Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

merak etme canım bilgilendiricem kesinlikle.inşallah endometrium kalınlığı yeterli olur ve hormonlar iyi durumdadır da bu ay olsun transfer. geçen ay hormonlar yüzünden olmamıştı benim. artık sabrım kalmadııııııııııııııı. temizliğe verdim kendimi,evle uğraşıyorum ev botanik bahçeye dönecek yakında kendime uğraş bulacağım diye:78::82::119: senin kontrol ne zaman bu arada belkide kontrol günündede bizim transfer olur belli mi olur. karşılaşırız:86::101:
ayy canımm inşallahh bir an önce hayırlısı ile transfer günününüzü söyler. ertelenmez.z en zor kısmıda bu beklemekmişş. transferden sonra beklemyii hiç hesaba katmıyorumm zman nasıl geçecek bilmiyorumm :KK19:
ben 17 sinde gideceğim :) bakalım birileyirlede benim denk gelsin artıkk :) :KK28: :KK1:

ayy canımm inşallahh bir an önce hayırlısı ile transfer günününüzü söyler. ertelenmez.z en zor kısmıda bu beklemekmişş. transferden sonra beklemyii hiç hesaba katmıyorumm zman nasıl geçecek bilmiyorumm :KK19:
ben 17 sinde gideceğim :) bakalım birileyirlede benim denk gelsin artıkk :) :KK28: :KK1:

Öncelikle kafamızdan negatif düşünceleri atıyoruz. Daha önce yaşananlar geçmişte kaldı. İnş bu ay transferin olacak ve bebişin tutunacak canım buna inanman lazım. Çünkü inanmak başarmanın yarısıdır. Gerisi beklemek olsun boşver. Sonra halay çekeriz.:KK64:

Elfida haftaya sali bulusalim orda senle kesin

Merve's iPhone

mervettiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin yarın buluşuyomuyuz. ben sabah 9,30 gibi orda olucam inşallah. e tahlil muayene ancak. kan alma odasının hemen önündeki koltuklarda oturalım. üzerimde kot,pudra rengi hırkam olur,sarışınım:KK34::KK75::KK75::92: sen ne giyicen mutlaka yaz bana ve kaçta ordasın.

mervettiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin yarın buluşuyomuyuz. ben sabah 9,30 gibi orda olucam inşallah. e tahlil muayene ancak. kan alma odasının hemen önündeki koltuklarda oturalım. üzerimde kot,pudra rengi hırkam olur,sarışınım:KK34::KK75::KK75::92: sen ne giyicen mutlaka yaz bana ve kaçta ordasın.

Elfidaaaaaaaa buluscaz tabii, ben de o saatlerde gelmeye caliscam, ustumde beyaz gomlek, jean, gri bez ayakkabi, kahverengi canta olcak. Aynen dedigin gibi kan alma koltuklarina oturcam. Bayaa uzun kizil kahve saclarim var. Bulalim birbirimizi mutlaka :)

Merve's iPhone

Elfidaaaaaaaa buluscaz tabii, ben de o saatlerde gelmeye caliscam, ustumde beyaz gomlek, jean, gri bez ayakkabi, kahverengi canta olcak. Aynen dedigin gibi kan alma koltuklarina oturcam. Bayaa uzun kizil kahve saclarim var. Bulalim birbirimizi mutlaka :)

Merve's iPhone

oooooooooooo kızıl demek :KK23::KK23: çok etkileyici :KK23: bende geçen seneye kadar kızıl saçlıydım ama çok zor. gerçi hamile kalırsak inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16: gör sen kızıl saçı sarı saçı:KK1: boya yoooooooooooooook. olsunda ben her renge razıyım:KK16::KK16::KK16:

canım hiiç merak etme sen senlede buluşuruz. zaten tahminime göre bir aksilik olmazsa transfer 15-17-18 arası:KK1::KK1: kesin olarak yarın bildiririm:KK1:

oooooooooooo kızıl demek :KK23::KK23: çok etkileyici :KK23: bende geçen seneye kadar kızıl saçlıydım ama çok zor. gerçi hamile kalırsak inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16: gör sen kızıl saçı sarı saçı:KK1: boya yoooooooooooooook. olsunda ben her renge razıyım:KK16::KK16::KK16:

Yok be bebisim kizil degil tam, kizil kahve arasi bi renk var ya o, gokce bahadirin rengi gibi iste, kizil sacli birini arama yani :)

Merve's iPhone

Yok be bebisim kizil degil tam, kizil kahve arasi bi renk var ya o, gokce bahadirin rengi gibi iste, kizil sacli birini arama yani :)

Merve's iPhone

:KK1::KK1::KK1::KK1:iyi oldu söylediğin ben kafamda uzunnnn kızıl saçlı birini hayal etmiştim valla. artık gördüğüm her kızıl saçlıya mervettin sizmisiniz derdim:KK1::KK1: heyecan nasıl bu arada. yarın kan vericez aşı için. tahminime göre transfer c.tesi-pazar olabilir:KK52::KK52::KK52:

Valla ben de hic heyecan yok, ben nedense bu konuyla ilgili cok alakasizlastim, olursa olur olmazsa da olmaz kafasindayim, pek umursamiyorum nedense.

Erbil bana sali kontrol persembe transfer demisti. Ama belki degisir durum. Yarin gorucez bakalim.

Ac karnina mi gitceksin sen?

Merve's iPhone

ay çok duygulandım kalp atışını duyunca:KK49::KK16::KK16: allah sorunsuz bir hamilelik geçirmeni ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. sonrada bana,fulyama,nisancığıma ve mervettinime de bu günleri görmeyi nasip etsin:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Sağol bitanem. Amin inş. rabbim sizede taddırsın canım.

Yasom cok guzel haber bu :):):) o kalbi kucaginda da pit pit atcak insallaaahhhhh

Merve's iPhone
Ah mervem ya inş. Sırayla olacak. Siz de peşimden geleceksiniz.

ben girermişim kapıdan kızıl kızıl. Gerçi diplerim geldi siyah beyaz... :) Ah merve dermişsiniz ama yasemin çıkarmış :KK1:

ehehe transferden önce gidiyimde azıcık saçımı kestireyimm :) iyice saçım bşım dağılmasınn hamileliğimde düzgün uzasınn :)) ..bazı büyüklerin inançları var yaa hamielykne saç kesitirilmez diyee :) meecburr uyacağızz.. :KK19:
Oyy bazenn okuduklarımıza gülüyorum hee. . transfer sonrası hazırlıklara.. kimimizz yemek stoğu yapar.. kimimiz saçlarımızın son boyalrı, kesimelri vs bakımını . :KK1::KK1: sankii kıtlık çıkıp savaş çıkacakk :KK33::KK33::KK33:

Son düzenleme:
X