doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

zaten ben artık ne eşimi ne o iğrenç yaşattığı olayı düşünüyorum düşündüğüm şey 4 gün sornaki bebeğim,,ben allaha sığınırım ve hep yanımda ne zaman sıkışsaam yanımda çok şükür
elbet 1 hafta sonra ben ben olucağım çok az kaldı

pekı dogumdan sonra ne yapmayı dusunuyorsun ?

velev ki bu bir iddia, bi kadının kıskançlığını denemek için illa cinsel içerikli mesajlar yazılmasına gerek yok canım cicim aşkım da yeterli, karım yazmaya gerek yok,ilk başta bende kadınları nasıl ikna ettiler diye düşündüm ama empati kurunca doğumuna 5 gün kalan bi kadına bu şekilde yalan söyleyebilirdim evet dedim, sana ne zaman açıklıcakmış ya da süresi varmıymış yani 10 gün geçti karım telefonuma bakmadı ben kazandım gibi bi iddiamı bu, açıklaması varsa ben kaçırmışım,sabah ilk işim konuyu açmak oldu, eşime anlattım tek dediği güzel tezgah hazırlamışlar oldu, erkekler birbirlerinin her zaman şahidi olurlarmış bu konuda ama eşlerini nasıl ikna ettiler onu anlamadım dedi, neyse...
tabiki sen şu durumda hafiyeliğe soyunacak değilsin yaşadığını da en iyi sen bilirsin,bu iddia işi ne kadar tutarsız da olsa doğruysa eğer günahını aldığımız için Allah bizi affetsin ama eğer ki bu bir plansa dilerim Allahtan ileriki günlerde ayaklarına dolansın hepsinin

biliyor musunuz kızlar beni kaybetmekten o kadar çok korkuyor kiiii ,,geceden beri etrafımda fır döndü
ben ve ailem sevilen sayılan insanlarız ,,ailem çok kalabalık,,beni kaybettiği an ona neler yapabileceğimi onu nasılş rezil edeceğimi,nasıl olay koparacağımı çok iyi biliyor
yaparım gerçekten yaparım
yaptığım anda ailemin arkamda olacağına tüm iş çevresinin onu kınayacağını ,,kendi ailesinin yüzüne tüküreceğini çok iyi biliyor

bugun kendi sevilen sayılan biriyse benim sayemde herkes herkes beni överdi ona karşı kendi babası bile beni her gördüğünde ondan daha çok ilgilenirdi

işte bu söylediklerinizden dolayı çok iyi bir yalan tezgahlayıp kurmuş...arkaşlarını karıştırmış vs

pekı dogumdan sonra ne yapmayı dusunuyorsun ?
planlı bir şekilde onda şüphe uyandırmadan olayı takip edeceğimm irdelicem
velev ki bu bir iddia, bi kadının kıskançlığını denemek için illa cinsel içerikli mesajlar yazılmasına gerek yok canım cicim aşkım da yeterli, karım yazmaya gerek yok,ilk başta bende kadınları nasıl ikna ettiler diye düşündüm ama empati kurunca doğumuna 5 gün kalan bi kadına bu şekilde yalan söyleyebilirdim evet dedim, sana ne zaman açıklıcakmış ya da süresi varmıymış yani 10 gün geçti karım telefonuma bakmadı ben kazandım gibi bi iddiamı bu, açıklaması varsa ben kaçırmışım,sabah ilk işim konuyu açmak oldu, eşime anlattım tek dediği güzel tezgah hazırlamışlar oldu, erkekler birbirlerinin her zaman şahidi olurlarmış bu konuda ama eşlerini nasıl ikna ettiler onu anlamadım dedi, neyse...
tabiki sen şu durumda hafiyeliğe soyunacak değilsin yaşadığını da en iyi sen bilirsin,bu iddia işi ne kadar tutarsız da olsa doğruysa eğer günahını aldığımız için Allah bizi affetsin ama eğer ki bu bir plansa dilerim Allahtan ileriki günlerde ayaklarına dolansın hepsinin

canım benim kafamın takıldığı noktada bu dün başımın ağrısından üzüntüğmden çok düşünemedim msjın seniseviyorum vs olması yetrli cinsel içerikli olması neyin nesi ki bu cinsell içerikkler doğruysa buna ispatlamay çalışıcam razil edicem

belkide bu yüzden dünberi etrafımda fır fır belki yine kendini paçasını kurtarmaya çalışıyor şu an bilemıyorum

galiba en mantıklısı şimdilik inanmış gibi görünmek inandığımı sanmalıki yine kendini ele versin

işte bu söylediklerinizden dolayı çok iyi bir yalan tezgahlayıp kurmuş...arkaşlarını karıştırmış vs

ve konu sahıbı mutlu ne olduysa adam ınkar edıp ayrılmak ıstemıyor konu sahıbını tercıh edıyor dıye belkıde egolar sısmıs ...
o ne yaptıysa benım sayemde yaptı o ne olduysa benım sayemde oldu ayaklarını bırakacak herkez
dun cok mazlumdu benım pesımı bırakmaz falan fılan dıye bugun resmen hersey ters dondu
banane ya, herkez kendi degerini kendi belirler , ancak tezatlık filan değil ortada yalan var altı ustu onu arkası yok bunun 10 kısıye sorsan 9 kısı ınanmaz bu anlatılanlara
erkek tarafında ıse olaylar , derın nefes almak ama ya sonra???

