Doktor bir kese gördü ama hamile değilim testler hep negatif hem idrar hem kan testi

Enharasel

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2021
12
1
25
Merhaba arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim bu konu beni çok rahatsız ediyor🌼🙏
Şöyle ki ilk gebeliğim kürtajla sonlandı kesem vardı ama bebeğim gelişmedi kürtaj olalı bir yıl üç ay oluyor sadece eşimle bir ay korunduk sonrasından hiç korunmadık ama maalesef hamile kalamadim ara tekrarlayan enfeksiyonum vardı onun dışında bir sıkıntım yoktu ama geçen üç ay adetlerim düzensizleşti öyle çok değil altı beş gün gecikmeyle doktora gittim bir kontrol amaçlı doktor alttan muane edince bir kese gördü hamilelik testi proklatin TSH testlerini istedi benden sonuçlarda hamilelik çıkmadı zaten hamilelik belirtilerimde yoktu sadece göğüsüm biraz acıyordu teste HCG 0.23 çıktı proklatin biraz yüksek çıktı 35 doktorda proklatini düşürmek için ilaç verdi keseyi sorduğumda ise herhangi birşey olabilir dedi adetin üçüncü günü gel bakalım dedi ya da ilaçla dusurelim dedi ben hala bekliyorum adettim yine gecikti sebebi ne olabilir yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim 🙏🌼🤗

X