Doguma 1 gun kala bebegimi kaybettim...

cnm çok üzüldümm okurken gözyaslarımı tutamadımm basınız sağolsunn

burda aynı acıyı yaşamış birçok insan var,herşey bizler için. bizler olmuyor ,bize gelmiyor bebeğimiz diye kendimizi üzerken, sizlerin yaşadığı dahada zor Allah sabrını versin,gözyaşlarınız inşallah yeni bir melekle sevinç gözya:Saruboceq:şlarına dönüşsün,,,,

Ağlıyorum, okurken çok etkilendim, Rabiim sana eşine ve ailene güç kuvvet versin. Evinizden birlik, düzen bereket hiç eksik olmasın.
Eminim güzel mutlu sağlıklı günler sizi beklio, acı bi olay ama kısmet nasip : ((
Çok üzüldüm arkadaşım.

Canım çok üzüldüm başın sağolsun. Gözyaşlarımı tutamadım...Umarım herşey daha güzel olur senin için...

ALllah sabır versin arkadaşım seni çok iyi anlıyorum bende 34 haftalıkken kaybettim bebeğimi karnımda öyle zor birşey ki ama sabrettim şimdi yeniden hamileyim 9 haftalık inşallah onu kucağıma almak nasip olur.

Allah sabırlar en büyüğünü versin canım...
Dilim tutldu, ne diyeceğimi bilemedim (
İnsan neler yaşıyo, neler duyuyo (
Allah büyüktür, kudreti sonsuz...
O dilerse herşey olur ...
Dilerim meleğinin kardeşi en kısa zamanda sağlıcakla kucağında olur....
Dualarımız yanında olsun ....

canım seni çok iyi anlıyorum.senden 1 ay sonra 25 ağustos 2010 da ben de kızımı kaybettim.şu an yazarken inan bütüm tüylerim ürperiyo.benim de senin gbi doğmuma 2 gün kala kızımı kaybettim herkesin yanında bebeği varken benim yoktu o ameliyat acısına mı yoksa kızmın yokluğuna mı eve geldikten sonra sanki zaman durdu hayat bitti diyordum.sadece ağlıyordum tam 3 ay aralıksız ağladım hala aynı. bu siteyi okuyunca benim gibi ne kadar aynı olayı yaşayanın olduğunu anladım.canım allah bize sabır versin.inşallah yeniden bebek sahibi oluruzda acımız biraz hafifler belki.bütün eşyaları her şeyi duruyor.hepsini kaldırdım.canım geçensene buzamanlar hamile olduğumu 2 ocakta öğrenmiştim biliyormusun o duygularımı iyi anladığını biliyorum.

camım benim aynı duyguları yaşamışız desen bende hala unutamadım 4 aydan beri acısı hala içimde allah sabır versin bize tekrar aynı acıları hiç kimseye göstermesin inşallah tez günde bütün isteyenlere allahım nasip eder içinde de bize by

Benzer bir kaderi bende yasadigim icin paylasmak istedi. 20gundur bu siteyi acip yazsam mi diyorum vazgeciyorum 2 yil olmus bu konu acilali ama yazmak istedim. İkiz bebek bekliyordum hicbir saglik problemim yoktu. Ne bebeklerde ne bende. Kontrole gitmistim ilk bebek icin dr. İyi dedi kilosu sagligi gayet normaldi. İkinci bebege bakinca ölmüş dedi. Sok olduk acil ameliyata alindim. Oglan dogdu. Kizi kaybetmistik zaten. 20 gundur oylesibe yasiyorum bir travmadayim. Sezeryan gunu almaya gitmistik yaklasik 1 hafta vardi planlanan doguma. Bu haberle yikildim. 1 saat icinde hem hamileligim sonlandirildi hem bebegimi mezara gonderdim ertesi gun. Cok buyuk aci insan ne kadar inincli olursa olsun an geliyor neden ben niye diye dorguluyor. Etraftan hep hayirlisi boylesmis sozlerini duyuyorsun ama teselliye yetmiyor bu. Kontrollerde oglani hic goremedik diyebilirim son aylarda. Hep kiziz goruyorduk ultrason resimlerine henuz bakmaya cesaret edemiyorum. Herseyden iki tane almistik. Esyalarini kaldirdim. Hatirlatacak o kadar cok sey varki. Hecevle santim santim dusunerek hazirladigimiz odalarinin hicbir anlami yok ihtiyac oldukca giriryorum. Besikleri didsinde ayrica odamiz icin 2 tane oark yatak da almistik. İkiz arabasi, tasima kotuklari ana kucagi daha bir suru sey. Bu aci nasil gecer bilmiyorum. Omur boyu her ikiz gordugumde icim ciz edecek mutlaka. Allah tum evladini kaybedenlere sabir versin. Karnimda vefat edeli yaklasik 9gun olmus oyle dedi dr. Biyopsi yaptirdik hicbirsey cikmadi. Bilmiyorum cok karmasik duygular icicndeyim. Vicdanen huzursuzum. O topraga verilirken ben hastanedeydim. Babasi ve ailesi ilgilendi. Bebegi gormedik ikimizde. Elimizde ultrason resimleri var ona da bakamiyorum dayanamam diye. Benim hikayemde boyel. İkiz gebelige gore beklenen hicbir sorunu yasamamistim. 1 kez dahi kusmadim. Kilom iyiydi. Bebeklerin gelisimi cok iyiydi. Bu mutluluktan bu travmaya ne ara geldik o 1 saat bizi nerelere getirdi. Butun hazirliklarim bosa gitti. Ameliyattan ciktim hastane odasinda buldum kendimi. O gunden beridir de ruh gibiyim. Daha cok detayi var ama ozetle durum bu. Cok kisis yasamis bu durumu ama teselliye bunlar da yetmiyor maalesef.

