Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

tabi o gün aç git zaten normalde de tahlil yapıcaklarmış o gün.kan alma ayrı o aşı için. o gün tekrar değerleri kontrol ederler hemşire söyledi zaten bugün. senin kaçıncı gün transferi olacak bu arada benim 4 olabilirmiş. belki riske atmam 5 i beklemem dedi hocaç ama kesin olarak çözdürünce belli olacak
hadii hayırlısı inşallah kızlarr azz kaldı.. belkide aynı gün transferiniz olacakk... benn hala adett bekliyorummmm :KK42:

Canım benim hayırlı olsun. Onda da bir hayır vardır. Bizim embrıyoları dondurmuştuk. Bu ay östrojen bantlarına başlamıştık dünde kontrole gittim. Herşey harika ve kısmetse inş çarşamba transferim olacak. Ben Erbil beyle bu işe başladığımız için kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım hepimiz için hayırlara vesile olur. Hamiş haberlerimizi alırız.:KK49:

Merhaba.öncelikle Rabbim evladını kucağına sağlıkla almayı nasip etsin.evlat hasreti yaşayanlara da tez vakitte inş nasip eder.
Bi ark tavsiyesi ile erbil beyin adini duymuştum.daha önce boyle bir sayfa aradım ama yoktu. Aksam tüm sayfaları okudum.bi kaç sorum olacak,yardım.olurmusun?
Elimdeki cep num.ile ona ulaştığında randevuyu kendisi mi yoksa hemşireler mi veriyor?
Cumartesi günü muayene ediyor değil mi?
Muayene ücreti ve toplam tüp bebek ücreti ne kadar?

Çok tesekkur ederim.bursadan gelicem kısmet olursa.ağustos gibi inş tekrar baslayacgim.ama buradaki doktorumlami devam edeyim yoksa ark.mutlaka görüş dedi,erbil hocaylami bilemiyorum.bi on görüşme yapmak istiyorum.

Doktorlar yalnızca vesile.Rabbim kimsenin kucaklarini bos bırakmasını inşallah..
Herşey için tesekkur ederim.

Merhaba.öncelikle Rabbim evladını kucağına sağlıkla almayı nasip etsin.evlat hasreti yaşayanlara da tez vakitte inş nasip eder.
Bi ark tavsiyesi ile erbil beyin adini duymuştum.daha önce boyle bir sayfa aradım ama yoktu. Aksam tüm sayfaları okudum.bi kaç sorum olacak,yardım.olurmusun?
Elimdeki cep num.ile ona ulaştığında randevuyu kendisi mi yoksa hemşireler mi veriyor?

Çok tesekkur ederim.bursadan gelicem kısmet olursa.ağustos gibi inş tekrar baslayacgim.ama buradaki doktorumlami devam edeyim yoksa ark.mutlaka görüş dedi,erbil hocaylami bilemiyorum.bi on görüşme yapmak istiyorum.

Doktorlar yalnızca vesile.Rabbim kimsenin kucaklarini bos bırakmasını inşallah..

Selam cnm, Erbil bey gercekten cok iyi ve insani rahatlatan bir doktor. Ben henuz tedavi asamasindayim ama tarzi dolayisiyla kendisini tavsiye ederim.
Sorularina cevaplar:
Randevuyu Bahceci fulya merkezini arayarak alabilirsin, resepsiyondakiler veiyor randevuyu.
Cumartesi de muayene ediyor.
Toplam tup bebek ucreti kisiye gore degisiyor, ama 6.000-8.000 tl arasi
diyebilirim. Muayene ucreti ise 300 tl.
Simdiden hayirlisi olsun cnm..

Merve's iPhone

merviişşş bende isetrim resiim :) belkide karşılaştık birbirimizi tanımıyoruzz.. :)
:KK55:

Ozelden resim yollama var mi ki? Varsa gondericem. Twitterda varim ben, ordan bulsaniza beni twitteri olanlar. Ordaki kullanici adim Merve Yılmaz, @Mervalacam die de bulabilirsiniz.