hayırlı dogumlar dılıyorum buarada konu sahıbıne.

zaten ben artık ne eşimi ne o iğrenç yaşattığı olayı düşünüyorum düşündüğüm şey 4 gün sornaki bebeğim,,ben allaha sığınırım ve hep yanımda ne zaman sıkışsaam yanımda çok şükür
elbet 1 hafta sonra ben ben olucağım çok az kaldı[/QUOT

merhaba ecrin öncelikle inşallah sağ salim doğumunu atlatır bebeğini kucağına alırsın ve bi nebzede olsada sana yaşadıklarını unutturur dünden beri takip ediyorum inan okadar etkilenmişimki aynı rüyayı ben gördüm ve gece 5 te uyanıp nişanlıma mesaj attım rüyası bile çok kötüydü ben bile bu kadar etkilendim ki sen hamilesin seni düşünemiyorum bence bundan sonra daha dikkatli ol gerçekten böyle birşey varsa mutlaka patlak verecektir ve o da daha fazla dikkat edecektir her hareketinden şüphelen ama belli etme bi şekilde çıkar şimdi olayı örtpas etmişler ne olursa olsun hamile bir bayana böyle şaka yapılmaz kaç yıldır karısnın nasıl tepki vereceğini öğrenmiş olması lazımdı neyse bence bunlara artık kafanı yorma bebeğini düşün sadece...

herseyın hayırlısı olsun senın ıcın ,
ama esının bu olayı kapanırsa ve sen ıcınde hep supeyle kalırsan
dogacak cocugunda bunu hısseder mutsuz olur bnm anlatmak ıstedgım sey bu ...
bana kıyabılen erkegı rezıl rusva ederım elaleme hele kı doguma 5 gun kalmıssa

slm arkadaşlar gece eşimin beni rüyamda aldattığını gördüm saat 4 te uyandım telefonunu ilk defa karıştırdım,,,,kocam dediğim adam doğacak kızımın babası kadının birine canım balım karım hitaplarını kullanarak açık seçik msjlar atmış

gece 4 ten beri uyumadım,sabah o işe giderken kalkmadım,az öncede herşeyi öğrendiğimi ona msj attım dönmedi bana

ne yapıcam ben ya ağlamktan gözlerim şişti..pislik herif başkasıyla resmen ilişki yaşıyor ,,artık onun suratını bile görmek istemıorum,,

merhaba dün akşama doğru okudum mesajınızı okuduktan sonra sabaha kadar hiç aklımdan çıkmıyor hiç ahh vvaah demiycem çünkü biz acınacak insanlar değiliz dayanıklı ayakları üzerinde duran kimseye muhtaç olmayan güçlü bayanlarız özellikle sizin 2 kat daha güçlü olmanız gerekiyor allahın bir mucizesini taşıyorsunuz allah belki bir kapıyı kapattı ama sizn yavrunuzla size yeni bir kapı açtı.belkide sizin bu dünayadaki imtihanınız bu olay sabırla ve mantıkla aklınızdan ne geçiyorsa onu yapın Bu dünyayı pislikleriyle kirletenler pislendikleriyle kalsın.Hayata dört elle sarılın yanımda kimse yok diye sanmyın illa ki bir erkek yanında olacak değilya bizler kadınlar güçlü kadınlar klübü yanındayız evelallah herşeyin üstesinden geliriz .sana yüreğimizden sımsıcak sevgi gönderiyorum yavrunu ve seni allah nazarlardan korusun:nazar:

