Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Merveeee maşallahhhh çok sevindimmm inşallah ikizdir kızzzz:)))))aman sağlıkla olsunda kaç olursa olsun ayy darısı başımıza yaaaa:))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nisan şükür iyi Bebişleri Merve bin sen arasana bakimmmm bi yaaaa

Kizlar Erbil'e gittim bugun, degerim 15. gun 692, cok iyi dedi :) carsamba cagirdi, tek mi cift mi belli olcakmis :)

Allah'a sukurler olsun hersey yolunda 😄

Merve
ayy hadi hayırlısı canimm benimmm... gerçekten cok güzel değer in.. ikizzz bile olabilirr canimmm:))) darisi basimiza. Benim ki daha ufacicikk :))) insallah yukselir...

Şimdi Nisan Allah aşkına bebiş var mı valla anlamadım ben:)

ayy hadi hayırlısı canimm benimmm... gerçekten cok güzel değer in.. ikizzz bile olabilirr canimmm:))) darisi basimiza. Benim ki daha ufacicikk :))) insallah yukselir...

Nisann bi hicrani arasana, ya da bahcecideki hemsireleri, onlara bi sor, ama bence normal, benim 12. Gun 158'di, senin daha 9, arada 3 gun fark var, normal yani bence 20 olmasi, kesinlikle hamilesin bence annecik :):):)

Merve

Ayyyyy maşallahhhhhhhh Nisan eğer Merve'nin dediği gibiyse sende annesin maşallahhhhhhhh:))))(

Nisann bi hicrani arasana, ya da bahcecideki hemsireleri, onlara bi sor, ama bence normal, benim 12. Gun 158'di, senin daha 9, arada 3 gun fark var, normal yani bence 20 olmasi, kesinlikle hamilesin bence annecik :):):)

Merve
caniiiimm aradimm hicrani.. şansıma dr da yaninfaydi ona sordu. .Tebrikler gebesini dedii :))))))) cok erken olduğu icin degwrin dusuk olmasi Normal dedi..Pazartesi kontrole buraya gelsin buradd a kan versin dedi erbil bey...

Ayyyyyyy maşallahhhhhhh maşallahhhhh o kadar sevindim ki anlatamam aman allahım darısı başımızaaaaa inşalalhhhhhhhhh:) :) :)

caniiiimm aradimm hicrani.. şansıma dr da yaninfaydi ona sordu. .Tebrikler gebesini dedii :))))))) cok erken olduğu icin degwrin dusuk olmasi Normal dedi..Pazartesi kontrole buraya gelsin buradd a kan versin dedi erbil bey...

OLEEEEEEEYYYYY 🎉🎉🎉

NİSANCİM CANİM BENİM TEBRİK EDERİMMM!!!

Hadi kizlar sira sizde artik

Merve

Ayyyy nasıl stres oldum anlatamam:) ama inanın çok sevindirdiniz bizi ve umutla dolduk bırakmayın ama bizi en. Azından biZde bebişlerimizi göbüşlerimiz alana kadar:)

Sağolunnnn kızlar Rabbim sağlıkla kucağınıza aldırsın inşalahhhh

Ayyyy nasıl stres oldum anlatamam:) ama inanın çok sevindirdiniz bizi ve umutla dolduk bırakmayın ama bizi en. Azından biZde bebişlerimizi göbüşlerimiz alana kadar:)

fulyaaammm canim arkadasim ne diyecegimi bilemiyorum. . Sıkıntı miza stresimizw ortak oldun.. Allah razi olsun tekrardan.. bende herzman yanjndayim ne demek gobuse alana kadar olmazzzzzzzzz.... sonrasinda birlikte insallahhhh gebelik takibi yapacağız; )) h e p birlikte yiz bundan sonra... dert ortaklarm benimm :)))

ALlahima binlerce kezz şükür. .. mübarek cuma günü nasil sevindimm anlatamamm.. allah mübarek 3aylarda Dualarimiz i kabul etsin..

Aminnn inşallahhhh Rabbim bu yeni annelerinde sesini duyarda bizede yaşatır bu güzel sevinciiiii inşallahhhh

X