Dogum Yapan Nisan Annelerin Listesi

anniş adıyım listenin adını değiştir bence nisan anneleri değil mart anneleri olmalı demi :)) hepinize hayırlı olsun arkadaşlar darısı bizim başımıza.

anniş adıyım listenin adını değiştir bence nisan anneleri değil mart anneleri olmalı demi :)) hepinize hayırlı olsun arkadaşlar darısı bizim başımıza.

Canim onlar marttada dogurmus olsalar onlar birer nisan annesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dance:

Kizlar ozturyudan ses yok gununu doldurdu doktorada gidicekti kesin sunni sanciyla dogum yaptirdilar ay insallah cok sikinti cekmemistir bebegide kendide iyidir insallah

viola o sezeryana girdi ayin 4 unde yani onun isi kesin suan eminim bebegini kokluyordur ama ozturyu bacim ne yapti o belirsiz.Neyse insallah ikiside bebekleride cok iyidirler ya.Umarim en kisa zamanda guzel haberlerle buraya donerler

Kizlar Wsw Arkadaşimizdanda Ses çikmadi Bildiğim Kadariyla 26 Mart'a Sezeryana Giricekti Valla Insan Merak Ediyor.

Ben Doğurana Kadar Büyük Bir Ihtimalle çoğu Nisan Annesi Bebişine Kavuşmuş Olacak çünkü Benim 40. Hafta 26 Nisan'da Doluyor.

slm kızlar nasılsınız?ben oğluşumla meşgulüm emzieme,gazını çıkarma,bugün banyosunu yaptırdık mışıl mışıl uyuyyor kuzum...

Ay kızlar ne kadar güzel ya arkadaşları takip ediyosunuz, haber bekliyonuz çok hoş gerçekten bu yakın ilgi alaka, okuyunca mutlu oluyo insan bende elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum forumları özellikle nisan annelerini.Kısmetse inşallah bende nisan annesi olucam oğlumun gelmesine çok az bir zaman kaldı bende 15 gibi bekliyorum.Hepimizin Allah yardımcısı olsun hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah...a.s.

Kizlar, ben de 29 martta sezeryan ile doğum yaptim, normal istiyordum, iyi ki normal olmamis, boylesi daha iyi oldu...

Kizlar elimden geldigince takip etmeye ve duzenlemeye calisiyorum listeleri.Herhangi bir degisiliklikte yada yanlislikta bana bildirin duzenlemeyi tekrar yapayim.

ömrüm sende iyice nisbet mi yapıyon yaaa bizim günümüz azaldı yaaa ne duysak imreniyoz valla sen kavuştun kuzuna darısı bizim kuzulara offf offff kaldı 15 gün bitmiyo geçmiyo koklasam bi yavrumu doğumum kolay geçse ahhh ahhhh bende banyo yaptırıp yatırsam

dogum yapan nısan annelerıı....

nasıl rahat emzırebılıyor musunuz

sezeryan olanlar dıkıslerınız sorun oldu mu ..

bebıslerınız nasıl haberleırnı beklıyoruzz

dogum yapan nısan annelerıı....

nasıl rahat emzırebılıyor musunuz

sezeryan olanlar dıkıslerınız sorun oldu mu ..

bebıslerınız nasıl haberleırnı beklıyoruzz

Evet canim bende aynen bunlari merak ediyorum ama baksana kizlar bebislerinden kopamiyorlarki gelip sorularimizi cevaplasinlar :)))

Bakalim bizdemi oyle olucaz :)

Evet haklısınız eskisi kadar sık ziyaret edemiyoruz siteyi.Benim dikişleri bugün tam 7. gün oldu ve hiç ağrım kalmadı ağrı kesicide kullanmıyorum.Ben ilk dakikadan itibaren oldukça rahat emziriyorum.Bizim için şimdilik herşey yolunda...Darısı başınıza..

Arkadaşlar merhaba ben de 8 nisanda doğum yapacaktım sezeryan olunca 28 martta kızıma kavuştum. ilk iki gün sütüm gelmedi. Bayağı zor oldu meme vermek.Şimdi herşey yolunda çok şükür.
Dikişlerimde de bir problem yok.

Sorularimizi cevapladiginiz sagolun kizlar.Bu arada daha nisanin ortasi gelmeden 20 kisi bebegine kavustu bile.bence nisan bebekleri cok sabirsizzzzz :))))

kizlar slm uzun suredir giremedim. insallah herkes iyidir bekleyenleri allah kurtarsin sakin korkmayin. her sey bir anda olup bitiyo bi bakmissiniz ertesi gun bebisinizle evdesiniz.....

anniş adayı benim normal doğum olmadı listede düzelt beni canım.
sezaryan=27 mart 2008=ecmel naz da ismini koydum bebişimin

anniş adayı benim normal doğum olmadı listede düzelt beni canım.
sezaryan=27 mart 2008=ecmel naz da ismini koydum bebişimin

tamam canim duzelttimm varsa baska yanlis soyleyin ha kizlar yalniz surda birkac gun daha burdayim sonra yokummmm :))) heran dogurabilirimm

Evet canim bende aynen bunlari merak ediyorum ama baksana kizlar bebislerinden kopamiyorlarki gelip sorularimizi cevaplasinlar :)))

Bakalim bizdemi oyle olucaz :)

emin ol, bizde dogum yapinca böyle olucaz. Kizlar yine iyi haber ediyorlar, kolaymi hem dogum yapmissin, hemde minik kusundan nasil ayrilican.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…