Lazer Epilasyon DOKTOR dan LAZER VE CİHAZLAR mutlaka okuyun

ben sadece kasık bölgesi değil tüm vücut yaptırmak istiyorum bu dediğiniz yöntem uygun olurmu?

sorulara yetişmekte zorlanıyorum:-) evet bu cihazla tüm vücut bu mevsim dahil yaptırabilirsiniz ve dünyadaki en iyi teknolojilerin başında geliyor
sanırım istanbuldasınız!

size bir link veriyorum açıp bakın sanner ile işlem görüntüsü yer alıyor sonra aynı olup olmadığını bana tekrara bildirin lütfen başına www koyup aşağıdaki adresi yazın
fobidik.net/Fotona-Nd-YAG-S11-Hair-Removal-Male-Back/q-TWdwX1hST3NkVjQ=

hayır buna benzemiyor daha küçük birşey 3 parmağın arasına sığabiliyor. ama scaner ile bölge çok büyük izlediğim videoda. benim koltukaltı bolgem baya küçük çok minyon biri olduğum için böle bir scaner ile çalışabilir miydi bilmiyorum. ne yapmalıyım sizce ?

haklısınız keşkeeeeeeee
zaten sizin verdiğiniz linkten buldum ndyag yapan doktoru
dr demetolog yüzüme burada devam edeyim mi ndyag dada alex de yaşadığım komplikasyonları yaşarmıyım sizce
iğneli yaptıran birini gördüm nokta nokta iz olmuştu nasıl seçebilirim yapan kişiyi
çok teşekkürler.a.s.
bence birkaç seans nd/yag yaptırın sonuca göre hareket edin ancak yüz bölgesinde iyi sonuç verecek en iyi teknoloji bu eğer ondada sonuç alamazsanız iğneli tek şansınız,yüz bölgesine giderseniz scanner başlık ile yapılmasını 9mm lens kullanılmasını 40 joule enerji 14 msn frekans versa mod ve en önemlisi 1.4 hertz süratin üstüne çıkılmamasını isteyin gayet iyi sonuç alırsınız

hayır buna benzemiyor daha küçük birşey 3 parmağın arasına sığabiliyor. ama scaner ile bölge çok büyük izlediğim videoda. benim koltukaltı bolgem baya küçük çok minyon biri olduğum için böle bir scaner ile çalışabilir miydi bilmiyorum. ne yapmalıyım sizce ?
scaner başlıkta alanı istediğiniz kadar küçültüp büyütebilirsiniz ve o alanın içini makina tek tek tarar yani dudak üstü kadar küçük bir alanda bile bu işlem scanner ile yapılabilir,anladığım kadarı ile size handy piece dediğimiz başlık kullanılmış bu yüzden doz daha yüksek tercih edilmiş bu seansın sonuçlarını 20 gün sonra bana bildirirsiniz zaten fotona kullanılmışsa bu seanstata gayet güzel sonuç alırsınız sonraki seansta mutlaka size önerdiğim dozları yazıp gider ve talep edersiniz

dr hanım çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için umarım kurtulurum bu güne kadar çok zaman ve para harcadım tekrar teşekkür ederim...

scaner başlıkta alanı istediğiniz kadar küçültüp büyütebilirsiniz ve o alanın içini makina tek tek tarar yani dudak üstü kadar küçük bir alanda bile bu işlem scanner ile yapılabilir,anladığım kadarı ile size handy piece dediğimiz başlık kullanılmış bu yüzden doz daha yüksek tercih edilmiş bu seansın sonuçlarını 20 gün sonra bana bildirirsiniz zaten fotona kullanılmışsa bu seanstata gayet güzel sonuç alırsınız sonraki seansta mutlaka size önerdiğim dozları yazıp gider ve talep edersiniz

tamam bir daha gittiğimde onları da not aldım söylemeyi unutmicam. bana da 15 gün sonra anca dökülür demişti. bu şekilde yapması kötü mü peki. scaner kullanmasını da istiyim mi ? kavga etmeyelim de :KK1:

