Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Nisann seni en iyi ben anliyorum, daha iki gun once o durumdaydim. Biliorum ölüm gibi beklemek, surekli ayni soru insanin beynini kemiriyo. Ama noolur biraz daha dayan, cok az kaldi, sadece 4 gun daha dayan, dakika sayma inan gececek. Ve o pozitifi alacaksin, eminim ben, buraya da buyuk harflerle yazacaksin. Butun bu sikintili gunleri de unutman sadece bi saniye surecek canim benim :)

Ha gayret nisan az kaldi!

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Fulyamm benim yerimde olmana az kaldi .. sonra sizi de burda telkin edecegiz..adetinden cok bahswttik dayanamaz gelir yakinda...cnm öyle düşunme dr kendisi veriyor bi problem olsa vermezlerdi diye düşünüyorum. . Cnm benm batma degilde dün baya uzun süre adet agrisinin aynisi oldu. Hatta adet olucam zannettim oyüzden boyle tum enerjim heyecanim düştü zaten..

mervettin cigim kuzum Allah razi olsun. Insallah su 4 günü de atlatsam hayırlı si ilee.. adet belirtileri m var korku sardı .. yarin melegini göreceksin cnm.. kese gözüküyor mu hu konularda cok bi bilgim yok ama .. bizi haberdar ett )

Canım yaaa inşallahhh pozitifi görelimde:)))sen görcen canımmmm bak demiştin dersin Rabbim yardımcın olsun.dediğin gibi sorun olsaydı vermezdi aslında haklısın.bununda farkındayım ama kaygılanacam ya bahane yaratıyom:)sana gelince az kaldıııııı sende büyük harflerle Yazcannn bebişin varrr die inşallahhhh

Cnimm erkenden evhamlanma transferden sonra cok vaktin olacak :)) insallqh olmazzz sende ama inan elinde degil mis.. cnim büyü k harfle vee renkli harflerle yazacagim.. ahh ahh.. hepimize pozitif i görmek nasip etsin Allah..

Kızlar bi soruda benden:) yaşı gözönünde bulunduyorlarmı? Çift ebm.benim isteğimle olabilir mi? Yaşım tutmuyor.Kızlar. mutluluğunuz daim olsun..Bu sevinçler yasamak en büyük arzum..

Yok elacım yaaa keşke bize bıraksalardı yaş kaç ki senin bi de sorun ne ?soruna göre yapabiliyolar ama

Kızlar bi soruda benden:) yaşı gözönünde bulunduyorlarmı? Çift ebm.benim isteğimle olabilir mi? Yaşım tutmuyor.Kızlar. mutluluğunuz daim olsun..Bu sevinçler yasamak en büyük arzum..
Fulyaaammm in dediği gibi keske bize biraksalar. Dr karar veriyor cnm kac embriyo transfer edilecegine. Yaşına rmbriyonun kalitesine bağlı. . Insallahh Allah isteyen herkes in kucagini doldursun.. Siz basladinizmi tedaviye ? Sorun neydi..

Nisan sen nasılsın nasıl hissediyonn bakem kendini bebişini hissediyonn mu kızzzz:)

Nisan sen nasılsın nasıl hissediyonn bakem kendini bebişini hissediyonn mu kızzzz:)

fulyaaammm hic sorma ha adet oldum ha olucam korkusuyla duruyorum.. adet agrilarim vardi dün hatta gece de. Busabah yok tu. şuan hafif agriyo. Wc gidip bakiyorum. . Offf psikolojim bozuldu cnm yaaa aksam oturdum ağladım. ...cokk zor mussss gercekten..

Wallahi haklısın dedim ya elfidam açmıştı face onunla görüşüyordum sadece watsap kurtardı bizi valla:))pek girmiyor face ama artık girerim bi de telden zor oluyo face:)))) girince Msj atarım zaten merak etme sen:)))korkma canım sendede batmalar vardı Mervettin gibi kesin sende gebişsin:)))))bende adet olamadım ya bende olmak için yırtılmıyomm:))))bi olsamda başlasam artık tedaviye yawwwwww:)))

Nisann adet olmicaksin, bu tip agrilarin olacagini soylemisti zaten Erbil. Bunlar normal canim. Bence bu hissettigin sey orada bi haraket oldugunu gosteriyo :) bebislerin sana tutunuyoooo :) bak ben o kadar uzdum kendimi, bi gun oturup saatlerce agladim, ama bos yere aglamisim, bi de bos yere bebis ya da bebislerimi uzdum. Sen de kendini bosa sikiyosun bitanem. Nolur yapma, sadece iki gun kaldi, cuma cumartesi gececek sonra o mutlu sahne gelecek, goreceksin bak, icinde meleklerin senin, sen kendini uzme annecik ve onlara cok iyi bak.

😘

Yasemincim transfer olmadan mı başladın tarlusala((ayyy gerçekten stresten uyuyamıyorum((bi de acaba tarlusal kullanırken adet olur muyumki acaba:))))

Transferden önceki 3 aydan itibaren düzensiz adet yüzünden kullandım ne güzel düzene girmişti tedavi stresi yüzünden bozulmuştu adet düzenim.İlaç kullanımı bittikten sonra ilk 5 gün içerisinde hastalandım canım.Evet canım olma ihtimalin var Erbil Bey olabilirsin korkma demişti.

Yaso ben fikrimi degistirdim, beyaz dize kadar v yaka bol bi elbise, spor ayakkabi giycem, yesil de bi fular takcam. Beni ona gore ara :)

Merve

Elacım sanki sanada çift embriyo ser gibime geliyor aman sakın düşünme hemen kabul et hiçççç riske atma daha çok şansın var ona göre:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…