Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Son aklıma sizin kumrular geldi. Ne güzel bir işaretmiş
Ankara inanmayacaksin ama dun benmde balkona 2tane kumru girmis benim mutfak balkonum kapali cami açıktı oraya girmis ikiside farketmemisim pencereyi kapatmisim .. komşu geldi de söyledi dışarı cikartti ikisinide.. ))) havasiz kalmislar yaramazlar ..

bu aksam alt karin bölgemde adet ağrısı gibi bişey olduu. Sendeki o korku bana gecti ) cnm senin 12. Günde cikti. Benim daha 7.gun olacak yarin (çarşamba) ama cuma denwyecegim kismetse.. himm güzel haberleri cuna günü de yaz bize.. ikiz olup olmadigi belli olurmu acaba Ogün; )

Merhaba canım inşallah 5 inde görüşecegiz:) sen ne durumdasın 5 inde tedaviye mi bsşlıyosun yoksa transfere mi hazırlanıyosun ?

tekrar merhabalar. ben ayın 5 inde transfer öncesi son kontrole gideceğim. değerler istenilen gibi çıkarsa ayın 11 i gibi transferim gerçekleşecek. sen tedavinin hangi aşamasındasın.

Benim 2. gun embriyosu 12. gunde ciktiysa senin 3. gun embriyosu 11. gunde kesin cikar. Bence cuma diil pazar yap cnm. Garanti olsun 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tekrar merhabalar. ben ayın 5 inde transfer öncesi son kontrole gideceğim. değerler istenilen gibi çıkarsa ayın 11 i gibi transferim gerçekleşecek. sen tedavinin hangi aşamasındasın.

Aynıyız canım benimde transfer öncesi son kontrol .transfer günu için konuşmadık onu gidince konuşuruz sanırım,hakkımızda hayırlısı inşallah:)

Transfer bekleyen kizlar, ben transfer sonrasi ananas yedim bol, normalde de saglikli beslenen bi insanim, oyle yapmaya devam ettim o yuzden yemekle ilgili cok degisiklik yapmadim, bol bol balik yedim, findigi avuc avuc yedim, her sabah ac karnina kuru kayisi ve incir yiyip ustune bi bardak ilik su ictim ve boylece asla kabiz olmadim, hatta tuvalete cikarken zorlanmadim bile, her sabah mutlaka bi haslanmis yumurta yedim, mutlaka yiyin cunku yumurta en saf protein kaynagi, istedigim her sebzeyi yedim bi tek internette okuyup etkilendigim icin maydanoz yemedim. Kirmizi et yedim, tavuk normalde de hic sevmem o yuzden yemedim. Bol su ictim, aklima her geldiginde sise agzimdaydi. İlk uc gun yattim dinlendim, sonra biraz ayaklandim, ikinci hafta ise normalde nasi yasiyosam oyle yasamaya basladim. Ben sahsen transfer sonrasi sadece ve sadece ikinci ve ucuncu gun sol kasigimda bicak saplanmasi gibi bi kramp hissettim,. Bu hissettigim tek belirgin belirtiydi. Baska hic ama hic bisey hissetmadim. Tavsiyem kendinizi dinlemeyin cunku belirtiler icin cok erken. Artik hamile oldugumu biliyorum ama hala bile hic bisey hissetmiyorum. Ben pek becerememis olsam da rahat olun, pozitif dusununn. Bakin benim ikinci gun 4 hucreli iki bebegim bana kondu, gercekten cok umitsizdim, cok erken transfer tutmazlar diye. Ama Erbil bana cok umitliyim embriyolarindan demisti bi kez. Onu dinleyin. Cok iyi bi doktorumuz var bundan emin olun. Ve tabiki Allah'a guvenin. O istedikten sonra gun mun hikaye, olacak olan oluyo.

İnsallah hepiniz ama hepiniz o pozitifi gorme mutlulugunu tadin canlarim.

Kimin sorusu olursa elimden geldigince cevaplarim her zmn.

😘

canım hayırlısı olsun çok sevindim. benim maalesef kimyasal gebelik oldu. sende sorun neydi. yaş kaç bir de kaç yumurta toplamıştı.

canım hayırlısı olsun çok sevindim. benim maalesef kimyasal gebelik oldu. sende sorun neydi. yaş kaç bir de kaç yumurta toplamıştı.

Canim benim cok gecmis olsun. Benimki de daha cok yeni bi gebelik, dun ogrendim :) Allah korusun her turlu terslikten insallahhh

Bizim sorunumuz bendeydi, esimde hic bi sorun yoktu, tuplerimden biri kullanilamaz haldeydi, ocak ayinda Erbil laparoskopi yapti, o tupu aldi, diger tupumden de ameliyat esnasinda basincla sivi vermis ve en sona kadar gidip orda kaliyomus sivi, yani tuplerimdem gecip yumurtalara ulasamiyodu sperm, bi de alinan tupum hasta oldugu icin surekli lezyon salgiliyomus ve bi mucize olup gebe kalsam bile rahim duvarim lezyon kapli oldugu icin bebegim rahime tutunmazmis. Once ameliyati oldum sonra bikac ay bekledim ve sonra ilk denememizi yaptik :) benim yasim 38, 5 yumurtam toplandi, ikisi dollendi, sadece iki tane oldugu icin 2. gun transferi yapildi. Cok umitsizdim. Cok erken transfer tutmaz diye cok uzuldum. Ama Erbil bana cok iyi iki embriyo, cok umitliyim demisti. Allah'im da izin verdi ve dedigi gibi oldu sukurler olsun.

