soylemistin, bitanesin cnm bnm, cok az kaldi, senin guzel haberlerini almamiza, buraya kocaman harflerle mujdeyi yazmana cok az kaldi, hep dua ediyorum senin icin, hepiniz, hepimiz icin...

😘😘😘

Merve

oleyy merveeemmm oleeyyyy .. Allahh saglikla.kucagimiza almayi nasip etsin insallah... kizlarr sizi bekliyoruz :KK66:))) sizde sevindirin bizii:))[/QUOTE

Sağlıkla dolsun kucağına inş.çok sevindim ya.kismetler arka arkaya.bizlere de bulaştirin inş...

İnsallah Elfidam insallah ikizdir, 15. gun icin 692 yuksek bi deger mi sence??

Evet sen demistin, sen onlarin tutundugu gunu soylemistin, bitanesin cnm bnm, cok az kaldi, senin guzel haberlerini almamiza, buraya kocaman harflerle mujdeyi yazmana cok az kaldi, hep dua ediyorum senin icin, hepiniz, hepimiz icin...

😘😘😘

Merve

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:bizzat şimdik sordum canım eşimede büyük ihtimalle ikiz diyooooooooooooooo:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar: inşallah artık bu ayda fulyamla ben güzel haberler vericeğiz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:bizzat şimdik sordum canım eşimede büyük ihtimalle ikiz diyooooooooooooooo:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar: inşallah artık bu ayda fulyamla ben güzel haberler vericeğiz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Soyle esine cok cok sagolsun, insallahhhh dedigi gibidir bitanemmm

Vereceksiniz, eminim ben, hem de ikiniz birden, hepimiz hamis hamis gezicez bu yaz :):):)

Merve

Soyle esine cok cok sagolsun, insallahhhh dedigi gibidir bitanemmm

Vereceksiniz, eminim ben, hem de ikiniz birden, hepimiz hamis hamis gezicez bu yaz :):):)

Merve

diğer odadaydı geldi bi daha kendiliğinden değer baya yüksekmiş büyük bir ihtimalle ikizdir dedi bi daha,o bile şaşırdı bu kadar yüksek olmasınaaaaaaaaaaaaaaa:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:ikiz bebişlerimiz geliyooooooooooooooooooooo:118::118::119::119::119::119::119: bizde inşallah 1 ay gecikmelide olsa geleceğiz peşinizden nisanla senin... bir ay büyük olacak sizinkiler:KK1::KK1::KK1:

diğer odadaydı geldi bi daha kendiliğinden değer baya yüksekmiş büyük bir ihtimalle ikizdir dedi bi daha,o bile şaşırdı bu kadar yüksek olmasınaaaaaaaaaaaaaaa:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:ikiz bebişlerimiz geliyooooooooooooooooooooo:118::118::119::119::119::119::119: bizde inşallah 1 ay gecikmelide olsa geleceğiz peşinizden nisanla senin... bir ay büyük olacak sizinkiler:KK1::KK1::KK1:

İNSALLAAAAAAHHHHHHHH CANİİİİİİİİMMM!!!

Sira sizdeeeeeee, hadi bakalim, 1 ay arayla doguralim, bebislerimiz falan beraber toplanalim :):):)

Merve

neler duyuyor uummmm nelwrrr... mervettinin hayirlisi olsun öncelikle... cnm ikiz annesi olmak ayricaliktir.. :KK66:)) tabi öncelikle saglikli olmasi önemli:)

Kızlar merhaba;
Erbil bey transferden sonra neleri tavsiye ediyor tecrübesi olan arkadaşlar paylaşabilirmi?yatınmı diyo yoksa normal hayatınıza dönünmü diyo?

