Doguma gidiyorum kızlar...

Cullen

̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç&
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2007
2.647
7
Canlarım nihayet mutlu sona kavuşuyorum kızımı alıcam bugün saat 3de kucagıma

şuan okadar heycanlıyımki cantamı almak icin eve geldim ve hemen size haber veriyim dedim

nst sonuclarımız gayet iyi cıktı ama suyumuz riskliydi yok denilecek kadar az ve bekleyemezdi catı muanesi oldum hicde korkulacak bişi degilmiş cokta rahat actım ama canım yandı ve ebe normal doguma müsait degildir teşhisi koydu..

kahvaltı yapmasaydın doktorumuz hemen sokuyordu doguma yaptıgım icin 3de giricem mecvuren sezeryan bekletemem seni ve bebegi riske atamam dedi

cok heycanlıyım kızlar anlatamıyorum neyse canlarım dualarınızı eksik etmeyin ne olur saglıklı hayırlısıyla kızıma kavuşiyim hepinize dogumda dua edicem öpüyorum hepinizi en yakın zamanda döner hikayemi yazarım inş. bu arada genel anestezi olucakmış... ben kacıyorum canlarım offf elim ayagım tutmuyor belki ne kadar sacmalamışımdır bilmem anlamışsınızdır heycanımı

semacım ogluna söyle kızım erken davranıyo şekerim istemiyoruz biz senin oglunu :roflol::roflol:

kendinize iyi bakın benim peşimden dogrun inş.... :sm_cool:

Canim Allah Yardimcin Olsun. Hayirlisiyla Sağlikla Al Bebişini Kucağina. Allah Sana Gayret Kuvvet Versin...
Sevgilerimle
Haberleini Bekliyoruz

adasucum hadi hayırlısıyla kızını kucağına al da gel...guzel haberlerini bekliyoruz canım...
inşallah dogumdan sonra sütün hemen gelir ve hemen ayaga kalkarsan...dualarım seninle...
bebişinin resminide, hikayenide sabırsızlıkla bekliyorum canım...
kocaman öpüyorum

ohhh beee valla senin üzüntüne ben doğurucaktım.hade bacım gözün aydın.al prensesinide gel sağlıcaklaa.

merhaba canım çok sevindim mütiş sona geldin demek allah yardım etsin ayyyy bende heyceanlandım ya :dance::dance: bir melek daha yeryüzüne geliyor demekki allah analı babalı büyütsün canım:1hug::1hug:

cnm çok heyecanlandım sanki ben gidiyorum:dance:allah hayırlısıyla kurtarsın dulararım seninlea.s.

anaa ne ilginç çocugumu almaya gidiyom diyo :):))))) pazardan 2 kilo domates alır gibi :):)))

Ne derler Allah hemencecik bebişini eline almayı nasip etsin.. buradada haber ver nasıl geçti diyee :):)))
öpüyoz seniii

adasu bu sabah senden bir haber bekliyordum zaten... hadi hayırlısıyla git kavuş kızına... en kısa zamanda da bize haber ver... çok öpüyorum seni.. güzel haberlerini bekliyoruz...

ay seni tanımıyorum ama nasıl heyecanladım okuyunca.hiç doğum yaşammaış biri oalrak.
içim kıpır kığır oldu.sanki ben gidiyorum doğuma.
ay allah inşallah hayırlsı ile kucağına almak nasip etisn.
allah bebeğine de anne babasına da hayırlsı sağlıklı uzun ömürler verisn.
ne sevdiklerimiz üzülsün ,ne de biz sevdiklerimiz üzelim.
allah hr şeyin güzelini başsetsin. amin hepimize

gözün aydın adasucum çok sevindim senin adına. inşallah kolay bir doğum gerçekleştirirsin. benimde gece 3'ten beri sancım var şimdi daha şiddetli. korkudan doktorada gidemiyorum. :)

ayy çok heycanlı ya bir kaç saat sonra hayatınız tamamen değişecek kucağında küçücük bir bebek ne mutlu size tebrik ederim hayırlı olsun Allahım isteyen herkese nasip etsin.

ayy Adasu Canim Ne Güzel Hadi Al Prensesi Gel Hikayenide Bekliyoruz Haa Allahim Kolaylikla Atlatmani Sağlar Inşallah

yaa ne çok sevindim allahım saglıcakla kucagına almayı nasip ets,n canım..darısı bizlere artık inşallah:)

allah yardımcın olsun canım benimmm
dualarımız seninle ve bebeğinle

allah yardimcin olsun canim sende nihayet bebisine kavusuyorsun masallah
rabbim yardimcin olsun insallah hersey guzel cikar
guzel olur
bebeginle iyi gorusmeler ay
bende sanci cekmekden yorduldum amannnnnnnnnnnnnnn

Haydi hayirlisi olsun canim sag saglim alip gelirsin bebisini kucagina insallah
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASIP ETSIN CANIM
ALLAH yar ve yardimcin olsun dogumunun kolay gecmesi dilegiyle öptümmmmmmmm

ay arzucugum canım yaaa :1hug:
hadi bakalım dogurcam dogurcam dedin o gun geldi cattı
allah yardımcın olsun.. :asigim:
senin adına cooook heyecanlıyım, gelir gelmez yaz ne olursuuunn ve dilemimizin resmini koy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…