Dogum Yapan Eylül Anneleri

doğumda bebek sorun yaşayacaksa kestiririmde biçtiririmde bende normal doğum istiyorum ama bebişin kafası büyük çocuk sıkıntıya girecekse kendim sıkıntı çekerim yoksa tabiki normal doğum en güzeli adı üstünde normal

1- DELİKIZ : FATMA, Doğum Tarihi: 10.08.2008 Saat:22.00
ONUR BEBEK 2.900 kg., 47 cm. 38.haftada dogum yaptı.Doğum şekli sezeryan :nazar: :nazar:

2- CYILDIZ : ARZU Doğum Tarihi : 20.08.2008 Saat :08.54
ERKAN YİĞİT BEBEK 3,480 kg.,50 cm. 38+1 haftada doğum yaptı. Doğum şekli sezeryan. :nazar::nazar:

3- DERYA: DERYA, Doğum Tarihi : 20.08.2008 Saat:09.25
DURU BEBEK 2,900 kg. 50 cm. 37+5.haftada dogum yaptı. Doğum şekli spinal sezeryan :nazar::nazar:

Son düzenleme:
DOĞUM YAPAN EYLÜL ANNELERİMİZZ
ONUR BEBEK 2.900 kg., 47 cm. 38.haftada dogum yaptı.Doğum şekli sezeryan :nazar: :nazar:

2- CYILDIZ : ARZU, Doğum Tarihi : 20.08.2008 Saat :08.54
ERKAN YİĞİT BEBEK 3,480 kg.,50 cm. 38+1 haftada doğum yaptı. Doğum şekli sezeryan. :nazar::nazar:

DURU BEBEK 2,900 kg. 50 cm. 37+5.haftada dogum yaptı. Doğum şekli spinal sezeryan :nazar::nazar:

4- GÜLDENM: GÜLDEN, Doğum Tarihi : 25.08.2008 Saat: ....
ARİF ATA BEBEK ........kg., ...... cm. 38+5 haftada doğum yaptı. Doğum şekli sezeryan :nazar::nazar:

Ayyyyy yeni gördümmmmm doğum yapan arkadaşlariii
allah aanali babali sağlik bir sekilde büyümek nasipetsinnn

Neden kimse normal doğum yapmiyor. Ben çok mu israrciyim acaba. Kestirmek bu kadar kolay olmamali, yoksa doğum yapanlarin hamileliği çokmu problemliydi, korkudan dimi:KK43:

canım ben normal doğumdan çok korktuğm için sezeryan istedim...sonrasında da göbek kordonu dolanması v pşasenta yaşlanamsı olduğu için bebeğimin gelişimi azaldı...sezeryan şart oldu...

DOĞUM YAPAN EYLÜL ANNELERİMİZZ

2- CYILDIZ : ARZU, Doğum Tarihi : 20.08.2008 Saat :08.54

4- GÜLDENM: GÜLDEN, Doğum Tarihi : 25.08.2008 Saat: ....
ARİF ATA BEBEK ........kg., ...... cm. 38+5 haftada doğum yaptı. Doğum şekli sezeryan :nazar::nazar:

güldencim hayırlı olsun..Allah hepimize analı babalı,sağlıkla büyütmek nasip etsin...
:nazar:

Özel hastanelerde yüzde doksan sezeryan yapıyolar zaten.Sezeryan yapmak için mutlaka bir gerekçe buluyolar.Eee normal doğumu iki katı para alıcak adamlar.Bana da ilk doğumumda özelde sezeryan olmam gerektiğini söylediler,ben doğumu fakültede normal yaptım.Hem de çok kolay oldu.:1rolleyes:
Yine fakülteye gidiyorum ve normal olacak inşallah.Devlet hastanelerinde son çare olarak sezeryana başvuruyorlar.Sezeryan olan arkadaşlar eminim ya özelde olmuştur,ya da ilk doğumları sezeryan olduğu içindir.Ama sonuçta herkesin kendi seçimidir tabi.Eleştirmememk lazım.a.s