tamam bir daha gittiğimde onları da not aldım söylemeyi unutmicam. bana da 15 gün sonra anca dökülür demişti. bu şekilde yapması kötü mü peki. scaner kullanmasını da istiyim mi ? kavga etmeyelim de :KK1:
:-) sonuçta para ödeyerek bir sağlık hizmeti alıyorsunuz üstelik araştırıp bu merkezi tercih eden bilinçli bir hasta olarak gidiyorsunuz tabiki doktorunuza her türlü bilgiyi sorma bilgilendirilme hakkınız var sonuçta araba tamir atölyesi değilki sadece ustaya güvenip arabanızı servise bırakasınız:-)
bu işlemi diğer başlıkla yapmasının tek dez avantajı atladığı yerler olabilir yada kötü bir uygulamacı aynı yere iki atış yapıp yakabilir,sonuçta fotona markasını ön plana çıkaran en önemli özelliği scanner yani tarama başlığı bu sayede insan hatası sıfıra iner makina heryeri atlamadan kendisi tarar,aynı yere atış yapmaz!!! ancak bu özellik sadece fotona xp /max modelinde yani en üst modelde var gittiğiniz tıp merkezinin adına ............................. adresinde referanslar bölümünden fotonayı işaretleyip bakarsanız hangi modelinin orada yer aldığınıda görebilirsiniz banada bilgi verirsiniz

....................... den baktım DUALiS XP PLUS ND:YAG (65W) yazıyor ama kendi sitelerinde scaner kullandıklarını belirtmişler. en kesini bir daha gittiğimde scaner kullanıp kullanmadıklarını sormak.

....................... den baktım DUALiS XP PLUS ND:YAG (65W) yazıyor ama kendi sitelerinde scaner kullandıklarını belirtmişler. en kesini bir daha gittiğimde scaner kullanıp kullanmadıklarını sormak.
hayır o modelde scanner başlık yok ayrıca 65 w değil 130 watt olanı tercih etmenizde fayda var bence o siteden başka bir klinik bulup orada devam etmenizi öneririm

DUALiS XP PLUS
ND:YAG(65W)
QX
ND:YAG+KTP sizi çok rahatsız ettim biliyorum ama bu son size bahsettiğim dr bu cihazlar var yüzüm için bunlar uygun olur mu? teşekkürler

hayır o modelde scanner başlık yok ayrıca 65 w değil 130 watt olanı tercih etmenizde fayda var bence o siteden başka bir klinik bulup orada devam etmenizi öneririm

iyi ki istanbuldayım birçok seçenek var lazer mağduru olacağım :KK43: sürekli mekan değiştiriyorum. bu sefer nd/yag 130w olan yer buldum bir dahaki seansa orya giderim artık :KK43:

arkadaşlar ben daha öncede yazdığım gibi (yüzüm için ) alex mağduruyum ................. buradan satış temsilcisini aradım en iyi makine hakkında bilgi aldım dr hanımında dediği gibi en iyisinin DUALIS XP MAX
ND-YAG (130W) olduğunu konyada kızılay hastanesine bu cihazı sattıklarını öğrendim burada devam edeceğim inşallah memnun kalırım aman araştırmadan işlem yaptırmayın derim ticari bi iş olduğu için kimse makinem bu işlem için uygun değil demiyorlar makinelerin üzerindene yazmıyor onun için çok dikkat edilmesi gerekiyor

DUALiS XP PLUS
ND:YAG(65W)
QX
ND:YAG+KTP sizi çok rahatsız ettim biliyorum ama bu son size bahsettiğim dr bu cihazlar var yüzüm için bunlar uygun olur mu? teşekkürler
fotona xp max 130(W) modeli tercihimizdir ,ankarada olsanız bu modeli önerirdim ancak konyada gidebileceğiniz en iyi teknoloji dualis xp plus sanırım bu cihazda yüz bölgesinde sorunu çözer,diğer ktp Qx modeli zaten cilt yenileme ile ilgili

fotona xp max 130(W) modeli tercihimizdir ,ankarada olsanız bu modeli önerirdim ancak konyada gidebileceğiniz en iyi teknoloji dualis xp plus sanırım bu cihazda yüz bölgesinde sorunu çözer,diğer ktp Qx modeli zaten cilt yenileme ile ilgili