kızlaaaaaaaaaaaaaaaar gözümüz aydıııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:21::21::21::21::21::21::21:mervettin,nisancım tebrik ederim. zaten ben emindim tutacağına:KK53::KK53::KK53: 1 haftadır giremiyordum hem işlerden hemde küçük çaplı bir depresyondaydım adet olamamktan :KK1::KK1: ama haberim vardı sizden fulyam sayesinde.nisan dün senin haberini işten fulyamla telefondan öğrendim. bende bekledim inan sonucu internete giremediğim için işte fulyama söyledim banada mutlaka sonucu telde söyle diye. çok sevindim ikinizin adınada... darısı fulyamla bana ve bekleyen herkese inşallah..:KK49::KK49::KK49::KK49:bu arada ben fulyamla da konuştum ve nisan bunu senle test etmiş bulunmaktayım. transfer sonrası yaşanan bu batmalar tutunmanın göstergesi. hatta ben mervettinede söylemiştim bence bu orda birşeyler olduğunun göstergesi diye:KK37: prof dr elfidanın tesbitidir ona göre:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Sağol elfidamm allah razi olsun.. regl olmussun.. hadi bakalım starti ver :) fulyanin regli nazli onunds birkac güne kadar gelir insl.. fulyam Sağol sunn hepimize yetişiyor hakkını odeyemeyiz... cnm mervettin badlarda batma hissettii. Sonrasinda hic bir belirtisi olmadı oyüzden panikledi.... benimse tam tersi 6.7. Gün adet sancilarim oldu .. kiii sonraki gün adet günüm du .. Oyüzden korktum panikledi mm . Forum u ayağa kaldırdı m :))))) Allah a cok şükür erkendw olaa bişey ler çıktı. Insallahh pzartesi yükselmiş olur kan degerim. ... prf. Dr elfida hanimmmm :) bakalim sizde ne gibi belirtiler olacakk.. icinizi ferah tutunn. Bizz umut olduk size herhalde :KK66:))

İNSALLAAAAAAHHHHHHHH CANİİİİİİİİMMM!!!

Sira sizdeeeeeee, hadi bakalim, 1 ay arayla doguralim, bebislerimiz falan beraber toplanalim :):):)

Merve
Oyy ne güzel olur. .. galiba Şubat doğum lu olacak metvettinle bnmki :) (Allah kısmet ederse) sizinkiler de gulyamla elfida mart.. önümüzdeki yaz gezmelerdeyiz.. yanimizda junior larla.. ama ondan önce şişko göbüşlerimiz le bulussak :KK66:)))))

Kızlar merhaba;
Erbil bey transferden sonra neleri tavsiye ediyor tecrübesi olan arkadaşlar paylaşabilirmi?yatınmı diyo yoksa normal hayatınıza dönünmü diyo?
merhabaa cnm transferden sonra birkac gun dinlenin diyor. Hatta çalışıyorsa n rapor veriyorlar .istirahat için sonra normal hayatina don diyor zstn amaaaa tabiki kenfine dikkat edeceksin yinedee...spor vs.aktiviteler yok gazli icecek vs yok. Kabiz olmak yok...Ne bilim boy le şeyler. . Sürekli yatmayi onermedi tabiki..

Son düzenleme:
Oyy ne güzel olur. .. galiba Şubat doğum lu olacak metvettinle bnmki :) (Allah kısmet ederse) sizinkiler de gulyamla elfida mart.. önümüzdeki yaz gezmelerdeyiz.. yanimizda junior larla.. ama ondan önce şişko göbüşlerimiz le bulussak :KK66:)))))

Bulusalim mi Nisan, gercekten yapalim bi organizasyon :)

Merve

oleyy merveeemmm oleeyyyy .. Allahh saglikla.kucagimiza almayi nasip etsin insallah... kizlarr sizi bekliyoruz :KK66:))) sizde sevindirin bizii:))[/QUOTE

Sağlıkla dolsun kucağına inş.çok sevindim ya.kismetler arka arkaya.bizlere de bulaştirin inş...
Tesekkurler. . Inaallah.. foruma gelenin.gobusu doluyor doğru adrestesiniz :KK66:) Allah hepimizin yüzünü güldürsun insl.

merhabaa cnm transferden sonra birkac gun dinlenin diyor. Hatta çalışıyorsa n rapor veriyorlar .istirahat için sonra normal hayatina don diyor zstn amaaaa tabiki kenfine dikkat edeceksin yinedee...spor vs.aktiviteler yok gazli icecek vs yok. Kabiz olmak yok...Ne bilim boy le şeyler. . Sürekli yatmayi onermedi tabiki..

Teşekkür ederim canım.

Kızlarrrrrr bakıyomdaaaa göbüşleri tokuşturcaksınızzz:KK66:)))ayyy bende heyecanla gelmeyi bekliyorum istanbula:KK66:))inşallahhhh bende yetişirim size gerçi elfidamlaa mutlaka görüşürüm:)olmadı iş yerini basarım:)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bizede dua edin amaaaaa:) bi de elfidam gözümü aydınnnnnndatısı başıma şeker:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X