İnsallah sen de en kisa zamanda bu mutlulugu yasa canim bnm.

Benim 2. gun embriyosu 12. gunde ciktiysa senin 3. gun embriyosu 11. gunde kesin cikar. Bence cuma diil pazar yap cnm. Garanti olsun 😉

cok heyecanliyim cnm yaaa nasil gececek günler hiç bilmiyorum :))) 6gunden sonra bi stres basıyor mus gercektende seni cok iyi anlamaya basladi m.. (adet olqcakmisim hissi var dünden beri aglayasim geliyo.. (

cnm randevuyu 5 haziran a verdiler ama dayanamam herhalde. Daha erken yaparım:) coookkk geçmiş olsun cnaim sanada... bebis yoruyo seni herhalde )
Evet canım biraz yordu ama yavaş yavaş geçiyor sıkıntılar. 5 haziranada bişey kalmamış rabbim herşeyin hayırlısını versin inş.

Merve hanım ben sana demedim mi erken yapıp kendini üzme diye. Gördünmü bak dediğim gibi hamilesin. Hayırlı uğurlu olsun inş. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bu arada benim cumartesi randevumu yoğunluk sebebi ile cuma 14.30 a aldılar haberin olun canım. Gerçi sana kese için bir tarih veriri gel diye...

cok heyecanliyim cnm yaaa nasil gececek günler hiç bilmiyorum :))) 6gunden sonra bi stres basıyor mus gercektende seni cok iyi anlamaya basladi m.. (adet olqcakmisim hissi var dünden beri aglayasim geliyo.. (
Geçecek nisancım merak etme. Sabırlı ol. İnanıyorum ki sende mutlu haberle geleceksin.

Canım bazı işaretler umut oluyor insana. İnşallah onlar da senin işaretindir. Ama keşke çıkartmasaydınız, bebeklerinle birlikte büyürlerdi :)

Kızlar Rabbim hepimi hakkında hayırlısını versin ben hala adet olamıyorum yaaa((bugün tarlusal başladım(((hayırlısı bu olacak inşallahhhh biDe arkanızdan geliyozzzz elfidamlaa:))))o yine benim önüme geçti:))))aman olsunda biz razıyızzzzz benim gibi adeti geçildikte tarlusal kullanan var mı aramızda şekerler merak ediyom toplamaya birlikte 2.tarlusalım oluyooo((Merve sen öle bi umut oldun ki anlatamam inşallah Nisan'da poİtifi görecek sonrada bi inşallahhhh çok zor ve yıpratıcı bi süreç Allah'tan burası varda a da olsa deşarj oluyozz:)))bi de elfida olmasa kız ben napardımmmm sanki psikolojik danışmanın benden tavsiye mutlaka sizi anlayan bi dost edinin burada :))))öptüm bebişlerini Merve bak iki olcak

Canım psikolojiktir o. Mesela benim düzene girmişti tam transfer aşamasına falan geldim tarlusalsız adet olamaz hale geldim. Merak etme tarlusal bittikten en fazla 10 gün sonra olursun.

Canım bazı işaretler umut oluyor insana. İnşallah onlar da senin işaretindir. Ama keşke çıkartmasaydınız, bebeklerinle birlikte büyürlerdi :)
Ankaracigimm doğru diyorsun da o balkon bos değil. Kapali balkon oraya yine patates sogan vs. Fazlaliklarimi koyuyorum. . Birde orda kapalikalmislar havasiz kalmislar cami acar acmaz pirrr uçtu bitanesi.. orda kalmalari onlara kötü lük olurdu kuzum.. okadar hassas bi dönem deyiz kii umut olacak şeyler cikartiyoruz kendimize...

Yasemincim transfer olmadan mı başladın tarlusala((ayyy gerçekten stresten uyuyamıyorum((bi de acaba tarlusal kullanırken adet olur muyumki acaba:))))

Bi de bu benim 2.tarlusalım oluyo yaaa acayip korkuyorum transferi olumsuz etkiler diye ((

fulyaaammm hayirlisi olsun cnm... elfida nerelerde hangi aşamada habersiz kaldik.. kendi derdimize düştük. Söyle burayada gelsin ) bizimde psikolijik danismana ihtiyqcimiz var.. mervettin atlatti bana geldii o olumsuz düşünceler. beklemesi inan cok zormuş ilk günler bisekilde geçiyorda sonra zman duruyor sanki. . Siz böyle olmazdiniz insallah dicem amaa kafanizi dagitacak bişey olmuyo .. okadar da oyalanacak şeyle r ayarlamistimm amaaa cikkksss...... bi faydasi yok tuttumu tutmadimi dusuncesinden kendimi alamıyorum. . Sabahin köründe bununla uyaniyorum geceleri uyuyamiyorumm. ..... ammma yazdim kuşum yaaa.. )

Yasemincim transfer olmadan mı başladın tarlusala((ayyy gerçekten stresten uyuyamıyorum((bi de acaba tarlusal kullanırken adet olur muyumki acaba:))))

Fulyaqmmm sen simdiden baslamissin uyumamaya. Cnm adet periyodun değişimi. . Benn tarlusaldan sonra normal zmanimda adet olmustum....

Yaa senin yetine kendimi koyuyorumda vallahi ne yapardım bilemiyommmm:))))sende güzel haberler alcan bak görcen sendede hafif batmalar olmuştu di mi:)))bak görcennn:))))ben kendi asıma korkuyorum ne yalan diyim ya bi aksilik olursa 2.tarlusal tüm hormonları etkilerde tutunmazsa bebeişimmmm(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…