Doguma 1 gun kala bebegimi kaybettim...

:Saruboceq:canım benim çok çok geçmiş olsun
okurken bende kendi günüme gittim bende bir melek annesiyim kızımı gönderdim cennete bende 14 şubatta doğuma diye gittim ama kalp atışı alamadık halbuki 3 gün önce dr kontrolünde herşeyim normale dönmüştü 40 haftamı da doldurmuştum

yatışım yapıldı doğum olcak diye nstyle bakmaya geldiler kalp atışı alınamadı ve bir telaş kimse bana bişey demiyo ama herkes koşturuyo söylemeselerde ben biliyorum ve yalvarıyorum Rabbime ne olur aklıma gellen olmasın diye ama malesef bende bütün hayalllerimi bebeğimi ilkimi kızımı canımın parçasıya kurduğum herşeyi, o hastanede bıraktım benimde ablasyo plesanta yani oda bebeğin eşinden ayrılmasıydı apar topar ameliyatla aldılar kızımı benden beni onsuz bıraktılar
zar zor bir 5 ay geçitdim ama içim acıyı kızımla aynı zamanın bebeklerini görünce
ama gerçekten dediğin gibi bu bir sınav ve biz meleklerimizin yanında bu sınavın mükafatını alıcaz
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun sana ve hepimize dayanma gücü sabır versinnn
senağlama

Allahım y6aşadığınız şeyler çok zor Allah hayırlısıyla evlatlarımızı kollarımıza versin. Bu huzura ihtiyacımız var. Sormak istediğim bir şey var yalnız, bende 36 haftalık hamileyim çok zor ve sıkıntılı geçirdim. Daha önce düşüğüm vardı, bu yüzdende sürekli stres sıkıntı panik yapıyorum. Son anda kalbinin durduğunu farketmişsiniz, hareketlerinde çok mu azalma oluıyorda son haftalarda kalbinin durduğunu farkedemiyoruz. Ben bazen sabahları çok az alıyorum hareketini panik yapmamaya düşünmemeye çalışıyorum, çünkü artık öğrendim belli bir saatten sonra hareketleri artıyor. Gene de her sabah aynı stres geçmiyor değil içimden.

allah çokk sabır versinn çok ama çokk zorr
allah melegiini senden çok sevmişş ve yanına almışş canımm

okurken içim acıdı RABBİM YARDIMCINIZ OLSUN....BİRDAHA AYNI ACILARI YASATMASIN....ALLAH SABIR VERSİN...BAŞINIZ SAĞOLSUN:1no2:

sabırların büyüğünü diliyorum Allah'tan..
melek oldu minik yavrunuz..öteki dünyada şeaatçiniz olacak inşaAllah..
Rabbim, sağlıkla, yeniden bebekler nasip eder inşaAllah..

canım çok üzüldüm ben de 6 ay önce 3 gün kala kaybettim bebeğimi seni çook iyi anlıyorum allah sabrınıda veriyorçsen sağlılklı ol şimdilik önemli olan bu.İNŞALLAH ALLAH BİZLERE DE sağlıklı evlatlar vericek.

allah kolaylık versin benzer problemi yaşayan çok kişi var eşimin kuzenide aynı şekilde doğuma gidip bebeğini ölü doğurdu ancak şu an 4 yaşında bebeği kucağında bu acınızı hafifletmez ama ablamın yaşadıklarını kısaca anlatayım acınız hafifler ablam herşey yolundayken 91yılında doğumu iki hafta gecikti doktoru takvim dışına çıkınca kongreye gitmek zorunda kaldı 1 nisanda ablamın suyu aniden geldi ve hastaneye gitti doğum başlamadı o kilodaki bebeği vakumla aldılar ablamın anemisinden korkup sezeryana almadılar ancak bir ünite kanla herşey hallolabilecekken yiğenimde kordon dolanması oldu beyne oksijen gitmedi yiğğenim serebral palsi problemi ile doğdu yürüme motoru etkilendi şu an 19 yaşında ve 19 yıllık fizyoterapi ağır ameliyatlar sonrası elinden tutunca aksak aksak yürüyor ancak 19 yaşında bir delikanlıyı elnden tutarak gezdirmek nedemek siz düşünün benim çalıştığım üniversitede öğrenci arkadaşlarının bakışlarından nefret ettiği için kantine bile girmiyor kız arkadaşı yok tüm arkadaşları dersten çıkarken o kat görevlisi ile el ele dolaşmak zorunda anne babası çok iyi makamlarda müdür olmalarına rağmen erkenden emekli olmak zorunda kaldılar sabah farklı yakada olan okula bırakıp eve dönüyorlar telefonunu bekleyip akşam tekrar karşıya geçip alıyorlar ve şu an yiğenim hayattanda anne babasındanda nefret ediyor çünkü ömrü anne babası ile el ele geçiyor bir telefonu çalsa bile özel konuşmak için bir yerden bir yere gitme lüksü yok ve bu muhtaçlık anne babasına karşı nefret duymasına neden oldu ki onlar tam anlamı ile dişlerinde taşıyorlar yiğenimi
bunu neden anlattım bazen çok kötü görünen bir olay belki sizi çoook daha zor bir olaydan korumuştur bir başka bebeği kucağınıza almak inanın acınızı hafifletecektir ancak özürlü bir evlada sahip olmak hergün yeniden ölmek anlamına geliyor ve buna bile şükredin

çok geçmiş olsun kardeşim allahın bir bildiği vardır merak etme cnm allah sana sabır versin çok üzüldüm

''allah sabır versın canım basın sagoşsun'' demek ne kadar zor bılırım ben bu cumlelerı cok duydum canım benımde kızım 38 haftada dogdu ve hemen ölduu kalbı dayanamadı melegımın yasadıklarının ne kadar zor oşdugunu tahmın edıyorum ve yazdıklarını okuyunca senınle beraber aynı acıları yasadım bebegım melek olalı tam 7 ay oldu unutuldumuuu kesınlıklee unutulmadııı acıısıı hep yuregımde kendıne dıkkat ett rabbım bıze bunu hayırlı kıldı ve böyle olduu ınsallah rabbım bızı baskalarına özenenlerden eylemez ve kucaklarımızı doldurur

ne denir gerçekten bilemiyorum Allah sabırların en büyüğünü versin
cennette şefaatçin olsun minik meleğin
inş. en kısa ve hayırlı zamanda cennetten size kardeş yollar

canım seni çok iyi anlıyorum bende 34 haftalık bebeğimi erken doğduğu için kaybettim üçgün yaşadı küvezde ve o üçgün bana ömür gibi geldi çok zor günler yaşadım halada atlatmış değilim şuan ikinci kızım olacak rabbim onu bağışlar inşallah bana sana en iyi ilaç derdini anlayabilecek insanlarla paylaş bol bol dua et rabbim bizi ahirette kavuştursun

diğer arkadaşlarım gibi bende bi melek annesi olarak rabbim bizlere gani gani sabır nasip etsin benimde 4 ay oldu meleğim gideli ama acım ilk günkü gibi ne dense ne yazılsa boş sadece sabır elmizden gelen başka hiçbişi yok çünkü

canım Allah sabır versin ben de 2 hafta önce tüp bebekle sahip olduğum ilk bebeğimi kaybettim çok çok zor rabbim tekrar yaşatmasın ve kolarımızı boş bırakmasın...

X