bi anımı anlatmak istiyorum kızlar, eşim askerliğini Tekirdağda yaptı, her çarşı izninde telefon kiralıyodu haftasonu boyu rahatça konuşup mesajlaşıyoduk, akşam olunca geri teslim ediyodu telefonu, bigün akşam beni bi numara aradı tanımadığım için açmadım, sonra başka tanımadığım numaralar aramaya başladı, en ısrarcı olana mesaj attım kimsiniz diye aradı açtım, siz kimsiniz dedi bi adam, asıl siz kimsiniz dedim, telefonumda numaranız var dedi, numaram varsa beni tanıyosundur dimi dedim, biz böyle bi ağız dalaşına girdik adamla, sonra durdu dediki hanımefendi siz nerdesiniz Ankara dedim, peki Tekirdağda bi tanıdığınız var mı dedi, sevgilim orda asker dedim, neyse kısa kesiyim, adamın telefonu arızalanıyo tamire veriyo üçkağıtçı tamirci telefonu 1 gündede tamir etse 3.gün gel al diyomuş,aradaki günleri hep haftasonuna denk getirip gelen bu telefonları askerlere kiralıyomuş hem kira parası alıyo hem tamir parası, eşimin bana attığı mesajlar telefon hafızasında kalıyo adamın karısıda bunları görüyo kızılca kıyamet kopuyo evde, adam tanımıyorum desede nafile,düşünsenize bende olsam inanmazdım, adam bana bunu anlatınca verin dedim ben konuşayım karınızla, yanlış anlaşılma için çok üzgünüm dedim eşinizi tanımam bilmem telefoncunun gazabına uğradık biz de mağduruz dedim isterseniz sevgilimin adını soyadını birliğini söyliyim onunlada konuşun dedim sevgilimde Tekirdağda bu çiftle görüştüde ancak ikna edebildik kadıncağızı

ecrin hanım. kafanızda bir takım şüpheler olduğunu bu yazıları siz okuduktan sonra gördüm. şimdi ,sadece bebeğe odaklanın. onu kucağınıza aldıktan sonra düşünün artık. şimdilik taki doğum sonrasına kadar erteleyin bu düşünceleri.bu konuyu kapattırın. her okuduğunuz şey, arkadaşların her olayı mantıklı bir şekilde plan olduğunu çıkarması sizi dahada üzecek.. çünkü az çok olay belli. arkadaşlara ve eşlerede kızmayın. onlarda sizi düşündükleri için, insan oldukları için bu şekilde davrandılar.. yapmak durumundaydılar çünkü.
sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanızı dilerim..

ecrincim zaten dünden beri üzüldüğün yeter. seni bilen biliyor. bu konu asla fake olamaz, sen de asla dikkat çekmek için bu konuyu açmış olamazsın. her konuda böyle yorumlar yapılır. hiç sıkma canını. bi de o tür insanlara laf anlatmaya çalışıp yorma kendini..
sen gayet akıllı,güçlü bi kadınsın. çok şükür sağ salim en zor günü atlattın (dünü). bundan sonra da ne yapacağını, nasıl davranacağını bilirsin zaten. şu an sadece aylardır merakla,heyecanla beklediğin meleğine odaklan...

ve konu sahıbı mutlu ne olduysa adam ınkar edıp ayrılmak ıstemıyor konu sahıbını tercıh edıyor dıye belkıde egolar sısmıs ...
o ne yaptıysa benım sayemde yaptı o ne olduysa benım sayemde oldu ayaklarını bırakacak herkez
dun cok mazlumdu benım pesımı bırakmaz falan fılan dıye bugun resmen hersey ters dondu
banane ya, herkez kendi degerini kendi belirler , ancak tezatlık filan değil ortada yalan var altı ustu onu arkası yok bunun 10 kısıye sorsan 9 kısı ınanmaz bu anlatılanlara
erkek tarafında ıse olaylar , derın nefes almak ama ya sonra???

hayırlı dogumlar dılıyorum buarada konu sahıbıne.

konu sahibi çoook mutlu SENCE NEKADAR MUTLU kocası etrafın fır dönüyo diyemi ayaklarına kapandı diye mi ,,çok mutluyum inandım oturudum onun iltifatlarını dinleyip egolarımı şişiriyorum

yok böyle bişey canım yok

Yaşadığınız olay çok sarsıcı ve çok üzücü bir durum. Allah kimseye yaşatmasın bu durumu , heleki desteğe en çok ihtiyaç duyduğunuz bir anda.
Ama yanlış anlamazsanız birşeye çok takıldım. Hamilelik bir hastalık değil bir süreçtir. Evet hamileyken bunu yaşamak ilerisine karar vermek adına çooook zorlu bi dönem ama , Sürekli 5 günüm var hamileyim , hamileyim deyip bunu değişik anlatmanız garip geldi bana. 35 haftadan sonra prematüre bile sayılmıyorlar artık çocuklar ,Allah esirgesin gününü doldurmuş çocuğa ne olabilir ki anlamadım.
Eşinin açıklamalarına inanman da çok garip geldi. Milleti örgütlemiş toplamış getirmiş ve sende inanmışsın.
Sen eşini affedersen bundan sonra bana yaşatacağın her duruma hazırım ve kabulümdür diyorsun.
İşin güçün paran pulun olmasa bekara karı boşamak kolay derdim , sabret derdim ama Sen ki bi öğretmen ve örnek alınması gereken bir insansın ,nasıl olursa böyle cahilce bi yalana inanmak istedin onu anlamadım. 4 gün sonra doğacak çocuğum demeyin lütfen.
Ayrıc doğumun kesin bi tarihi yoktur ki 3 4 gün öncesi 3 4 gün sonrası normal kabul edilir.

