doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

Ben de bir kurmaca mı acaba dedim ama binden fazla mesajı var. İnsan paylaşımlar yaptığı az çok arkadaş edindiği sohbet ortamı olduğu bir sitede saçmalamaz diye düşünüyorum. Yani direk yeni üyelikle anlatabilirdi bunu. O yüzden o ihtimali eledim.
Bir de biri avukat biri doktor biri öğretmen. Bir doktor hastasına sarkmaktan sürüldü. Bir öğretmen öğrenci pikniğinde içti içti kızlara asıldı, polislere girmeyelim bile. İnsanın mevkisi ahlak sağlamıyor.

Edit: tanıdıklarında polis yokmuş pardon:KK53:

Jooker bu açıklamayı sevdim :KK1: Doğru kurmaca ihtimali yok bu durumda eski bir üye olması sebebiyle...Diğerleri için de haklısın tabi, insanın mevkisini ahlak sağlamıyor doğru diyorsun ama yani bu sayfa 15.000 den fazla görüntülenmiştir, yani buradaki herkes de bilir ki, doğum yapacak kadına bu yapılmaz, ve böyle bir şaka bilmiyorum çok gereksiz. Uyuşmayan yanı da bu ya kafamla, adamın psikolog olduğunu duyunca da nasıl yaaa oldum iyice:)

insanları anlamak gercekten mümkün degil
bu ne saçmalıktır Allah askına ya
sakamıymıs bunlar yani, telefonunu hiç kurcalamıyorum diyosun bu yolumu seçmis yani, senin görmicegin bi yol. Bence sen burdan tepki toplamamak için bize böyle bir sey diyor olabilirsin, onlar geldi anlattı sakaydı falan die sende inandın ve konu kapandı için rahat yani dahasının pesine düsmüyorsun, ben olsam o hat kimin üstünedir dökümanlarında neler var vs vs artık ne yapılabilirse incik cıncık ederdim, bu olayda bir tutarsızlık var, yasadıgın seye gercekten çok üzüldüm. En bastada dedigim gibi insanları anlamak gercekten mümkün degil, migde bulandırıyorlar...

Kolayi var netten artik girip teldokumanlarina bakiliyo .esinin teline netten girp bakabilir ne zamandan beri gorusuluyo o no ile

Ya arkadaşlar iyi güzelde kadın hamile bu kadar acımasız olmayın şu an kötü durumda sağlıklı düşünemiyor normal olarak bizim yapmamız gereken sadece destek kocasını değil karnındaki masum yavruyu düşündürmek öyle destek olunur sadece bence fikirler böyle açık ifade edilmemeli en azından şimdilik sadece bebeğini düşünsün ve o şekilde destek olalım lütfen zaten o doğum yaptıktan sonra o yavrusunu kucağına aldıktan sonra herşeyi tartacak ve doğru yolu bulacak sizin kadar o da düşünebilir bunları ama kötü bi dönemden geçiyor bırakın o versin o düşünsün biz sadece destek olalım lütfen...

Bu arada ecrin ben bi de o yavrunu kucagına aldıgın zamanki duyguları merak ediyorum anne olmadım henüz ama o hissi anlayabiliyorum kadında doğuştan vardır derler ya merak ettim sadece yavrunu kucagına aldıktan sonra kendini toparladıktan sonra bizle de paylaşır mısın o duyguyu :KK9::KK9::KK1::KK1::KK1:

şaka deg,lmi bu ya valla ben inanmadım eski uye de olsa bence iyi senaryo film bile olur olursada tutar hee

Hayir bide benim anlamadigim, madem deneme yapmak istemisler, kendi aralarinda oyun yapmis arkadaslariyla,
neden mesaj yazarken, karicim yaziyor ??
Ve neden cinsel icerikli mesajlar ??

Ben kocami denemek istesem ( ki böyle bir aptallik tabikide yapmam cünkü bu asiri cocuksu, 10 yasinda cocuklar yapiyor bunu)

Hayatim, Canim felan diye yazarim en fazla mesaji:26:

insanları anlamak gercekten mümkün degil
bu ne saçmalıktır Allah askına ya
sakamıymıs bunlar yani, telefonunu hiç kurcalamıyorum diyosun bu yolumu seçmis yani, senin görmicegin bi yol. Bence sen burdan tepki toplamamak için bize böyle bir sey diyor olabilirsin, onlar geldi anlattı sakaydı falan die sende inandın ve konu kapandı için rahat yani dahasının pesine düsmüyorsun, ben olsam o hat kimin üstünedir dökümanlarında neler var vs vs artık ne yapılabilirse incik cıncık ederdim, bu olayda bir tutarsızlık var, yasadıgın seye gercekten çok üzüldüm. En bastada dedigim gibi insanları anlamak gercekten mümkün degil, migde bulandırıyorlar...

