Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Yasemiinn nerelerdesin sennnn... cnm transferim oldu cok şükür 5 . günüm... ben mervettinin aksine test yapmamak icin kendimi zor tutuyorum....:)) benm mervettin gibi kisa surelide agrim olmadii hiicc bisey yok bugüne kadar... beklemek cokkk zormuş gercekten.. sen nasilsin nerelerdesin bizi yalniz birakma :KK66:

Hayırlı olsun nisancım. İnş. en güzel haberlerinizi alırız. Bende çok meraklıydım ama sabrettim. Halen bile 15 gün nasıl sabrettim merak ediyorum. Sayılı zaman akıp gider... Evet bayadır yokum. Yorgunluk uykusuzluk hat saffada.İş yerinde öğle saati dışında pek giremiyorum. Bu aralar öğle saatlerinde uyuyorum canım.

Bir de küçük çaplı kum döküyorum 2,5 haftadır. O yüzden belimde ağrılar oluyor. Ama sanırım geçti...

Test günün ne zaman?:KK49:

KİZLAAAAAARRRR

Biraz once dayanamayip prediktor yaptim, cok ama cok hafif ikinci cizgi cikti. Bu hamileyim mi demek??? Yoksa yarinki kanda yine de negatif cikabilir mi???

Nolur cevap berin hemennnnm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

KİZLAAAAAARRRR

Biraz once dayanamayip prediktor yaptim, cok ama cok hafif ikinci cizgi cikti. Bu hamileyim mi demek??? Yoksa yarinki kanda yine de negatif cikabilir mi???

Nolur cevap berin hemennnnm

Caniimmm hafif ciktiysa var bişeyler .. daha cok yeni iyizden hafif silik cikmis. Kanda net çıkar kuzumm..... coookkk sevindimmm. ... allahimmm darisi başıma insallahhh

Hayırlı olsun nisancım. İnş. en güzel haberlerinizi alırız. Bende çok meraklıydım ama sabrettim. Halen bile 15 gün nasıl sabrettim merak ediyorum. Sayılı zaman akıp gider... Evet bayadır yokum. Yorgunluk uykusuzluk hat saffada.İş yerinde öğle saati dışında pek giremiyorum. Bu aralar öğle saatlerinde uyuyorum canım.

Bir de küçük çaplı kum döküyorum 2,5 haftadır. O yüzden belimde ağrılar oluyor. Ama sanırım geçti...

Test günün ne zaman?:KK49:
cnm randevuyu 5 haziran a verdiler ama dayanamam herhalde. Daha erken yaparım:) coookkk geçmiş olsun cnaim sanada... bebis yoruyo seni herhalde :KK66:)

MERVIIISS cnm nerelerdesin senin yerinde olsam silik cizgiden sonra hemen kan vermeye giderdimm..
...haberdar et bizi kuzumm. Simdi ben daha cok heyecanlandim.. bende dayanamadim evde yaptim tek çizgi çıktı. . Gerçi öyle olacağını bile bile yaptim :KK66:))

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşallahhhhhhhh ikiz kesin hadi bakem heyecanla bekliyoruzzz yarındı di mi:)))))))))))))))))))):KK49::KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK52::KK52:

KİZLAAAAAAAARRRR

KAN SONUCUM 158,9, hicrani aradim deger cok iyi, hayirli olsun dediiiiiii.

HAMİLEYİİİİİİİMMMM

ALLAH'İMA BİNLERCE MİLYONLARCA SUKUUUUURRRRR

Ayyyyyyyyyymaşallahhhhhhhhh maşallahhhhhhh yemin ederim gözlerim doldu:))))))) tebriklerrrrtt ayyyyyyy şükür yaaaaa:)))))rabim sağlık versin bizede versinnbbb

KİZLAAAAAAAARRRR

HAMİLEYİİİİİİİMMMM

Tebrik ederim çokkk sevindim sizin adınıza. ALLAH sağlıklı uzun ömürlü bir bebiş versin size ve hepimize. Bizde 5 haziranda bantlar sonrası kontrole gideceğiz. Allah bizede sizinkli gibi bir sevinç nasip etsin inşallah.

