doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

keşke bebeğini alıp gideceğine kadar bütün fikirlerini söylemeseydin, bebeği hastanede alıp gitmeye falan kalkışmaz dimi?

Allah sabır versin! Belki benim haddime deği, hani bekara karı boşamak kolaydır derler ya..Ama hiçbir şeyi sırf çocuğun için yapma.Bu hayat bu denli bir fedakarlığa değmez.Hem çocuğunun mutsuz bir ailede büyümesi, kavgalara, aldatmalara, huzursuzluklara tanık olmasından daha hayırlıdır sanırım.Allah herşeyi görüp bilendir, hiç üzülme diyemiyorum, haklısın ama hiç isyan etme.Bir kapı kapandıysa başkaları açılacaktır.Senin en büyük hediyen kızın olacak inşallah.O haysiyetsiz adamı da Allah'a havale ediyorum!

slm arkadaşlar gece eşimin beni rüyamda aldattığını gördüm saat 4 te uyandım telefonunu ilk defa karıştırdım,,,,kocam dediğim adam doğacak kızımın babası kadının birine canım balım karım hitaplarını kullanarak açık seçik msjlar atmış

gece 4 ten beri uyumadım,sabah o işe giderken kalkmadım,az öncede herşeyi öğrendiğimi ona msj attım dönmedi bana

ne yapıcam ben ya ağlamktan gözlerim şişti..pislik herif başkasıyla resmen ilişki yaşıyor ,,artık onun suratını bile görmek istemıorum,,

Canım şakamı bu yaaa resmen parçalamak istedim şu an eşini nasıl bir insan bu nasıl :KK43:

Bırak sen üzülme o yaptığı pislikden utansın...BebEĞİni düşün sadece..........
O da şimdi sana cevap veremez çünkü ne bahane uydurcam diye düşünüyordur..

Sinir SiNİr şey......Sen binbir zolukla onun bbeğini taşıyorsun,ona bi evlat dünyaya getireceksin.
.
BiNLERce kişi var evladım olsun diye çırpınan..Allah ona bi evlat nasip etmiş onun yaptığı utanmazlığa bir bakk...
Sen acı ile bebeğini doğuruken o da utanmadan sahte baba rollerine girip senin bir şey anlamıcanı sanıyordu herhalde ama ŞEytAnIn PAbUcu DeLİk işte..
Yazık ki dünyanın en değerli varlığına sahip olacakken ikinizi de kaybedicek sanırım...Kendini bilmezler yüzünden...

Allah islah etsn. . . Bebeğinin babası olmayı kesinlikle haketmiyor. . :KK14:

İnş. Doğumdan sonra problemsiz bir şekilde gidersin annenle. . Bu kadar ş. . . zliğe rağmen inkar veya tehdit etmez seni

karşı tarafın telefon numarasını aldınız mı???????
yok telefonunu almadım
keşke bebeğini alıp gideceğine kadar bütün fikirlerini söylemeseydin, bebeği hastanede alıp gitmeye falan kalkışmaz dimi?
annemler ve onun aileside gelecek doğuma alıp kaçıramaz cesaret edemez
Allah sabır versin! Belki benim haddime deği, hani bekara karı boşamak kolaydır derler ya..Ama hiçbir şeyi sırf çocuğun için yapma.Bu hayat bu denli bir fedakarlığa değmez.Hem çocuğunun mutsuz bir ailede büyümesi, kavgalara, aldatmalara, huzursuzluklara tanık olmasından daha hayırlıdır sanırım.Allah herşeyi görüp bilendir, hiç üzülme diyemiyorum, haklısın ama hiç isyan etme.Bir kapı kapandıysa başkaları açılacaktır.Senin en büyük hediyen kızın olacak inşallah.O haysiyetsiz adamı da Allah'a havale ediyorum!

afeetmicem zaten

hala msjıma dönmemiş pislik

cevap vermemesinin sebebi yalan hazırlıyordur
aslında bana düşmez ama affetme o pisliği
nasıl yapar bunu sana
ahhhh bu erkekler
birde karıcım falan demiş yani aldatmanın en acısı aşk yaşıyor

hala msjına cevap vermedi değil mi? ne yalanlar uyduracağını düşünüyodur şu anda..

sen şimdi bebeğine odaklan,doğumuna çok az kalmış..hele bi doğum yap sonrası gelir zaten.güçlü olmak zorundasın,bebeğin için..

kızlar okadar usta yalancı ki sabah güya beni uyandırmak için aşklarımm ben gidiyorum işe diyordu hiç hissettirmedi
çocuğumu doğurcam alğım gibi annemin memlektine gidicem,,,2 ay doğum iznim bitincede şubatta işime dönecem mecburen güya ücretsiz izin alıp kzımı büytecektim 1 yaşına kadar ,ben eşimden farklı bir ilçede öğretmenlik yapıyorum 2 aylık yavrumla dağ başına köye gidip çalışıcam lanet olsun kızıımın ve benim 1 lira hakkım geçtiyse aallha havale edip haram eiyorum affedemicem artık resmen ilişki yaşıolar flörtte deil bide ona karım diye hitap ediyorrrrrrrrrrrrr:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

en acısıda bu işte karım bir insanın kaç tane karısı olur yaaa

sorumu bu insanın 1 karısı olur hayvanların cokkk işte...:KK47::KK47::KK47::KK47:

ailen arkanda olucak mı canım, yani bebeğin var şans ver falan derler mi

cevap vermemesinin sebebi yalan hazırlıyordur
aslında bana düşmez ama affetme o pisliği
nasıl yapar bunu sana
ahhhh bu erkekler
birde karıcım falan demiş yani aldatmanın en acısı aşk yaşıyor

en acısıda bu işte karım bir insanın kaç tane karısı olur yaaa

sorumu bu insanın 1 karısı olur hayvanların cokkk işte...:KK47::KK47::KK47::KK47:

evet en zoruma giden ona karım diye hitap etmesi

yok telefonunu almadım

annemler ve onun aileside gelecek doğuma alıp kaçıramaz cesaret edemez

afeetmicem zaten

hala msjıma dönmemiş pislik

kesinlikle ailesini ve onu kabul etme doğuma baban varsa o da gelsin doğuma.çünkü yanınızda olmayı haketmiyor.

Sabah sabah sinirim zıpladı

Bu erkekler ne kadar akıldan, edepten, haysiyetten yoksun ya

Allah bir an evvel versin cezasını

Mümkünse prostat filan olsun

Nasıl bi vicdandır bu,ruhsuz ,iğrenç yaratık,
insan demeye dilim varmıyor,sen bebeğiniz için iyi kötü günle geçirirken hamileliğin sıkıntısını yaşarken ............

bir an önce anneni çağır yanına ,birde elinde delil olsun diye ağzından laf al gerekirse rol yap,zor olacak farkındayım ama:KK4:

gelen cevap arkadaşlarımı ara diyor öyle bişey yok diyor o numara kullanılmıyor diyor,,,devamı gelmedi yarım gelmiş

X