Doğumdan sorna regli

melllleek

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2023
56
8
Merhaba hanımlar ben 28 Ekim'de doğum yaptım 57 gün kanamam oldu 17 Aralık ta bitti 5 Ocak ta adet oldum dün hiç birşey yoktu hatta beyaz akıntıyı gördüm bitti sandım ama bugün gene geliyor emzirdigim için böyle oluyor olabilir mi doktor a gitmiştim lohusalık biti ama kanamam durmadı diye Altan baktı herşey normal dedi sizcede normal mi bu durum emziren anneler sizde de durum böyle mi

Merhaba hanımlar ben 28 Ekim'de doğum yaptım 57 gün kanamam oldu 17 Aralık ta bitti 5 Ocak ta adet oldum dün hiç birşey yoktu hatta beyaz akıntıyı gördüm bitti sandım ama bugün gene geliyor emzirdigim için böyle oluyor olabilir mi doktor a gitmiştim lohusalık biti ama kanamam durmadı diye Altan baktı herşey normal dedi sizcede normal mi bu durum emziren anneler sizde de durum böyle mi
15 ay oldu dogum yapalı gelen giden yok. Ilac ile 2 defa adet oldum şuan tekrar ilaca basladim bekliyorum bakalim ilacin bitmesini

Doktor bakıp muayene etmiş ve normal demiş. Size biri burada çıkıp hayır normal değil dese ona mı inanacaksınız doktora mı?

Yok canım neden inanmayayım olabilir kimisi senin gibi geç kimisi benim gibi erken oluyor
Dedigim gibi neden olmadim diye sogukayip duruyorum. Bu aralar bi kasık ağrım var öksurunce ıkınınca sancı gibi oluyor. Ilacin bitmesine 2 gun var insallah adet olurum

Emzirmeden kaynaklı canım zamanla düzene girecek

Dedigim gibi neden olmadim diye sogukayip duruyorum. Bu aralar bi kasık ağrım var öksurunce ıkınınca sancı gibi oluyor. Ilacin bitmesine 2 gun var insallah adet olurum
Olursun inşallah merak etme benim de endişem şu ki 40 ım çıktıktan sonra kananam durmayınca doktor a gittim oda karnında kan pıhtısı var demişti bişey olamz demişti 2 gün sorna yine kanamam olmuştu ve 10 gün sürmüştü toplam da işte 57 gün un sonundan gittim başka doktor a böyle böyle diye anlattim baktı alltan bişey gözükmüyor herşey normal dedi acaba diyorum ondan felan mı kananam böyle devem ediyor ki diye de düsünüyorum bazen korkum bu yani

X