Lazer Epilasyon DOKTOR dan LAZER VE CİHAZLAR mutlaka okuyun

fotona için verilen fiyat gayet cazip ancak bucihazı tercih ederseniz scaner başlık isteyin ayrıca 9mm lens versa mod 45 joule 14 yada 17 msn ve en önemlisi hız 1.4 ün üzerine çıkmasın bu şekilde işlem yapacaklarsa kabul edin çünkü çoğu fotona marka kullanıcıları işlem hemen bitsin diye hızı çok yüksek yada lensi 15 mm kullanıp handypiece yani el başlığı tercih ediyorlar buda etkinliği çok düşürüyor bu cihazı 4 yıldır kullanmış biri olarak yukarda verdiğim doz bilgilerini not alıp tekrar konuşun,alex cihazında cihazlar farklı farklı onedenle doz önermiyeceğim ancak üst kol üst bacak ve yüzünüze alex uygulatmayın tüyleri dahada kalınlaştırabilir,alex olan bir merkez tercih edecekseniz epicare duo markasını öneririm bu cihaz hem alex hem nd/yag başlık içerdiği için üst kol ve üst bacak nd/yag alt bacak ve ön kol için alex yapılabilir yinede kişisel önerim hemde bu mevsimde fotona xp/max modelidir

İyi Günler doktorum.Benim çok acil yardıma ihtiyacım var.20 yaşındayım.Açık kumralım.kıllarımın koyu renk olduğunu düşünüyordum.Alexandrite apogee 5500 cihaz kullanan bir estetik merkezine tüm bacak+genital+koltukaltı lazere başladım başta herşey güzeldi ancak 5. seasntan sonra 3,5 ay kadar ara verdim ve üst bacağımda hiçbir azalma olmadı alt bacağımda diz bölgesi çok yoğun alt kısımlarda seyrelme olmakla birlikte kıl yoğunluğu vardı.Genitalimde ince ama sık sık tüyler duruyordu.koltukaltımda seyrelme var ancak ince ve uzun tüyler mevcut.Bunun üzerine merkezimi değiştirmeye karar verdim. Bir hastane ile görüştüm Alexandrite Epicare makina kullanıyorlar. 5 seansta çok daha fazla bitmesi gerekiyordu ve zaten üst bacağın yapılacak gibi değilmiş dedi. Daha sonra başka bir hastanede direk doktorla görüştüm.Gördü rengi çok açılmış dedi.Kıl ömrün çok uzun gibi duruyor o zaman lazer yaptırmaktan vazgeç dedi.Ve alexandritelerin normallerinin etki etmiyeceğini o yüzden alexandritenin yüksek enerjili olanını önerdi ATT modeli dedi ama internetten böyle bir model bulamıyorum.Bunun hakkında bir bilginiz var mı acaba? Bir seans gel sonra 3 hafta sonra kontrole gelirsin atış başı para olan Upl diye bir makina varmış onunla bakarız azalma olursa devam edersin yoksa lazer işinden vazgeçersin dedi.Sizce ne yapmalıyım? kafam çok karıştı.:çok üzgünüm:

öncelikle ATT modeli denen cihaz att firmasının ithal ettiği sizinde bir hastanede gördüğünüz alexandrıte epicare markası,yapılan işlemlerinizde gelinen noktada alexandrıte cihazlarının artık etkili olmadığını düşünüyorum,aslında baştan beri alexandrıte yerine nd/YAG grubu bir cihaz sizde daha etkili olurdu,bu aşamada tavsiyem 6 ay ara verip fotona nd/YAG kullanan bir yerle görüşmenizdir. ................................ adresinden referanslar bölümünden fotonayı işaretleyip size yakın bir klinik bulabilirsiniz.

doktor bna diod çeşidinide önerdi ama özellikle genitalde acısına daynamazsın dedi. Peki ara verirken kıllarımı nasıl bir yolla almalıyım.kökten almak istemiyorum.Çünkü en başa dönmek zor geliyor.Ne yapabilirim acaba?

kökten almak sizi başa döndürmez kalıcı olarak yok olanlar ağda veya eilatörden etkilenmez sadece yeni seansa başlamadan 15-20 gün önce kökten alma yöntemlerini bırakmış olmanız yeterlidir,diot yerine nd/YAG öneririm

Yeniden merhaba:)

Yüzümde sarı renge yakın tüyler var. Koyu renk olanlarının bir kısmını alexandrite dökmüştü. Gittiğim merkezde endiac marka cihazın iyi geleceğini söylüyorlar. Bu cihazın özelliği nedir?

Teşekkür ederim.

bu cihaz alexandrıte gibi melanin(siyah)pigmentini hedef alarak etki eden cihazların aksine kılı besleyen kılcal damarları tahrip ederek etkili olur bu nedenle alexin görmediği kıllarada bir miktar etkili olur,ayrıca yaz kış kullanılabilen son teknolojidir,ancak fotona ,cutera yada epicare duo markası dışında marka önermem

doktor hanim merhaba, yaklasik 3 yil once bacaklarimin ust kisminin ic ve arka kisimlarina laser yaptirdim. 3 seans yaptirdim , kalanlari da 5-6 kez igneli yaptirdim . simdi ancak 9-10 tane tuy kalmistir. ben cok memnun kaldim cunku bu bolgedeki killar siyah ve kalindi.batik oluyordu. bu siteyi kesfettikden sonra sizin yazilarinizi okudum ,lazer cihaz cesitlerini okudum . ben de yaptirdigim yerdeki cihazi arastirdim .CoolGlide adli cihaz .anladigim kadariyla bu ipl cihazi , rica etsem siz cihazi biliyorsaniz bana cevap verebilirmisiniz? bu bahar bacagimin alt kisimlarin da lasere basladim ,burasi da baska biryer onlarin cihazi da lumenis lightsheer diode laser. 3 seans girdim yaz donemi oldugu icin ara verdi eylul ortasi tekrar gidecegim yaklasik 3 ay ara vermis oluyorum. bacak altlarindan da yaridan vazlasi azaldi. genitale baslamayi dusunuyorum . sizce hangi cihaz daha basarilidir ? ilginiz icin simdiden tesekkur ederim.

cool glide cutera markasının nd/yag lazeri ve gayet iyi bir cihazdır diot yerine nd/yag tercih edin derim ayrıca Fotonada güzel bir nd/yag markasıdır nd/yag bu mevsimdede yapılabilen bir teknolojidir.

Doktor Hanim , cevabiniz icin tesekkur ederim.tavsiyeniz uzere nd/yag ile yaptiracagim..

dr hanım merhaba
benim bacaklarımda çok fazla batık oluşuyor
onları çıkarmak için uğraşırken daha da kötü oldu
şimdi bacaklarım küçük kırmızı noktalarala dolu
ve çok kötü bir görünüme sahip
lazerin bunları geçireceğini söylediler sizce de etkili olur mu?
lazere başlarsam sırf bu batık ve kırmızı noktalardan kurtulmak için başlayacağım

kişiden kişiye değişir mutlaka ama yaklaşık kaç seansta etkisini görmeye başlarım?
tenim açık kumral tüylerim koyu renk hangi cihazla başlamalıyım?

Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. GEMİNİ lazer açık renk tüyleri gören, yüzde etkili bi lazer çeşidiymiş, yaz kış yapılabiliyormuş. Doğrumudur, önerir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…