Siz benim 6.hissim misiniz acaba :KK53:

yaa arkadaşının biri psikolok biri avukat eşimde öğretmen ,,,

bir ingiliz bir alman birde temel yani :). ya kızma gerçekten insanlara yazdıkların inandırıcı gelmiyo bende diğer yazdığın konulara baktım yoksa hamile olduğuna bile inanmıycaktım ama öleymiş. neyse inşallah eşinin dediği gibi aptalca bi şakadır. bebeğinide sağlıkla kucağına al mutlu yuvanızda büyüsün

Son düzenleme:
He şakadır şaka..
Benim eşim de aldattığında arkadaşı ve eşiyle gelmişti..
Şakaydı onlar dedi..

Neyse, olay gerçekse eğer, siz bebeğinizi kucağınıza alın, sorgulamayın bu olayı...
Zaten "gerçek" er ya da geç çıkıyor ortaya..
Allah hayırlı doğumlar nasip etsin...

Siz safmısınız saf ayağınamı yatıyorsunuz ayıkmı değilsiniz?

Hiçbir erkek bakın hiçbir erkek asla ama asla hamileyken heleki KARNI BURNUNDA tabiriyle uygun halde olan bir kadına böyle asalak bir şaka yapmaz! HİÇBİR ERKEK EN MİDESİZ EN ŞEREFSİZİ BİLE yapmaz.

Eşiniz harika bir tezgah kurmuş. Zaten dilbaz demiştiniz o bir şekilde eğerki bu kumpasın içinde o arkadaslarınızda yok ise onlarıda kandırmış mevzuyu halletmiştir. BU apaçık bariz yani.

Aldatılmak elbette boktan bir duygu. En azından böyle salak bir şaka yalanına inanacak kadar aciz olmayın! Dominat olun herşeyi yavaşça öğrenin !

Şuan herşeyi ziktiredin bebeciğe konsantre olun. Onu kucağına al Allahın izniyle öyle güven gelirki sana :) Korkma ve cesaretli ol!

şakaya bakkkk insanı kalpten götürür eşşek şakasını bile geçmiş eşşoleşşek şakası olmuşşş neyse üzülme bacımm mutlu oll:KK31:

Canım aynısı benim hissettiklerimin çok üzüldüm yaa
Ben de 6aylık hamileyken bir gece sabah 4e kadar aldatıyor
diye düşünerek uyuyamamıstım.Ertesi gün bayram ziyaretıne
gitmiştik ve ben ona cay verırken elı ayagı dolasmıstı bır de
ne göreyım telefonunda canım mesajın yarım gelmsı dıye bır
mesaj ama elındeydı tel ve orda hesap bıle soramamıstım :KK43:(
Gece boyu agladım kavga yaptık eskı sevgılısını facebooktan
buldugunu dertlestıklerını vs anlattı ben de sırf bebegım
içimde uzulup erken dogmasın dıye onu salonda yatırtıp
bır daha eskısı gıbı olmayacagımı söylemıstım ama kovamamıstım
Çok salaktım ya hala salaklıgıma yanıyorum,neden mi?Bebebgım
8aylıkken bu iğrenclıgı bıle sıneye ceken benı terk edıp gitti
şerefsiz ...:KK43:(

Sakın affetme hatta ınanma ,kızın telefonu al ara keske ona
mesajla sormasaydın o planlayıp gelecek cunku kızla da
konusacak serefsız..Ona senın yanında kızı aramasını
ve terk etmesını söyle ,dogumdan sonra da git sakın bebegın
ıcın katlanma,aldatana guven olmaz.Hele de BEBEGINI TASIYAN,
SEVDIGI KADINI ALDATANA ASLA!!!

Bu resmen gün içinde planlanmıs,hatta o telefona aynı mesaj atılıp gercek tel sılınmıs
ve hamılesın dıye eşlerını de kandırmayı basarmıslar gıbı geldı bana da..Yıllar sonra şakanın
gercek oldugunu ögrenmezsın umarım.Çok saçma...
Ama insan hamıleyken aldatılınca da sırf bebege bırsey olmasın dıye konuyu hızlı
kapatıyor o konuda hak verıyorum ama arkasını bırakma.Hat kımın cıktı?

Son düzenleme:
X