doğumuma 5 gün var ve aldatıldığımı bugun öğrendim

Ya kadının eşini konu sahibinden iyi mi bilceksiniz?En zeki siz misiniz,konu sahibi eşinin kendisine yalan söyleyip söylemediğini anlamayacak kadar saf mı?Neden hala öküz altında buzağı arıyorsunuz.Evet eşi bir eşşeklik yapmış saçma sapan bir iddiaya girmiş ama olabilir yani.İlla sizler aldatıldınız,kandırıldınız,boşandınız,kullanıldınız diye herkes aynı duruma mı düşmeli?Neyin derdindesiniz.Niye uzatıp duruyorsunuz hala,bir şey yazmıyacaktım ama hamile kadını bu denli kışkırtmaya çalışmak günahtır!!!

coooook yapmacik ben olsam inanmazdim bence kadin hamile ya cocuga bisey olmasin diye saka yaptigini söylüyor aci ama bence gercekkk

bu işin içine birde psikokogmu girmiş
ya cidden oratada bi saçmalık var!!!!
hadi öğretmen ve avukatta beyin eksikliği varsa,her psikolog hamile bi bayana böle bişey yapılmıcağını bilir heralde

İlk başta benim kurguladığımı daha değişik kurgulamışlar.

Herkesin kendi hayatı, herkes neye inanacağına kendi karar verir ancak öğretmen, psikiyatrist (yada psikolog aklımda kalmadı) ve avukat dediğin üçlünün kafasının daha iyi çalışmasını beklerdim. Ancak hassasiyetin doruğundaki bir kadınıda kandırmak dünyanın en kolay şeyidir. Psikiyatriste bunu bilir elbet.

Dediğim gibi herkesin kendi hayatı, sen sadece tanımadığım, görmediğim ve görmeyeceğim biri olarak size gözünüzü kulağınızı asla kapatmayın, uyanık olun diyebilirim.

Çünkü bu kurgu oldukça basit olmuş. Hayırlı doğumlar.

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar çok saolun yaaa konu fake demişssiniz,konu sahibi dikkat çekmek istemiş demişssiniz,,inanmaya meyillydin inandın demişssiniz

bugun doğumuma 4 gün var neyle kavga ediym ,kimle mücadele ediym,neyi karıştırıp kurcalayım tüm bunları yaparken 4 gün sonra doğacak çocuğuma bişey olsa allah korusun...hamile olmayanlar asla anlayamaz annelik bu işte malesef çocuğum sağsalim gelsin inşallh evet bana yalan da söylemiş olabilirler devir teknoloji devri ki ben istersem herşeyi ortaya çıkaracak güçte yapıda biriyim ama şimdi doğumumu bekliyorum önceliğim yavrumm

gerçekten kimse bilemez günü dolmak üzere hamilelikte ne yapılabilir ben ağlamaya bile korkuyorum bebeğimi üzmemek için

konuyu irdelicem elbette böyle kapanmıcak çocuğum doğsun allahın izniyle ..

haa konu fake uyduruk diyenler var ,,benim aralık anneleri kulbunde bugune kadar hamilelik dışında hiçbir yazım yoktur ,,işim gücüm hamileler arasında fikir alışverişidir ordaki arkadaşlarım da bilir

ama şimdi konuyu açtığıma okadar pişman oldum kii beni suçlayanlar vs.bir aldatma hikayesi bir inanma yla bitmiş demişssiniz söyler misiniz bunu diyen hamile misiniz??? neyse konuyu editörler isterse kapatabilirler

bunun yanında yardımcı destekçi olanlar olayı irdeleynler hepinize teşekkür ederim..öncelikle bebeğimin doğması lazım dünyada şuan ondan başka hiçbirşey umurumda deyil

eşim ve arkadaşları planda kurmuş olabilirler yalanda söylemiş olabilirler herşey herşey olabilir evet

