Doguma 1 gun kala bebegimi kaybettim...

allah sabır versin başınsağolsun hem bir anne olarak hem de bebeğini kaybetmiş biri olarak seni gerçekten anlamaya çalışıyorum çok zor allah yardımcın olsun

alllhım sabırlarversin kelimnelerin kifayetsiz kaldıgı bir an onlar bize öbür dünyada sefaatcı olucakalr bekleyecekler

Hepiniz sagolun... Kimseyi aglatmak degildi niyetim ama buraya yazmak ve sizlerden gelen cevaplar bana birazda olsa moral oldu cok tesekkur ederim....

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben rabbim size ve diger annelere bidaha böyle acıyla imtihan etmesin çok kötü bişi bende iki melegimi cennete ugurladım 3.cüsü kucagımda inşallah sizde kucagınıza bir melek alırsınız ömrünüzün sonuna kadar mutlu olursunuz

Sagol arkadasim. insallah sen de sag salim bebegini kucagina alirsin...
Bende de hicbir problem yoktu tahliller normaldi tansiyon yoktu. Ayaklarimda ve ellerimde son zamanlarda bir tek odem vardi ama onada doktor normal gebelikte olur demisti. Sebebini net soyleyemiyorlar...

:Saruboceq:canım benim çok çok geçmiş olsun
okurken bende kendi günüme gittim bende bir melek annesiyim kızımı gönderdim cennete bende 14 şubatta doğuma diye gittim ama kalp atışı alamadık halbuki 3 gün önce dr kontrolünde herşeyim normale dönmüştü 40 haftamı da doldurmuştum

yatışım yapıldı doğum olcak diye nstyle bakmaya geldiler kalp atışı alınamadı ve bir telaş kimse bana bişey demiyo ama herkes koşturuyo söylemeselerde ben biliyorum ve yalvarıyorum Rabbime ne olur aklıma gellen olmasın diye ama malesef bende bütün hayalllerimi bebeğimi ilkimi kızımı canımın parçasıya kurduğum herşeyi, o hastanede bıraktım benimde ablasyo plesanta yani oda bebeğin eşinden ayrılmasıydı apar topar ameliyatla aldılar kızımı benden beni onsuz bıraktılar
zar zor bir 5 ay geçitdim ama içim acıyı kızımla aynı zamanın bebeklerini görünce
ama gerçekten dediğin gibi bu bir sınav ve biz meleklerimizin yanında bu sınavın mükafatını alıcaz
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun sana ve hepimize dayanma gücü sabır versinnn
senağlama

başınsaolsun canım
kolay bir sınav değil.
Allahım bir daha yaşatmasın.

bende de aynı sıkıntılar vrdı. muhtemeelen idrarda protein de vrdı . tansiyon yoktu aam bilmeden çıkmış oalbilir bunlar preeklempsi belirtileri ve dekolmana neden oluyo.bi sürü test yapılacak san 2-3 ay sonra.işte bend e kokuyorum yine yaşarsam diye. bugün tesadüfen girdim ve senin haberini görünce çok üzüldüm acayip moralim altüst oldu ağladım tüm gün. pek girmemeye çalışıyorum. morlimi yüksk tutmam ve pozitif olmak zorundayım.bi sorun sıkıntın olursa özelden msj atabilirsin.tabi 50 msjı geçmen gerekiyo atman için.Allah sabırlar versin,dayanma gücü versin.

canım benim, bende bebeğimi kaybettiğimde kucağım boş o hastaneden çıkmak kaldıramayacağım bir yük gibi geldi inan...öyle ağırdıki...altında ezileceğimi, hiç toparlanamayacağımı sandım...
17 haftalıktık biz ...şimdi seni düşününce, boğazımda düğümlendi bişeyler, gözyaşlarım kendiliğinden akmaya başladı, hakim olamadım...tek başına sindirmeye, atlatmaya çalışma bu dönemi...ağla, anlat ama çok yıpratma kendini...çabucak topla, dr. kontrolünde güzel bir bebek haberi ver bize...Allah sabır versin canımbenim

rabbim en kısa zamanda seni sevindirsin acısı sozde gecer ama yurekte hıcbırzaman gecmez bu acı kelımeyı duymak benım ve butun melek annelerı ıcın cok zor ama başın saolsun canım cennette meleğinin yanında olmayı nasip eylesın mevlam acılarımız tez zamanda kucagımıza alıcagımız meleklerımızle koruklenır inallah:gitme:

cok uzuldum basın sagolsun melek kızın cennetten bakıyodur annesıne uzulme canımm off cok zor oldugunu tahmın edebılıyorum ama uzulme

22 haftalıkken bende kaybettim bebeğimi. Seninkisi daha zordur eminim. Allah'ım bir daha evlat acısı tatdırmasın. Başın sağolsun.

Geçen sene kaybettiğim bebeklerim hala içimi sızlatıyor...
okurken içim ezildi..Allah çok büyük sabırlar versin.......

rabbım sabır versın canım aynı sebepten bende 28 haft dogum yaptuım acılen uç ay kuvezden sonra evdeyız cok zor canım senın yasadıgın rabbım yenıden nasıp ets ve sıkıntı vermesın

Geçmiş olsun bende geçen haziran ayında 35 haftalık bebeğimi kaybettim ne diyim yazını okurken yine ağladım kontrolde öğrenmiştim bende ve şuan hamileyim her kontrol beni öyle korkutuyoki anlatamam kimseyle konuşamıyorum herkes bana kızıyo aklına getirme diye onlar kaybetmedi ki evladını ben kaybettim bunu da kaybetmekten çok korkuyorum... Allahım sabrını versin bidaha ne bizlere ne başkasına düşmanıma bile yaşatmasın inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…