Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

ayy inşallahh.. Erbil bey dedikii kiraz mevsiminde hamile olarak gircen mii ne öyle bişi dedii :44: :KK1: :nazar: :KK55:
ayyy heeycanlıyım bugün idare edinçç birde transfer olsa nolur bilmemmm :)
yaaaaaa birde 2 embriyo koyulacakmışşş :emir_bebek::emir_bebek:

Yaş faktöründen 2 tane koyuyorlar sanırım canım. Hayırlısı inş ikiside tutunur tatlım. Eşim 2 tane istemişti ma olmaz dedi erbil bey bize:KK12:

Hamilerin içine doğarmış kızlar. Bence hayırlsı ile hamile kalacaksınız hemde hepiniz inş.:124::KK64::KK76:

Selam cnm, Erbil bey gercekten cok iyi ve insani rahatlatan bir doktor. Ben henuz tedavi asamasindayim ama tarzi dolayisiyla kendisini tavsiye ederim.
Sorularina cevaplar:
Randevuyu Bahceci fulya merkezini arayarak alabilirsin, resepsiyondakiler veiyor randevuyu.
Cumartesi de muayene ediyor.
Toplam tup bebek ucreti kisiye gore degisiyor, ama 6.000-8.000 tl arasi
diyebilirim. Muayene ucreti ise 300 tl.
Simdiden hayirlisi olsun cnm..

Tesekkur ederim.burada 5 bin + muayene ücretleri ile 6 yi bulmust zaten.git gel masrafların olur oda olsun napalum Rabbim inş yüzümüze bakar.Allah kucaklarıni doldursun inş seninde. umudum olursun belki..bu uğurda caba harcayan herkese tez vakitte nasip eder inş.

Öncelikle allah razı olsun canım. Darısı sana inş. Görüşmeler ücretsiz ama illaki her doktor muayene edip tedavi için fiyat vs. çıkarmak istiyor. Bu yüzdende muayene ücreti olarak 300 tl ödüyorsun. Belki kişi kişi değişiyordur ama genel tüp bebek tedavisi 6000 tl canım. Tabii ilaç hariç. Bu zorlu ve masraflı bir süreç ama ben ısrarla Erbil beyde tedavi olmanı öneririm tatlım. Çünkü benim tedavim negatif olsaydı bile yine ona giderdim. Bir kere onun tedaviye yaklaşımı çok farklı. Hep sevecen pozitif ve bu sana tüm tedavi boyunca yansıyor. Kısmet olrsa ikinci bebişde de ona gidicem. İnş tedavin hayırlı olur tatlım. Fulya bahçesi sizden gelenlere sayfasına bak son başarılardanda anlarsın canım. Birde kliniğin kalacak yer ile ilgili anlaşması var. Aryıp bilgi al derim. Çünkü arka arkaya gitmen gereken günler olacaktır.

Çok sağol..başarısını ark im öyle anlatıyor ki.10 yılın sonunda kavuştu yavrusuna.hic oyalanma başka yerlerde dedi.mutlaka görüşmek istiyorum.inş bizlere de vesile olur.
Kalacak yerim var,ark sagolsunlar.yinede gerek duyarsam söylemen iyi oldu.
Allah sağ saglim kucağına almayı nasip etsin inş

:26: aa bizim de yaş faktörü var cnm. amaa 2 sinide koyacak.. :KK30: embiroların kalitelerinden dolayı sanırım :/

hayırlı olsun canım nihayet başladın. sende 4-5 gün geriden geliyorsun mervettin ile benim peşimden. bu zaman bir geçe:26: banada çift embriyo koyacak sanırım. en son öyle demişti daha iyi olur diye. acaba çift olunca şans daha mı fazla oluyormuş ki birşey dedi mi sana:26:

Hosgeldin Begum :)

hosbulduk cnmm persembe kilinikteyim inş bende:KK66:
Aramıza hoşgeldin Begümcüm.. Perşembe 10.00 da bende ordayım... :)

Çok sağol..başarısını ark im öyle anlatıyor ki.10 yılın sonunda kavuştu yavrusuna.hic oyalanma başka yerlerde dedi.mutlaka görüşmek istiyorum.inş bizlere de vesile olur.
Kalacak yerim var,ark sagolsunlar.yinede gerek duyarsam söylemen iyi oldu.
Allah sağ saglim kucağına almayı nasip etsin inş

Amin Canım inş. Kalacak yerin var ne güzel çok şanslısın umarım bu şansın sana bebiş de getirir.

hayırlı olsun canım nihayet başladın. sende 4-5 gün geriden geliyorsun mervettin ile benim peşimden. bu zaman bir geçe:26: banada çift embriyo koyacak sanırım. en son öyle demişti daha iyi olur diye. acaba çift olunca şans daha mı fazla oluyormuş ki birşey dedi mi sana:26:
evet canım arkanızdan geliyorumm :) sizde beni hiç beklemiyorsunuz koşuyorsunuz bebişlere :KK34: :KK33: şaka bi yanaa Allah tedavimizi hayırlısıyla sonlandırsın.. emeğimizi boşa çıkartmasın inşl.. ben yetişirim size..
Canım evet 2 tane koyacağım dedii.. :KK53: evett bahsettii şansımızdann oranlardan bahsettii :) herkadının gebe kalma oranı vs. vs.. böyle olunca oranıını söyledide ..h eeycandan aklımda deill hiç birii (hemde hazırlanıyordum o ara :KK34: muayene sonrası :26:) :KK1::KK1: tabiki şans biraz daha fazla amaa herzman embriyonun kalitesi önemlii.. senin yaşş kaççtıı ? yaştan dolayımı 2 tane ?

evet canım arkanızdan geliyorumm :) sizde beni hiç beklemiyorsunuz koşuyorsunuz bebişlere :KK34: :KK33: şaka bi yanaa Allah tedavimizi hayırlısıyla sonlandırsın.. emeğimizi boşa çıkartmasın inşl.. ben yetişirim size..
Canım evet 2 tane koyacağım dedii.. :KK53: evett bahsettii şansımızdann oranlardan bahsettii :) herkadının gebe kalma oranı vs. vs.. böyle olunca oranıını söyledide ..h eeycandan aklımda deill hiç birii (hemde hazırlanıyordum o ara :KK34: muayene sonrası :26:) :KK1::KK1: tabiki şans biraz daha fazla amaa herzman embriyonun kalitesi önemlii.. senin yaşş kaççtıı ? yaştan dolayımı 2 tane ?

canım benim yaş 32 ama eşimden dolayı riskli grup olduğumuz için (azosperm) çift embriyo koyabiliyorlar.bide sayı az 3 ebriyo var bu yüzden en son gittiğimde 2 koyalım demişti. ben daha kararsızım araştırıyorum acaba tek tek mi denesek yoksa 2 koyunca şans daha mı fazla. benim embriyolar 7-8-10 hücreli. ama dediki belki riske atmam 4, gün transferi yapabilirim dedi. kesin ayın 13 ünde belli olacak kaçıncı gün transferi olduğunu. senin embriyolar kaç hücreli canım. nasıl konuştu umutlumu:26:. allahım ben kafayı yemesem iyi valla. rüyalarımda bile sürekli bunları görüyorum:18::KK52:

Elfidacim cnm bnm yok degismedi, kontrol sali gunu, yani 13'u, yanlis yazmisimdir. Kismet olursa insallah transfer persembe olcak :)

Merve's iPhone

X