ecrin kızma, üzülme de. buradaki herkes senin için senin kadar üzüldüğü için bu kadar tepki verdi zaten, dün de okudum ama birşey yazamadım işte. şimdi okuyorum da eşinin gerçekten tezgah kurduğunu düşünüyorum ben de.
kendimi eşinin arkadaşlarının eşleri yerine koydum sadece, hamile bir kadına yalan söyler miydim dedim
biliyor musun derdim, bebeğe birşey olmasın diye, doğuma kadar bari içi bir nebze olsun soğusun diye, doğumu burnundan gelmesin diye söylerdim,
sonra beklerdim herhalde, bebek biraz büyüyünce, süte muhtaçlığı azalınca bir şekilde anlatmaya çalışırdım gibi geliyor
ne bileyim böyle düşünüyorum şu anda
inşallah sen haklısındır, inşallah bu sadece eşinin rezil bir şakasıdır
ama ne diyim ben pek inanmadım, peşini bırakma derim
allah yardımcın olsun, kolay ve sağlıklı bir doğum dilerim
bu arada diyorsun ya, anne olmayan beni anlamaz, bende 2 çocuk annesiyim canım

Yapmayın allah aşkına hep hamilelik, hep hamile olmayan anlamaz, niye anlamasın salak mı bu insanlar yada tek hamile veya anne adayı veya anne siz misiniz koca topicte ?

Zaten herkes hak vermiş. Sadece tutarsızlıklar en kibar, en kırmadan nasıl dile getirilirse öyle dile getirilmiş.

Allahım korusun hamileyken eşleri şehit olanlar, eşlerini kaybedenler hiçbirinin çocuğu sağ salim doğmuyor o zaman.

Hangi anne, hangi hamile anne adayı bebeğini önemsemez, illa onu önemsemeniz için karnınızda olması gerekmiyor merak etmeyin doğduktan sonra daha da özen göstermeniz gerekecek.

Lütfen inanmanızın acısını, size destek olmaya çalışan insanlardan çıkarmayın.

konu sahıbı dun olanları ekleyerek anlatmıs olmalı(ıddaya gırdıklerını oncekı mesajlarla ıspatlama)
cunku soylenen seyler cok hayalı ve olamayacak bıseyü
bılıyoruz bu ısler
aldatıldım terkedıldım dogumdan sonra
erkekler zekasız bu kadar basıt yalanlar atıyor, ya kadınlar :26:

bu olayda bu sekılde ort bastır edıldı gecmıs olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
Bırak bebeğini düşün...
BeBEĞini, bir meleği dünyaya getirmek HaYAtınıN En öZeL ve EşSiZ bir anı olacak senin için..

Kızını dünyaya getirmek gibi GüzEL bir duyguyu o özel anında en güzel şekilde yaşa....
Bırak her şey zamanla yoluna girer...Ama bunun ne şekilde olacağına sonra karar ver..
Şimdi hiç bir şeyi düşünme....

ben bana destek olanlara fikir verenlere teşekkür ediyorum dedim zaten herkesi topa tutmadım konu fake diyenler,saldır diyenler ,zaten inancakmısın diyenler
hamile olmayan anlayamaz dedğim şu halimle sizce ne mucadelesi verbilirim yani mücadele verecek güçte deyilim kalkıp ev süpüremeyen ben şiu 4 günde ne yapabilirim tek yapıcam bebeğime zarar vermeden dinlenip onu dünyaya getirmek,,

kapansın konuya yazanların içinde tüm iyi niyetlilere teşekkür ederim boş keseden sallayıp ruh halimi bilmeden eleştirinlerede hiçbişey demiyorum

dün en güzel bedduamı ettim ben eğer yaşandıysa bu iğrençlik hem beni hem bebeğimi üzenlerin eşim ve arkadaşlarından bahsediyorum allah iflah etmesin bir ömür burunlarından fitil fitil gelsin

biliyomusunuz tartışmaya girmek isteyenler sizlede tartışmaya girecek gücüm yok şuan üzgünüm

yapilan aciklama mantikli degil ancak ortada birakilan telde cinsel icerikli mesaji silmemek mantikli mi? ben kendi esime o tarz mesaj attiimda bile direk siliyorum ne olur ne olmaz biri gorur diye, nasilsa bakmaz diyip boyle mesaj birakilir mi? tek bir mesaj kadindan gelmis olsa ya da 2. bir sim kart email adresi facebook vs olsa neyse ulu orta telde mesajlari birakacak kadar suzme salak mi konu sahibinin esi ?

