Doğuma az kala aldığım kötü haber

kahveyay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2022
335
218
33. Haftalık gebeyim ve kardeşimin aniden ortaya çıkan depresyon ve kriz haberini aldım. Ambulansla Hastaneye kaldırıldı. Kan değerleri hiç iyi değil . Kendimi hiç iyi hissetmiyorum bebeğime yıllar sonra kavuşacakken hem bebeğim için hem kardeşim için çok korkuyorum. Kuranı Kerimi açtım hem ağlıyor hem okuyorum. Allah rızası için kardeşimin sağlığına kavuşması için dua edin. Lütfen lütfen

Allah şifa versin. Azı vitamin eksiklikleri depresyona sebep olabiliyormus. Eksiklik düzelince sorunlarda ortadan kalkar. Bu kadar abartmayın.
Abartmayın mı ? Ne biliyorsunuz da abartmayın diyorsunuz ! Kendine zarar vermeye kalkmış ambulans polisleri çağırmış. Ben burada çaresizce dua isteyen bir konu açmışım yardım istiyorum . Abartmayın ne demek!

E kan değerleri düzelince kendine gelir bu kadar büyütecek ne var?

Intihara tesebbus edip ayni zamanda polis ve ambulans mi cagirmis?
Depresyonda olabilir ama asil amaci intihar degil de yardim istiyor gibi daha cok
Yani bi derdi var ama cevresinde onu goren yok gibi algiladim
Acilen psikolog yardimi almali
Umarim kendini toparlar tez zamanda

Daha önce psikiyatrik geçmişi var miydi?
Kullandığı ilaclar? Yalniz mi yaşıyor?
Bu raddeye geldigini kimse anlayamamis mi?

Sizin, bebeğiniz için sakin olmaniz gerekiyor, aglayip endişelenmenizin ne kardeşinize ne kendize bir faydasi olmayacaktır.

Ambulans araninca poliste geliyor

Allah sifa versin. Doktora goturun. Ilaclarini duzenli kullandigi surece iyilesir insallah. Sende destek ol kardesine.

Kardeşiniz icin üzüldüm allah şifa versin kan degerleri neyse eksik olan ilacla tedavi yapilir allah daha beterinden korusun
Sizde önce lüften bebeginizi düşünün bir can taşiyorsunuz kardeşinizde bir can ama kardeşiniz normale dönecek inşallah
Sen önce bebegini düşün
Allah bebegini kucagina almayi nasip etsin
Sizde kardeşinize üzülmüşsünüz normaldir
Ama kardeşinizde bir tedavi görsün zaten doktorlar söylerler
Tekrardan allah şifa versin

Geçmiş olsun, depresyonu krizi yaşayan bilir, ben senelerdir uğraşıyorum, kan vs ile olacak şey değil bu, ilaç ile düzelebilir bir nebze. Ben senelerce ilaç kullandım, hamilelik durumları olabileceği ihtimali oldugu için 3 sene önce bıraktım. Ancak sanki sürekli tepemde bir kara bulutla geziyorum, 2 kere başarısız hamileliklerim oldu, ancak cocuk sahibi oldugum an tekrar ilaçlara basvurmak için doktora kosacağım. Endişenizde haklısınız, ancak şöyle düşünün, elinizde olan birşey ise ugrasın ancak bazı şeyler elimizde değildir. En acil şekilde iyi bir psikiyatriye gitmeli, baska çare yok inanın. Onu ikna etmek de zor, anneniz belki yapabilir. Siz stres yapmamaya calısın.

Allah razı olsun , lütfen aklınıza hep geleyim ve dua edin olur mu ?
Canımın içi kardeşimi hastaneye yatırdılar. Kan değerleri ve durumu hastanede tedaviyi gerektiriyor dedi doktorlar. Allahım aklımı korusun , bize güç kardeşime acil şifalar versin dilerim. Çok üzgün ve çok yıpranmış ve yaşlanmış hissediyorum 1 günde. Sağ olun Allah kimseye yaşatmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…