Dogumgünün Kutlu Olsun Bitanem (DyGLu)

L

L0nginG

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi L0nginG

Canim benim biricigimm... Mesajlada kutladim gerci ama burdanda süpriz yapmak istedim...
"Iyi ki"lerin binlercesini dizdim ardinada "Varsin" ekledim...

Sirdasim, canim dostum benim... Seni ne kadar cok sevdigimi biliyorsun zaten... ama yine söyliyeyim SENI COK SEVIYORUM...

• Konu Sahibi L0nginG
doğum günün kutlu olsun arkadaşım
Rabbim hayırlı sağlıklı mutlu uzuuun ömürler nasip etsin
nice senelerea.s.

• Konu Sahibi L0nginG
dogum günün kutlu olsun arkadasim.. nice mutlu yaslar diliyorum.. umarim nine oldugumuzdada burada dogum günleri kutlariz hep beraber

• Konu Sahibi L0nginG
L0nginG
Bitanemm canımsın... beni düşünerek açtığın bu başlık için çok ama çok teşekkür ederim...
Bilseydim dün hemen nete girerdim ama malum doğum günü partim gece yarısına kadar sürdü:)
desemde inanma... sevdiklerimden uzak buruk bi doğum günü geçirdim.. üstüne birde güneşi gördüm
filmine gittik musayla aman aman sulu sulu kutladık doğum günümü...
Canım benim
dünde bu fikrim kesinleşti.. iyiki hayatımda senin gibi bi dostum var...

zeynep venesu superisi çok tşk ederim kızlar..
herşey gönlünüzce olsun..
a.s.​

• Konu Sahibi L0nginG
Gecmis Dogum günün kutlu Olsun ..

• Konu Sahibi L0nginG

tekrar ve yine gecmisde olsa nice yillara canim
hersey diledigince ve gönlünce olur insallah tatlisim

buarada süper bir süpriz hazirlanmis senin icin
senin adina bende cok mutlu oldum inanki ve süprizi hazirlayan arkadasinada cok tskler sana nekadar deger veriyo nekadar önemlisinin onun icin ne mutlu sana tatlisim

imrendim inanki
banada böyle süpriz yapan olurmu acaba

• Konu Sahibi L0nginG
doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi L0nginG

O halini hayal edebiliyorum, sinemadan cikarken ikimizinde gözü yasli oldugu icin gözyaslarindan birbirimizi göremeyip, bulamadigimiz kare geldi akLima
Canimsin sen benim...
Sevdiklerin her zaman senin yaninda bebegim, elini kalbine koyman yeterli... a.s.

o cok daha güzeL seylere layik biri ama uzaginda oldugum icin elimden bu kdri geliyor sdc... güzel yorumunuz icin tsk ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…