allah yaşatmasın canım ama seninde doğumuna 5 gün kala böyle bir şey yaşa bakalım ne yapabilecekten boş keseden atma..ben sutum kocamın elini öptum dediklerini yuttum demiyorum şuan şimdi bunları yapamam diyorum...istermisin tatlım 5 gün kala bunları yaşamak ki rabbim yaşatmasın kimseye

senın kararına saygı duyuyorum tabıkı ecrın ,
ama herseyı gectım baskasıyla konusama ıhtımalı yok varsayalımkı,
gercekten bı sakaysa bıle doguma 5 gun kalan karısını dusunmeyen erkek ıcın hıcbırseye degmez hıcbırseye ...

bu hayatta insanın kendine verdiği zararı kimse ona vermezz..bu düşüncedeyim ben..ecrine tek lafım ister inansın ister inanmasın o onun kararı tabiki ama suan hiçbirşey düşünme ve doğumuna odaklan gerisi seni ilgilendirir zaten..affettin affetmedin o seniin bileceğin bişey............

evet mantıklı deyil ama şu durumda elimden birşey gelmıyor gelemezde

zaten ben artık ne eşimi ne o iğrenç yaşattığı olayı düşünüyorum düşündüğüm şey 4 gün sornaki bebeğim,,ben allaha sığınırım ve hep yanımda ne zaman sıkışsaam yanımda çok şükür
elbet 1 hafta sonra ben ben olucağım çok az kaldı

ortada bir gariplik olduğu kesin hatta belki de bir kandırmaca var..onu biz bilemeyiz ancak konu sahibi ıspat ederse ya da eşi itiraf ederse kesinleşecek birşey bu..konunun fake falan olduğunu sanmayorum.hamile biri deli mi de kendine böyle eğlenceler arasın?ben de birçok arkadaş gibi şaka olduğuna inanamadım ancak şu saatten sonra da ne konuşsak anlamsız..çünkü doğumuna 4 gün kalan bir kadın var ve eşine ininmak istiyor..haklı,birşey diyemiyorum..çünkü ortada bir bebek var..eğer konu sahibi için taşlar yerine oturduysa,kuşkusu yoksa bizlerin de diyecek pek birşeyi yok sanırım..

sağlıklı doğumlar diliyorum size İnşallah..

ben eşinin açıklamalarına inanmadım
hakkında hayırlısı
zaten birşey olursa eninde sonunda karşına çıkar
eşin ve arkadaşları çok yalancı

biliyor musunuz kızlar beni kaybetmekten o kadar çok korkuyor kiiii ,,geceden beri etrafımda fır döndü
ben ve ailem sevilen sayılan insanlarız ,,ailem çok kalabalık,,beni kaybettiği an ona neler yapabileceğimi onu nasılş rezil edeceğimi,nasıl olay koparacağımı çok iyi biliyor
yaparım gerçekten yaparım
yaptığım anda ailemin arkamda olacağına tüm iş çevresinin onu kınayacağını ,,kendi ailesinin yüzüne tüküreceğini çok iyi biliyor

bugun kendi sevilen sayılan biriyse benim sayemde herkes herkes beni överdi ona karşı kendi babası bile beni her gördüğünde ondan daha çok ilgilenirdi

doğumdan sonra bu konu yu ortaya çıkarırsım onun arkadaşlarınıda eşine ve ailesine karşı rezil edeceğim neymiş bakalım benim dün 1 günüm nasıl geçti ,,hesabını verecekler ortaya çıktığında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…