üzülme diyemiyorum çünkü aynı acıyı bende yaşadım geçen yıl Şubat ayında ... bilirim ne kadar zor olduğunu Allah sanada banada ve bebeklerini kaybeden diğer annelerede sabır versin .... ama yinede şanslısın bence iyi tarafından bak en azından bebeklerinden birisi hayatta ben ikiz bebeklerimin ikisinide kaybettim hastaneden kucağın bomboş çıkmak nasıl bir travma tarif edilemez bir acı alınan eşyaları giydirememek sütün geldiğinde emzirememek insanı kahrediyor ama yinede isyan etmemek lazım şimdi yine bebek bekliyorum Rabbim bu bebeğimi sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inşallah:26:

Amin insallah saglikla evladini kucaklarsin allah nasipne tsin insallah. Henuz cok yeninoldugu icin uzulmemek mumkun degil tabiki teselli olan oglan var tabiki cok sukur ama yinede insanin aklinda hep o anlar hep yasaydi soyle olurdu gibilsinden fikirler gelip gidiyor, bazen cok caresiz hissediyorum kendimi. Etrfimdaki kisiler bir iki gun sonra normal hayatlarina donduler yemek icmek gulmek mac seyretmek bunlar beni cok daha uzdu. Ben bir boslukta manasi olmayan zamanlarvyasiyirum o gunden beri. Sandimki herkes benim kadar aci cekiyor, ama anlamam uzun surmedi oyle olmadigini.

Acini tazelemek istemem ama senin kac haftalikti kaybettiginde, vefat sebepleri neydi, sezeryanmi oldun ve ne kadar sonra hamile kalmana izin verdi dr. Bu detaylarda benim icim muhim paylasirsan sevinirim.

Öncelikle hem başınsağolsun hemde sana geçmişler olsun. Hikaye detayları farklı ama yaşananlar aynı sende melekannesi olmuşsun. Bende bir melek annesiyim. bende tedavi sonucu 4 yıl beklediğim meleğimi doğuma 3 gün kala kaybettiğim. hastaneden eli boş dönmenin acısını da bilirim. Allah sabır versin benim 13 Ocakta oldu. 7 ay oldu sadece sana diyebileceğim zamanla acın biraz daha hafifliyor. asla unutmuyorum , içimde bir yangın hep yanıyor ama hayata devam edeceksin sende. ve içimizde yeni umutlar olmazsa o zaman yaşayamayız. Allah sana ve eşine sabırlar versin canım. tekrardan geçmiş olsun.

allah sabır versin canım bende tam 1 ay önce ikizlerimi kaybettim. en azından 1 tanesi kaldı sana bende oda yok 2 yavrumuda toprağa verdim ne yapalım kaderimiz buymuş diyorum ağlamadanda duramıyorum keşke 1 tanesi yaşasaydı en azından teselli bulurdum banada bebeklerimden geriye sadece ultrason kağıtları kaldı her ağladığımda o görüntüleri öpüp kokluyorum. dayanılacak gibi değil kucağımda karnımda bomboş kaldı yinede çok şükür allahıma inşallah cennette kavuşuruz yavrularımıza

Canım ben erken doğum yaptım amniyon suyunun azalması nedeniyle 24 haftalıkken normal doğum yaptım doktorum en az 6 ay korunmamı istedi hatta 1 yıl beklememi önerdi ve bende tam 1 yıl sonra hamile kaldım bu bebek bana ilaç gibi geldi içimdeki acı sızı asla geçmiyor ama yeni bir bebek heycanı insanın acısını sızısını hafifletiyor zaman herşeyin ilacı diye boşuna dememişler ben 10 ay nerdeyse hergün ağladım sızladım ultrason resimlerine hergün bakıyordum içim yanıyordu zor günlerdi ama inan bana zamanla alışıyorsun ve diğer evlatların sevgisi insanı hayata döndürüyor....

Allah bir daha yasatmasin yeni bebegine uzun omurler versin saglikla sihhatle insallah

inşallah bebeğin cennet çocuğu olmuştur ve sizi cennetin kapısında karşılar
eğer bebeğin doğup yüz yıl yaşasaydı şu an elde ettiği dereceyi elde edemezdi
bu senin tesellin olsun, günahsız kirsin kavuşmuş Rabbimize

Sagol....Allah bebegini kaybeden tum annelere sabir versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…