Geç oldu kizlar ama işte buda benim doğum hikayem...

canım allah analı babalı büyütsün biraz zor olmuş ama onlar için değer diye düşünüyorum darısı bizlerin başına canım

tebrikler canım çok zor bi doğum olmuş valla kızlar ya sezeryan çok kolay kızmayın ama bunları okurken tüylerim diken diken oldu iyki normal yapmamışım dedim:) HEPİNİZE KOLAY DOĞUMLAR DİLİYORUM

epey zor olmuş ama kucağına alınca değmiştir herşeye sanırım... Allah bebişinle birlikte sizlere uzun ve sağlıklı ömür versin...

canım benim çok zor geçmiş ama bebeğin herşeye değmezmi? kokla onu benim için

çok geçmiş olsun canımmm zor olmuş doğumun ama bebişin kucağında Allahım analı babalı büyütsün inşallah :nazar:

canım umarım şimdi daha iyisindir...bebişine ve kendine dikkat et...

canım bası kolay ama sonu zor olmus...rabbim analı babalı buyutsun...
bende normal dogum istiyorum ama yazdıklarını okuyunca biraz daha korktum...rabbim hepimizin yardımcısı olsun

kızlar hepinize çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. a.s.normal doğum yaptım ama keşke yapmasaydım. dikişlerim attı iltihap kaptı biliyosunuz söylemiştim. ama hala bi iyileşme yok. napıcamı şaşırdım. oturamıyorum oturmayı bırak zor yürüyorum. wc bi işkence oldu. halim harap anlıycanız. ama siz bana bakıp sakın tırsmayın. kişiden kişiye değişir heralde (umarım). benim için kolay bi hamilelik ama zor bi doğum oldu. bi daha çocuk düşünürsem eğer (ki en az 10 sene asla düşünmüyorum) direk sezeryan olucam hiç düşünmeden. yoksa en önemli bölgem gidecek elden:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Ayyy srose aynı ben de oyle oldum yaa sıfır sancıyla suyum geldi acılma basladı mecbur suni sancıyı yedik doguruncaya kadar anam agladı resmeen ben de didim sezeryana gecelim diye de benim doktor da yemedi :) Ahhh keske beni de bayıltsalardı amanıın suni sancı berbat bişi kızlar sancılanmaya bakın bian once

Ayrıca ben de ya sezeryan olcam bidahaya yada epiduralsız kesinlikle olmuycam 22 gun oldu daha acı var bende de kaporta fena cizildi bi kere baktım bidaha bakasım gelmiyo ıyyy :1shok:

gözünaydın canım, Allah analı babalı büyütsün inşallah

çok geçmiş olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
tebrikler....
darısı benim bizlerin başına artık..

semacımmm canıımmm çok sevindimmm tebrik ederimmm..
burakk beyyy geldii demek sonundaaa....
güle güle büyüt bebeğinii canım

X