KİZLAAAAAAAARRRR

HAMİLEYİİİİİİİMMMM

Mervettin canimmm benimm Tebrikler. . ALLAH kucagina da almayi nasip etsin insallah.. darisi basimiza bizede dua ett... bosa evham yapmissin kac gündür :))) sira bana geldii inşallah bende güzel haberlwe veririm. ... kontrole ne zamn gideceksin normal tarihindemi ?

Mervettin canimmm benimm Tebrikler. . ALLAH kucagina da almayi nasip etsin insallah.. darisi basimiza bizede dua ett... bosa evham yapmissin kac gündür :))) sira bana geldii inşallah bende güzel haberlwe veririm. ... kontrole ne zamn gideceksin normal tarihindemi ?

Nisann edicem tabii etmez miyim, Allah tum bekleyenlere isteyenlere versin insallahhh, bnm 2. gun embriyosuyla pozitif cikti, seninki hayli hayli cikcak insallaaahhhhh, cok mutlu haberler alcaksin cok yakinda. Cumaya kontrole cagirdi, normal tarihinde yani.

KİZLAAAAAAAARRRR

HAMİLEYİİİİİİİMMMM

Canım nasıl sevindim anlatamam. Çok mutlu oldum :KK49: Allah tamamına erdirsin. Bebişlerini kucağına almayı nasip etsin inşallah :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar: Eşinin yanına gidecektin, yola çıkmasan, uzun yol, dikkat etsen biraz daha kendine , Allah bu mutluluğu tüm isteyenlere yaşatsın inşallah...

Nisann edicem tabii etmez miyim, Allah tum bekleyenlere isteyenlere versin insallahhh, bnm 2. gun embriyosuyla pozitif cikti, seninki hayli hayli cikcak insallaaahhhhh, cok mutlu haberler alcaksin cok yakinda. Cumaya kontrole cagirdi, normal tarihinde yani.

Ayrıca, müsait olduğunda sende transfer sonrası neler yaptığını yaz, diğer arkadaşlar da uygulasınlar. Tabi ki önce Allah diyoruz ama doktorumuz ve biz de elimizden geleni yapmamız gerekiyor.

Son aklıma sizin kumrular geldi. Ne güzel bir işaretmiş :KK16:

KİZLAAAAAAAARRRR

HAMİLEYİİİİİİİMMMM

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.2.gün emb.olsa da Allah istediğinde oluyor.içime umut serptun.bu güzel haberleri isteyen herkese nasip eder inş.

KİZLAAAAAAAARRRR

HAMİLEYİİİİİİİMMMM

Canım cokkk sevindim rabbim saglıkla kucagına almayı nasp etsin inşallah.pek yazmıyordum ama takip ediyodum burayı. Diyodum bu kız çokk karamsar inşallah güzel sonuç alır diye dua ediyodum, rabbim küçük muciseni gösterdi sana:)))

Tebrik ederim çokkk sevindim sizin adınıza. ALLAH sağlıklı uzun ömürlü bir bebiş versin size ve hepimize. Bizde 5 haziranda bantlar sonrası kontrole gideceğiz. Allah bizede sizinkli gibi bir sevinç nasip etsin inşallah.

Merhaba canım inşallah 5 inde görüşecegiz:) sen ne durumdasın 5 inde tedaviye mi bsşlıyosun yoksa transfere mi hazırlanıyosun ?

Hepinize cok cok tesekkur ederim kizlar. Hepiniz icin dua edicem, Allah isteyen herkese bu mutlulugu yasatsin. Resmen ayaklarim yere basmiyo saatlerdir :)

Ve evet Ankara dedigin gibi transfer sonrasi yaptiklarimi yazicam, insallah o donemi yasayacak olan herkese biraz olsun faydali olur.

Hepinizi cok seviyorum, insallah hepinizin en kisa zamanda once karinlari sonra da kucaklari dolsun canlarim benim..

X