Dogum Yapan Eylül Anneleri

serenat

İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
4.201
0
48
1- DELİKIZ : FATMA, Doğum Tarihi: 10.08.2008 Saat:22.00
ONUR BEBEK 2.900 kg., ....... cm. 38.haftada dogum yaptı.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun,Allah sağlıklı,hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin,analı babalı büyüsün inşallah.

Listeyi yaparken kaçıncı haftalarda doğum yapıldığını da yazarsak daha iyi olur diye düşünüyorum,genel bir istatistik de çıkmış olur bu sayede.

oyy oyyy oyy başladık demek doğurmaya:)))
Allahım hayırlı uğurlu etsin, analı babalı büyütsün iyişallahhh

ONUR BEBEK BİZİM İLK PAŞAMIZ DEĞİLMİ?
:))
BAKALIM İLK PRENSES KİM OLACAK?

allah analı babalı büyütsün hayırlı ömürler nasip etsin....kerata demek ilk paşa oliiii:teytey::teytey:
ilk prenses yeşilözenin kızı(canan) ecrin eğer isimde kararını değiştirmediyse ama haftasını kilosunu bilmiyorum bilenler yazsın tombalak bi kızı olacağını bilodum ama rakam olarak bilmiyorum .....eylül annesi olarak ben sanırım benim paşamda ağustosda geleck

anam millet doğurmaya başlamış bile :))))))))))))))) allah analı babalı büyütsün fatmacım hayırlı bi evlat olur inş.

doğum yapan arkadaşlar hayırlı olsun Allahım analı babalı büyütsün inşallah:)))ay çok heyecan verici yaa böle duyunca bizim de az kaldı demekkiii

hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün inşallah,kızlar inşallah rabbim hepimizi bu yolda yalnız koymaz...

yeşilözen kim kızlar.....eylül annelerinde mi??oğum yapmış mı anlamadım ben??

canım yeşilözen arkadaşımız bildigim kadarıyla agustos annesiydi diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim.

Fatma canım onuruna kavuştuğun zaman mutlaka müjdeyi ver unutma senin ve bebeğin için dua ediyorum ve hayırlı haberlerini bekliyorum

Heyyyy masaallah eylül anneleri doğurmaya başlamış bilee yaaa...Erkenciler geliyor yavaşş yavaşşş :)Doğum yapan arkadaşlar bebişleriniz hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün,Allah uzun ömürler versin evlatlarınıza....Darısı bana ve diğer eylül annişlerine :) :)

cnm allah sana bağışlasın
o güzel günü allah bizede nasip etsin sen kurtuldunkaydirigubbakcemile darısı bize rabbim uzun sağlıklı ömür versin:1hug:
hayırlı bi evlat olur gamyoncuiremsuumarım doya doya kokla bebişini Şenizinşallaha.s.

sırnaşık şeyDoğum yapan arkadaşlar bebişleriniz hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün,Allah uzun ömürler versin Allah bizede göstersinnnhihoyyyt

2- DERYA: DERYA, Doğum Tarihi : 20.08.2008 Saat:09.25
DURU BEBEK 2,900 kg. 50 cm. 37+5.haftada dogum yaptı.

Son düzenleme:
deryacım ömürlü olsunnn Allah analı babalı saglıklı uzun ömürler versin.

Derya inşallah Allah analı babalı büyütsün kızınla beraber bi ömür boyu mutluluklar dilerim

2- DERYA: DERYA, Doğum Tarihi : 20.08.2008 Saat:09.25
DURU BEBEK 2,900 kg. 50 cm. 37+5.haftada dogum yaptı.

Allah analı babalı sağlıklı büyütmek nasip etsin, ömürleri uzun ve hayırlı birer evlat olsunlar
inşallah
bide doğum şekillerini de belirtsek normalmi sezaryanmi fikir olurdu
Darısı tüm gün bekleyen hamilelerin başına:Saruboceq:

slm arkadalar bugün doğum yapan arkadaşlara geçmiş olsun gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün en kısa zamanda ii haberlerinizi bekliyoruz...
aslı onurun boyunu sormuşsun boyu 47 cm canım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…