Dogum Yapan Eylül Anneleri

1- DELİKIZ : FATMA, Doğum Tarihi: 10.08.2008 Saat:22.00
ONUR BEBEK 2.900 kg., 47 cm. 38.haftada dogum yaptı.Doğum şekli sezeryan

2- DERYA: DERYA, Doğum Tarihi : 20.08.2008 Saat:09.25
DURU BEBEK 2,900 kg. 50 cm. 37+5.haftada dogum yaptı. Doğum şekli spinal sezeryan

3- CYILDIZ : ARZU Doğum Tarihi : 20.08.2008 Saat :
ERKAN YİĞİT BEBEK ......kg.,.... cm. 38+1 haftada doğum yaptı. Doğum şekli sezeryan.

Son düzenleme:

Deryacım, fatma Allah analı babalı büyütsün. Bu link çok iyi olmuş arkadaşlar.Elinize sağlık... Evet doğum şekillerini de yazarsak iyi olur. Ben sezeryan olacağım şimdi ,ağırlaşmaya başladım. En erken ne zaman alınabilir acaba? Akciğeri falan tam gelişsin diyolar. 34'ten sonra tüm gelişimi bitmiyomuydu aslında?

Allah bağışlasın canlarım.Sağlıklı hayırlı büyüsünler inşallah..Darısı başımıza..Az kaldı..ya sabır...:CüvCüv:

ONUR BEBEK 2.900 kg., ....... cm. 38.haftada dogum yaptı.

DURU BEBEK 2,900 kg. 50 cm. 37+5.haftada dogum yaptı.

Allah analı babalı büyütsün hoşgelmiş küçük yavrularınız dünyaya..Sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlatlar olsun her ikinizin yavrusu da maaşallah kızımıza da oğlumuza da.. Her ikinizi de tebrik ediyorum Fatma ve Derya..a.s.a.s.

Arzucuğum bebeciğin hoşgelmiş dünyaya uzun ömürlü sağlıklı hayırlı evlat olur inşallah Allah analı babalı büyütsüna.s.

Allah analı babalı buyutsün darısı başımıza kızlar sıcaklar beni bayıltıyor kilolar ayrı ve uykusuzluk çok fenayım anlıyacağınız bugün son işlem yatağını hazırlıyoruz oğlumuzun artık gelsin haftaya çok ağrılarım var rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Doğum yapan arkadaşların hepsine gözünüz aydın diyorum.Allah uzun ve sağlıklı ömürler verir inşallah.Darısı başımıza...

aslicim YAGMUR25.....21 Eylül ERKEK diye dogum yapacak arkadasimiz 17 agustosta dogum yapmis ya onuda ekleyelim ..dogan butun bebeklerimizi allah bagislasin ,anali babali saglikli buyusunler ..darisi basimiza

ONUR BEBEK 2.900 kg., 47 cm. 38.haftada sezeryan doğum yaptı.

DURU BEBEK 2,900 kg. 50 cm. 37+5.haftada spinal sezeryan dogum yaptı.

3- CYILDIZ : ARZU, Doğum Tarihi : 20.08.2008 Saat :
ERKAN YİĞİT BEBEK ......kg.,.... cm. 38+1 haftada sezeryan doğum yaptı.

4- YAGMUR25 : YAĞMUR, Doğum Tarihi : 17.08.2008 Saat: ....
...... BEBEK ......kg., ..... cm., 35.haftada sezeryan doğum yaptı.

Arzucumm ve Yağmurcumm tebrik ederim Allah analı babalı sağlıklı uzun ömürler versin.

Neden kimse normal doğum yapmiyor. Ben çok mu israrciyim acaba. Kestirmek bu kadar kolay olmamali, yoksa doğum yapanlarin hamileliği çokmu problemliydi, korkudan dimi

Neden kimse normal doğum yapmiyor. Ben çok mu israrciyim acaba. Kestirmek bu kadar kolay olmamali, yoksa doğum yapanlarin hamileliği çokmu problemliydi, korkudan dimi

cnm herkes ister normal dogum yapmayı ama elde degil malesef..benim bebegim hala makat geliş mesela o yuzden 3 eylülde sezeryan olucagım istemeye istemeye .( insallah sen saglıkla normal dogum yaparsın

arkadaşım dogum yapan arkadaşlarımız farkındaysan Eylülde anne olacaklardı ama elde olmayan sebeplerden dolayı sezeryan dogum yapmış olan arkadaşlar. müjde arkadaşıma katılıyorum çogu arkadaşımız normal dogum yapmayı düşünüyoruz Allah hakkımızda hayırlısı ne ise o olsunn. bebişlerimiz saglıcakla dünyaya gelsinlerde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…