Lazer Epilasyon DOKTOR dan LAZER VE CİHAZLAR mutlaka okuyun

ben 1 seans alex yaptırdım evimin hemen yanındaki tıp merkezinde fotona nd yag varmış ama tıp merkezi olmasına rağmen estetisyenler uygulama yapıyor. scaner başlığı var. sizce tıp merkezine mi geçeyim yoksa alexe devam mı edeyim ?

Hemen hemen hiçbiryerde yüz gibi kritik bölgeler hariç lazer uygulamalarını estetisyenler yapar çünkü hiç bir hekimin sürekli lazer uygulaması yapabilecek vakti yoktur,eğer ön muayeneyi bir hekim yapıyorsa bence fotona olan merkezi tercih edin,scanner başlık kullanılmasını isteyin 9mm lens 40 joule 17 msn versa mod ve en önemlisi tarama hızını 1.5 in altında olmasını isteyin scanner ne kadar yavaş tararsa etki okadar yüksek olur ben bu cihazda Türkiyede en tecrubeli hekimlerden biriyim belirttiğim dozlara mutlaka dikkat edin derim...buarada hangi şehirdeydiniz?

özellikle lekeleriniz kırmızı renk olduğu için bunların kılcal damar çatlaması olduğunu düşünüyorum bu anlamda hem lekeleri yok etsin hemde tüyleri yok etsin derseniz en öncelikli tercih Nd/YAG lazer olmalı ve bu cihazdada FOTONA markasını araştırmalısınız derim hangi şehirde olduğunuzu söylerseniz belki önerilerim olabilir,buarada tatilden yeni döndüm gecikmeli cevaplayabiliyorum

Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. GEMİNİ lazer açık renk tüyleri gören, yüzde etkili bi lazer çeşidiymiş, yaz kış yapılabiliyormuş. Doğrumudur, önerir misiniz?
açık renk tüyleri tam olarak yok eden bir teknoloji henüz yok bu anlamda deneme atışı öneririm, bu arada gemini bir marka ve önemli olan bu lazerin cinsi bu markaya ait nd/YAG ,diot ve alexandrıte modelleri var sizin sorduğunuz sanırım diot yada nd/yag modeli?
sonuçta Geminide iyi bir marka ancak mucize değil

ewet uzun sürüyor ben alex ıle yaptırdığımda 5 dakika sürmemişti bile ama nd yad ıcın koltukaltı 20 dakıka suruyor ortalama dedı bana uzun geldi. demek uzun surmesı daha ııymıs o zaman merkezi değiştirmemin bir sakıncası olur mu peki önceden alex ile yapmıştım.

20 dakika abartı olmuş 10 dakikayı geçmez,1 seans alex yaptırmışsınız değiştirmeniz bir sakınca oluşturmaz

dr hanım daha önce soru sormuştum ama sorular ve cevapları silinmiş . tavsiyeniz üzere nd yag yapan yeri buldum ama şöle bi durum var benim batık lekerim var bu lekelere buradaki yer nd yag kullanıyorum dedı bu cihazların leke giderme özelliği varmı gerçekten

merhaba cevabınız için çok teşekkür ederim
kılcal damar çatlaması değildir umarım
bu arada izmirdeyim önerileriniz olursa sevinirim

tekrar merhaba lazerden geldim hemen düşünlerimi yazayım. yaptırdığım yer tıp merkezi doktor baktı tamam olur dedi. uygulanan yontemler bıraz farklı geldi. buz haznesi tutuyorlar uyguladıkları bolgeye sonra lazer uyguluyorlar. işlem bitince de kız sarı renkli özel bir karışım sürdü kabarmayı önlüyormuş. ardından özel güneş koruyucu losyon verdiler 40 tl ye almak istemedim. lekelenme olursa sorumluluk almıyoruz falan dediler mecbur aldım hergün dışarı çıkmadan önce sürecekmişim. ayda 1 geleceksin dedi. zaman çok kısa değil mi dedim. hayır dedi. eski yerimle kıyaslayınca tıp merkezi olmasına rağmen daha ticarethane gibi geldi valla. cihazları fotonaydı. değerlerle ilgili konuşamadım ama 50 ye ayarla dedi yapan bayana. alexle yaptırdığımda bir soğutma işlemi yapılmadı zaten soğuk hava üflemeli demişti cihaz için gerçi bunda da soğuk hava üflüyordu. aklım karıştı biraz sanki..