canım son durum dünkü hastalıklı halimden biraz çıktım
bişey yok daha konu aramızda kapandı gibi görünecek ben kendim araştırıp öğrenmeye çalışıcam onda şüphe uyandırmadan ,,

Ne desem, hakkınızda hayırlısı...

ecrincim zaten dünden beri üzüldüğün yeter. seni bilen biliyor. bu konu asla fake olamaz, sen de asla dikkat çekmek için bu konuyu açmış olamazsın. her konuda böyle yorumlar yapılır. hiç sıkma canını. bi de o tür insanlara laf anlatmaya çalışıp yorma kendini..
sen gayet akıllı,güçlü bi kadınsın. çok şükür sağ salim en zor günü atlattın (dünü). bundan sonra da ne yapacağını, nasıl davranacağını bilirsin zaten. şu an sadece aylardır merakla,heyecanla beklediğin meleğine odaklan...

evet canım yaa yapılan yorumları görüosun dimi iyi niyetli herkese teşkkür ediyorumda...
ama konuyu açtım dün büyük bir şokla bunalıma giridim dün gördüm çünkü herşeyi kafam sersem gibiydi ne düşündüğümü ne yaptığımı bilmıyorum ..üzüntüden belime kasıklarıma ağrı girmişti yattım kalkmadım akşamakadar

şimdi daha iyiyim canım arkadaşım saol aralık anneleri hepinizi çok seviyorum 4 gün sonra meleğimin fotolarını inşlhh paylaşıcam sizlerle

Yaşadığınız olay çok sarsıcı ve çok üzücü bir durum. Allah kimseye yaşatmasın bu durumu , heleki desteğe en çok ihtiyaç duyduğunuz bir anda.
Ama yanlış anlamazsanız birşeye çok takıldım. Hamilelik bir hastalık değil bir süreçtir. Evet hamileyken bunu yaşamak ilerisine karar vermek adına çooook zorlu bi dönem ama , Sürekli 5 günüm var hamileyim , hamileyim deyip bunu değişik anlatmanız garip geldi bana. 35 haftadan sonra prematüre bile sayılmıyorlar artık çocuklar ,Allah esirgesin gününü doldurmuş çocuğa ne olabilir ki anlamadım.
Eşinin açıklamalarına inanman da çok garip geldi. Milleti örgütlemiş toplamış getirmiş ve sende inanmışsın.
Sen eşini affedersen bundan sonra bana yaşatacağın her duruma hazırım ve kabulümdür diyorsun.
İşin güçün paran pulun olmasa bekara karı boşamak kolay derdim , sabret derdim ama Sen ki bi öğretmen ve örnek alınması gereken bir insansın ,nasıl olursa böyle cahilce bi yalana inanmak istedin onu anlamadım. 4 gün sonra doğacak çocuğum demeyin lütfen.
Ayrıc doğumun kesin bi tarihi yoktur ki 3 4 gün öncesi 3 4 gün sonrası normal kabul edilir.

Sizin amacınız ne?
Ne kadar cahilce laflar bunlar ya...tövbe tövbe.. "gününü doldurmuş çocuğa daha ne olabilir ki" mi?

Öncelikle herkesin kendi hayatı, ama buraya konu açılıyorsa olumlu ya da olumsuz yorumlar olacaktır elbet, arkadaşım inşallah bunu göze alarak konunu açmışsındır.
Seni üzmek istemem ama bende çoğu arkadaş gibi düşünüyorum. Düpedüz kurmaca, bariz yalan söylüyor eşiniz, kendiniz söylüyorsunuz koskoca, kariyer sahibi adamlar diye, ayrıca eşinizin dilbaz olduğunu da söylemiştiniz, daha bir şey demeye gerek var mı? O koskoca adamlar deli mi hamile kadına böyle bir şaka yapsınlar? Kariyer sahibi, aklı başında insanlar olduklarına göre mümkün değil hamile olup, doğumunuza 5 gün kaldığını akıl etmemeleri.
Bunun şaka olduğunu aklı başında olan, biraz mantıklı düşünen kimse yemez zaten, inanmaz. Gerçek olmasaydı eşiniz anında yanınızda biterdi, aradan 1 saat geçince arkadaşlarla geleceğiz diye saçmalamazdı. O sırada ne diyeceklerini az çok kararlaştırdılar, akşama kadar da zaten vakit bol, tak tak tak durum bu..!
Rabbim bile uykunda göstermiş sana, herkese nasip olmaz bu.
Ne diyelim arkadaşım senin seçimin, senin hayatın ben sadece düşüncelerimi dile getireyim dedim. :KK14:
Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

X