Merve's iPhone

Öncelikle allah razı olsun canım. Darısı sana inş. Görüşmeler ücretsiz ama illaki her doktor muayene edip tedavi için fiyat vs. çıkarmak istiyor. Bu yüzdende muayene ücreti olarak 300 tl ödüyorsun. Belki kişi kişi değişiyordur ama genel tüp bebek tedavisi 6000 tl canım. Tabii ilaç hariç. Bu zorlu ve masraflı bir süreç ama ben ısrarla Erbil beyde tedavi olmanı öneririm tatlım. Çünkü benim tedavim negatif olsaydı bile yine ona giderdim. Bir kere onun tedaviye yaklaşımı çok farklı. Hep sevecen pozitif ve bu sana tüm tedavi boyunca yansıyor. Kısmet olrsa ikinci bebişde de ona gidicem. İnş tedavin hayırlı olur tatlım. Fulya bahçesi sizden gelenlere sayfasına bak son başarılardanda anlarsın canım. Birde kliniğin kalacak yer ile ilgili anlaşması var. Aryıp bilgi al derim. Çünkü arka arkaya gitmen gereken günler olacaktır.

Kızlar perşembe günü kontrolü olan yok mu kıskandım ama...
yaseminciğim biz ikimiz kaldık öylece.. herkes buluşma ayarlıyo :KK1:
benimde kimseyle uymadı tarihlerim malesef..
bugün erbil beyin yanından geldimm.. bantalrdan verdii..
Ayın 17 si kontrol- 20 si Transfer alalh kısmet ederse... :nazar:

Super eger hersey yolunda giderse transferlerimiz arasi 5 gun olcak nisan.
Valla kizlar ben haftaya sali orda olucam, yani ayin 13'unde, oralarda olan kim varsa bulusalim.

Merve's iPhone

Aynen Canım benimde uymadı. Ne yapalım kısmet. Ayrıca hayırlısı canım umarım bebişler kene gibi yapışır 9 ay ayrılmaz inş.

Ozelden resim yollama var mi ki? Varsa gondericem. Twitterda varim ben, ordan bulsaniza beni twitteri olanlar. Ordaki kullanici adim Merve Yılmaz, @Mervalacam die de bulabilirsiniz.

Merve's iPhone
hımm anladımç bende bilmyorumki varmı yokmu.. facem var twiterem var. ne sitersen var derrmişim :)

bugün Erbil beeye gittim .. Allahım okadar strese giriyorumm.. orda herşeyi unutup geliyorum.. gebelik aşısını soracaktım .. sormadan geldim. .Hicran hn. birdahaki gelişinde sorarsın daha zaamnı geçmedi dedi :) öyle çıktıkk..
17 si kontrol.. 20 si transferrrrrr. :KK55: beebişlerimizz beklee geliyorruuuzz...
hee erbil bey dediki birrdahaki kiraz mevsiminde kucağınızda bebişiniz olacak inşl dedi :KK1::KK1::KK1: :KK16:

Super eger hersey yolunda giderse transferlerimiz arasi 5 gun olcak nisan.
Valla kizlar ben haftaya sali orda olucam, yani ayin 13'unde, oralarda olan kim varsa bulusalim.

Merve's iPhone
evet canım az aramız zaten.. hayırlısı ile konduralımda bebişleri göbüşlerimize :)
aa bu arada takipçin oldum :)) :KK9:

Yok canım az kalmış seninde çok sık gitmiyeceksin zaten. Sonra bebiş göbette
ayy inşallahh.. Erbil bey dedikii kiraz mevsiminde hamile olarak gircen mii ne öyle bişi dedii :44: :KK1: :nazar: :KK55:
ayyy heeycanlıyım bugün idare edinçç birde transfer olsa nolur bilmemmm :)
yaaaaaa birde 2 embriyo koyulacakmışşş :emir_bebek::emir_bebek:

X