Bu lekeler konusunda en iyi sonuçları nd/yag teknolojisi vermekte tabi uygulamacının tecrubesi önemli ve mutlaka doktorun görüp doz ayarlaması yapması gerekmekte.

ben bunca yıl fotona kullandım yöntem banada garip geldi öncelikle şunu merak ettim scanner başlık kullanıldımı yani tarama otomatik olarakmı yapıldı? birde fotona ise modelini arayıp öğrenebilirseniz daha fazla yardımcı olabilirim eğer cihaz nd/yag ise lekelenme olmaz ancak 50 joule çok yüksek ve gereksiz bir doz?

merhaba dr cevaplarsanız sevinirim
ben 1,5 yıl önce yüzüme alex cihazı ile epilasyona başladım kalın tüylerim azalırken inceler kalınlaştı ve seans aralıkları hiç değişmedi 1,5 2 aya bir gitmem gerekiyor hala. hatta boynuma doğru yayıldı kıllar ben konyadayım burada ndyağ kullanan bir dr var onamı devam edeyim yoksa iğnelimi yaptırayım iğneliden korkuyorum açıkcası lekeler olur diye teşekkürler

merhaba cevabınız için çok teşekkür ederim
kılcal damar çatlaması değildir umarım
bu arada izmirdeyim önerileriniz olursa sevinirim
............................. adresinden referanslar bölümünden fotonayı işaretleyin ve izmirdeki merkezleri arayıp fiyat alabilirsiniz ,gitmeye karar verirseniz dozlar konusunda önceden yardımcı olmaya çalışırım ve gittiğinizde o dozları istersiniz ayrıca aldığınız fiyatlarıda belirtirseniz ucuz pahalı yorum yapabilirim, bu arada epicare marka alexandrıte yada apogee marka alexandrıte olan yerleride tercih edebilirsiniz

modeli nd/yag zaten o yuzden tercih ettim. otomatık mı taradı onu bılmıyorum ama bu cıhaz nokta atısı yapıyor dedi. ıkımızde gozluk taktık. alex te ışın çıkıodu bunda öle birşey olmadı. büyüteç gibi camlar var ya doktorların olur incelemek için onunla bakarak yaptı. 50 çok yüksekse neden tercih etti acaba bir daha 40 la yapabılır mısın desem olur mu acaba

......................... adresinden referanslar bölümünden fotonayı işaretleyip konya daki klinikleri görebilirsiniz ancak iğneli en iyi alternatiftir,bu arada alexandrıte ila yüz bölgesine çalışmak kristal ürünleri satan bir mağzada bir fili dolaştırmaya benzer:) keşke yüzünüze hiç alex yaptırmasaydınız...

nd/yag türü bir makina ile yaz dahil işlem yaptırabilirsiniz bu problemden kurtulmanızın en doğru yolu doktorunuzunda belirttiği üzere lazer işlemi,bulunduğunuz şehirde hangi yerlerde nd/yag var yukardaki cevaplarda verdiğim linkten bulabiklirsiniz...

size bir link veriyorum açıp bakın sanner ile işlem görüntüsü yer alıyor sonra aynı olup olmadığını bana tekrara bildirin lütfen başına www koyup aşağıdaki adresi yazın
fobidik.net/Fotona-Nd-YAG-S11-Hair-Removal-Male-Back/q-TWdwX1hST3NkVjQ=

haklısınız keşkeeeeeeee
zaten sizin verdiğiniz linkten buldum ndyag yapan doktoru
dr demetolog yüzüme burada devam edeyim mi ndyag dada alex de yaşadığım komplikasyonları yaşarmıyım sizce
iğneli yaptıran birini gördüm nokta nokta iz olmuştu nasıl seçebilirim yapan kişiyi
çok teşekkürler.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…