Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Fulyaaammm in dediği gibi keske bize biraksalar. Dr karar veriyor cnm kac embriyo transfer edilecegine. Yaşına rmbriyonun kalitesine bağlı. . Insallahh Allah isteyen herkes in kucagini doldursun.. Siz basladinizmi tedaviye ? Sorun neydi..
Hazirana randevu aldım.inş ağustos gibi başlarm ben.umutla burada sizlerleyim.birinin mutluluğu ile mutluluğu yaşıyorum.inş nasip eder tez vakitte Rabbim.
Bahcecide farklı testler yapıldığı kesin.bahsettiğiniz kan ,değerlerin kontrolü,transfer sonrası iğne vb. bana yapılmadı.
Bi ark yüzü güldü, inş onun sayesinde duydum adini.Rabbim evlatsizlikla sinamasin kimseyi

Elacım sanki sanada çift embriyo ser gibime geliyor aman sakın düşünme hemen kabul et hiçççç riske atma daha çok şansın var ona göre:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben ufak tefek bi kizim .çift gebeliği tasiyamazsin demişti doktor.gerçekten sansı artiyordur inş.eşim ikisi bi arada çıkar der:)elimizde n bisey gelmiyo,onlara teslim oluyoruz.hayırlısı.. İnş muayenede II şeyler söyler. Banada zaman gecmiyo.sanki orada evladına bi adim daha yaklaşıcm.mutluluk haberleri içimdeki umudu
besliyo..

İnşallah güzelim mesela ben ve elfida Mustafa hocanın hastalarıyı ama Erbil hocanın ger başarısı bizide unutlandırıyor hepimiz ağlıcam inşallah kucaklarımıza bebişlerimiZi inşallah sadece sabır ki bende hiç yoktur sabır:))))diyorum ama kendime gelince tık yok:)))

Nisan ilk denemen mi bu???

Nisannnn var mı bi gelişme ???

yoookkkcanim yaaa aynii.... ne yaptim biliyormusuuun.. faceden bi grul var irdakilwrin gaxina geldim 7. Gun bitane bayanin kanda çıkmış benim 9. Gunumm bende gittim. Kan verdimmm dayanamadiimmm :)) ayy kendimi hic böyle panik atak bilmezdim.. :))

İnşallah güzelim mesela ben ve elfida Mustafa hocanın hastalarıyı ama Erbil hocanın ger başarısı bizide unutlandırıyor hepimiz ağlıcam inşallah kucaklarımıza bebişlerimiZi inşallah sadece sabır ki bende hiç yoktur sabır:))))diyorum ama kendime gelince tık yok:)))

Fulyaaammm cnm bende aksine kendimi sakin sabır li bilirdim.. sabir faln kalmıyor bi yerden sonra :KK66:)) insallah senin de tersi olur sabırsız halin sabra dönü sur :)))

Nisann adet olmicaksin, bu tip agrilarin olacagini soylemisti zaten Erbil. Bunlar normal canim. Bence bu hissettigin sey orada bi haraket oldugunu gosteriyo :) bebislerin sana tutunuyoooo :) bak ben o kadar uzdum kendimi, bi gun oturup saatlerce agladim, ama bos yere aglamisim, bi de bos yere bebis ya da bebislerimi uzdum. Sen de kendini bosa sikiyosun bitanem. Nolur yapma, sadece iki gun kaldi, cuma cumartesi gececek sonra o mutlu sahne gelecek, goreceksin bak, icinde meleklerin senin, sen kendini uzme annecik ve onlara cok iyi bak.

😘

İnşallah cnm dediğin gibidir. .dayanamayip sabah kan verdim belki bişeyler cikar. .. duramiyorummm :'( uykularim kaçtı. . Öğlen den sonra alicam kan tesinin sonucunu :) sende dr a gidecektin.. guzel haberlerini beklicemmm.

Yasemiinn cnm seninde kontrolun varr cnm mervettinle bukusursan kimseyi gorememis olan bitek ben kalıyorum:KK43: hayırlı haber le gelin ikinizde...

Ayyyyyy Nisan inanmıyorummmmm ne zaman alannnnn sonucu yaaaaa:))))ayyy heyecan yaptımmmm ayyyyyy:))))Rabbim hayırlısını versin versinnnn hepimize inşallahhhhhh

fulyaaammm hic sorma ha adet oldum ha olucam korkusuyla duruyorum.. adet agrilarim vardi dün hatta gece de. Busabah yok tu. şuan hafif agriyo. Wc gidip bakiyorum. . Offf psikolojim bozuldu cnm yaaa aksam oturdum ağladım. ...cokk zor mussss gercekten..

Senin bu hisetiklerini aynen yaşıyorum bende 5 hazıranda testi beklşyorum transfer yapıldı inşalah tutar bebişler allah herkese yardım etsin cok zor

Ahhh kızlar az kaldı nolurrr dayanın:KK43:sizden sonrada bi sıradağı elfida ve ben nolur bizede dualarınızda yer verin:)))

Ayyyyyy Nisan inanmıyorummmmm ne zaman alannnnn sonucu yaaaaa:))))ayyy heyecan yaptımmmm ayyyyyy:))))Rabbim hayırlısını versin versinnnn hepimize inşallahhhhhh

Sonucu almaya gidiyorum canimmm.. ama sanırım bakamicam. Bi heves yaptirdim ama :))))

Kizlar Erbil'e gittim bugun, degerim 15. gun 692, cok iyi dedi :) carsamba cagirdi, tek mi cift mi belli olcakmis :)

Allah'a sukurler olsun hersey yolunda 😄

Merve

Ahhh kızlar az kaldı nolurrr dayanın:KK43:sizden sonrada bi sıradağı elfida ve ben nolur bizede dualarınızda yer verin:)))

dualarimizdasiniz canimmmmm... burda sizi de sakinlestirecegiizz insallah... ben im sakin bir kisiligim.olmasina rağmen duramadim.. sizi nasil tutacagiz bilmiyorum:))))Allah hepimizi sevindirsinn

X