Doguma gidiyorum kızlar...

aa canımmm hadi hayırlısı.inş güzle haberlerle gelirsin..şimdi kızını kucağına almışındır..ayy ne kadar heycanlıı..:sm_cool:

allah kolaylık versin..sağlıcakla bebeğine kavuşman dileğiyle..rabbim yardımcın olsun..

saat 3 te yazmıstım umarum sorunsuz sağlıkla bebeişin doğmustur.allah bizede nasip etsinn sağlıkla analı babalı

adasucum geç gırdığım için geç gördümmm şu saatlerde bebğini kucağına lamışsındır umarımmm ..hayrılı haberlerını beklıyoruz canımmm...meleğinle bırlıkte ....ay okuyunca çok heyecenlandım ayyy yaa bız nezaman doğuracazzzz....

adasu hadi gözün aydın cnm , seninle beraber biz de dokuz doğurduk walla .. umarım her şey yolunda gitmiştir .. dilemi öp bizim için :teytey:

kız en sonunda :dance:gözün aydın allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

En sonunda doğurdun adasucum. Tebrikler. Sen gerçekten 9 doğurdun... Bebişini bizim yerimize doya doya kokla...

Ayyy canım benim yaaa şimdi kollarındadır yavrun Hadi gözün aydın
akşam 8 gibi hastanedeydim bilsem uğrardım valla yanına. Çok sevindim canımıniçi güle güle büyüt kızını

Canlarım nihayet mutlu sona kavuşuyorum kızımı alıcam bugün saat 3de kucagıma

şuan okadar heycanlıyımki cantamı almak icin eve geldim ve hemen size haber veriyim dedim

nst sonuclarımız gayet iyi cıktı ama suyumuz riskliydi yok denilecek kadar az ve bekleyemezdi catı muanesi oldum hicde korkulacak bişi degilmiş cokta rahat actım ama canım yandı ve ebe normal doguma müsait degildir teşhisi koydu..

kahvaltı yapmasaydın doktorumuz hemen sokuyordu doguma yaptıgım icin 3de giricem mecvuren sezeryan bekletemem seni ve bebegi riske atamam dedi

cok heycanlıyım kızlar anlatamıyorum neyse canlarım dualarınızı eksik etmeyin ne olur saglıklı hayırlısıyla kızıma kavuşiyim hepinize dogumda dua edicem öpüyorum hepinizi en yakın zamanda döner hikayemi yazarım inş. bu arada genel anestezi olucakmış... ben kacıyorum canlarım offf elim ayagım tutmuyor belki ne kadar sacmalamışımdır bilmem anlamışsınızdır heycanımı

semacım ogluna söyle kızım erken davranıyo şekerim istemiyoruz biz senin oglunu :roflol::roflol:

kendinize iyi bakın benim peşimden dogrun inş.... :sm_cool:
canım benim ya canım inşallah sağlıkla alırsın bebeği kucağına bir çırpıda bak stres yapmana gerek bile yokmuş dualarım seninle

canım benim çok sevindimmm dün girmedim nete yeni haberim oldu...
allah analı babalı büyütsün inşallah.
haberlerini bekliyoruz..

X