Doktor Arkadaşların Yorumlarına İhtiyacım Var

İlacı bırakırsam ne yaparım bilmiyorum. İlaç bana iyi gelmişti. Gerçi böyle de sağlıktan oluyorum öyle de akıl sağlığımdan...

Bir önceki tahlilime baktığımda alt ast 30 küsürmüş. Kilom değişmedi. Bilemedim yorumunuz için teşekkür ederim

İlacı bırakırsam ne yaparım bilmiyorum. İlaç bana iyi gelmişti. Gerçi böyle de sağlıktan oluyorum öyle de akıl sağlığımdan...
İlaç değilikliğine gidilir duruma göre. Bana terapi başlamıştık yetmişti. Yetmezse ilaç değişikliği olurdu. Çözüm vardır hep merak etmeyin

Bir önceki tahlilime baktığımda alt ast 30 küsürmüş. Kilom değişmedi. Bilemedim yorumunuz için teşekkür ederim
İlaç ise de sebebi siz yine de beslenme için de yönlendirme isteyin. Hdlniz çok düşük. Folik asit de. Beslenmenize bir şeyler katmanız iyi olur. Tabii çıkarmanız da. Bu sizi psikolojik olarak da iyi hissettirir.

İlaç ise de sebebi siz yine de beslenme için de yönlendirme isteyin. Hdlniz çok düşük. Folik asit de. Beslenmenize bir şeyler katmanız iyi olur. Tabii çıkarmanız da. Bu sizi psikolojik olarak da iyi hissettirir.
Abur cubur bağımlısıyım. Kendimi kötü hissedince abur cubur yiyerek rahatlıyorum. Ya da yemek. Başka çözümler bulmam gerektiğinin farkındayım ama benim için en kolay anlık çözüm bu

Çokta yüksek değil. Beslenmenizle alakadır muhtemelen.

Doktor ile görüştünüz mü ne dedi acaba benim ast değerimde yüksek sizin konunuzu gördüm merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…