......................... den baktım ama direk fotona xp max 130w cihazını göremedim.
DUALiS XP PLUS
ND:YAG(130W) yazıyor aynı şey midir ?:uhm:

tamam o zaman 130 olan yeri tercih ediyorum doğru olanı seçiyorum yani :) tsk ederim yardımlarınız için

Merhaba doktor hanım, ben 3 seanstır alexandrate candela gentle lazer ile tüm vücut lazer uygulatıyorum, tüylerim kalın siyah ve tenim baya koyu esmer ancak her lazerden sonra bacaklarımda siyah kalıcı lekeler oluşuyor (14-16 joule uygulanıyor ve cihazkendinden üflemeli) ve genital bölgemin alt kısımları daha koyu renkli olduğu için belki de tüyler o bölgede hiç dökülmüyor. Ordaki dermatolog sürekli nemlendirici sür diyor lekelere kalıcı değil diyor ancak lekelerim hiç geçmiyor. Bende başka merkezler araştırıyorum şuanda ve bulduğum bi merkezde alex. apologee varmış, ordaki dr hanım bu model yanık yapmaz soğutucusu daha fazla dedi bi de nd yag lyrai yapan merkez buldum kafam çok karıştı sizin öneriniz ne olur du doktor hanım?

Merhaba doktor hanım, ben 3 seanstır alexandrate candela gentle lazer ile tüm vücut lazer uygulatıyorum, tüylerim kalın siyah ve tenim baya koyu esmer ancak her lazerden sonra bacaklarımda siyah kalıcı lekeler oluşuyor (14-16 joule uygulanıyor ve cihazkendinden üflemeli) ve genital bölgemin alt kısımları daha koyu renkli olduğu için belki de tüyler o bölgede hiç dökülmüyor. Ordaki dermatolog sürekli nemlendirici sür diyor lekelere kalıcı değil diyor ancak lekelerim hiç geçmiyor. Bende başka merkezler araştırıyorum şuanda ve bulduğum bi merkezde alex. apologee varmış, ordaki dr hanım bu model yanık yapmaz soğutucusu daha fazla dedi bi de nd yag lyrai yapan merkez buldum kafam çok karıştı sizin öneriniz ne olur du doktor hanım?

esmer bir cilt tipinde alexandrıte hiç mantıklı değil üstelik bu mevsimde!!! ayrıca kılların dökülmeme sebebide dozu yanık riskinden dolayı düşük tutmaları sanırım .bana kalırsa lazere 2-3 ay ara verip sonrasında melanin (siyah) pigmentini hedef almayan lazer tipine yani Nd/YAG lazere geçmeniz gerekiyor,bu cihaz tipindede önerim FOTONA Xp Max nd yag lazer olacak, ............... adresinde referanslar bölümünden fotonayı tıklayın ve bulunduğunuz şehirde bu cihazı kullanan yerlerden birini seçin,gitmeye karar verdiğinizde size dozlarla ilgilide önerim olabilir...

esmer bir cilt tipinde alexandrıte hiç mantıklı değil üstelik bu mevsimde!!! ayrıca kılların dökülmeme sebebide dozu yanık riskinden dolayı düşük tutmaları sanırım .bana kalırsa lazere 2-3 ay ara verip sonrasında melanin (siyah) pigmentini hedef almayan lazer tipine yani Nd/YAG lazere geçmeniz gerekiyor,bu cihaz tipindede önerim FOTONA Xp Max nd yag lazer olacak, ......................... adresinde referanslar bölümünden fotonayı tıklayın ve bulunduğunuz şehirde bu cihazı kullanan yerlerden birini seçin,gitmeye karar verdiğinizde size dozlarla ilgilide önerim olabilir...
Cidden merak ediyorum, yüzlerce kez Fotona cihazını önerip herkesi bu .................... sayfasına yönlendirdiniz. Biraz reklam ve ticari bir durum oluyor mu, eğer gerçekten hekimseniz bence yakışık alan bir durum değil. Eğer bu şirket ile ilişkiniz varsa da, ki olabilir, normaldir, bunu da açık olarak belirtmeniz etik olur. Yoksa lazer tipi verirken marka reklamı yapmanız bence yakışıksız.

X