Özel hastanelerde yüzde doksan sezeryan yapıyolar zaten.Sezeryan yapmak için mutlaka bir gerekçe buluyolar.Eee normal doğumu iki katı para alıcak adamlar.Bana da ilk doğumumda özelde sezeryan olmam gerektiğini söylediler,ben doğumu fakültede normal yaptım.Hem de çok kolay oldu.:1rolleyes:
Yine fakülteye gidiyorum ve normal olacak inşallah.Devlet hastanelerinde son çare olarak sezeryana başvuruyorlar.Sezeryan olan arkadaşlar eminim ya özelde olmuştur,ya da ilk doğumları sezeryan olduğu içindir.Ama sonuçta herkesin kendi seçimidir tabi.Eleştirmememk lazım.a.s

bu yazdıklarında her yer de aynı değil sanırım...ben devlet hastanesinde doğum yaptım..ilk doğumum...ve doktorum benden 5 kuruş para almadı...doktorların söyledikleri şeyler bahane gibi görünse de sana ultrasonda görüyorsun...ben göbek kordonunun boyunda olduğunu renkli doplerde gördüm...ayrıca plasenta yaşlanması olduğunda da ultrasonda plaenta de siyah delikler görünüyor...ben doktoruma her konuda güvendim bence siz de güvenin...o zaman herşey daha kolay ve güzel oluyor...

güldencim hayırlı uğurlu olsun bebeğin allah analı babalı büyütsün inşallah ikinizinde sağlığı yerindedir canım diğer arkadaşlara söylemiştim zaten..............hihoyyythihoyyythihoyyyt

ohh maşallah doğum listesine başladık sonunda sonrada bebişlerimizle ilgili listeler başlayacakk allah şükür bugünleri gördükkk

güldencimde kavuşmuş yavrusuna
ohhh ohhhh
sırayla güzel haberler almaya başladık
darısı bekleyenlerin başına iyişallahhhhh

aslıcım gelemedin daha kk ya düzelince hemen gel haberleri ver bebişinin resmini de koy meraktan çatlatma biziiiiii

aslıcım gelemedin daha kk ya düzelince hemen gel haberleri ver bebişinin resmini de koy meraktan çatlatma biziiiiii

hicrancımm bakıyorum kimse ilgilenmemiş buraylaa aaa :CüvCüv: ben yazmaya çalıştım ama olmadı tekrar deneyecegim eger olmazsa sen yapabilirmisin. benim bebişim 28.08.2008 saat:08.50 de 3,120 kg, 48 cm olarak mecburen sezeryanla dogdu. 39+5 haftada.

hoşgeldin aslıcım kısa bi aradan sonra tekrar burdasın ne güzel yaaa bebişini de aldın kucağına sağlıcakla darısı bizim başımıza allah hepimizi kolaylıkla kurtarsın

hicrancımm bakıyorum kimse ilgilenmemiş buraylaa aaa :CüvCüv: ben yazmaya çalıştım ama olmadı tekrar deneyecegim eger olmazsa sen yapabilirmisin. benim bebişim 28.08.2008 saat:08.50 de 3,120 kg, 48 cm olarak mecburen sezeryanla dogdu. 39+5 haftada.

aslıııııııııııııııııııııııııııııııııı hayırlı uğurlu olsun oğluşuna kavuştun darısı bizim başımıza inşallahhhh:lepi:

doğum yapanlar listesini burdan devam ettirelim kızlar herkes kendini eklesin takip etmekte zorlanıyoruz kendi kendiömizi ekleyelim olmazmııııı

1- DELİKIZ : FATMA, 10.08.2008 -22.00 ---ONUR 2.900 kg., ....... cm. 38.haftada doğdu sezeryan

2- DERYA :KK70:ERYA--------------------------------------DURU --------------------------------------------------------sezeryan

3- ASLİİİ --- : ASLI 28.08.2008 -08:50 --- OZAN EGE 3.120 Kk 48 cm-39+5 te doğdu sezeryan

4- CYILDIZ :--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------sezeryan

5-GÜLDENM : GÜLDEN -----------------------------------------------------------------------------------------------------

6- ÇİKOLATA PRENSES: MELİKE----------------------------------------------------------------------------------------

7-

8-

Son düzenleme:
hayırlı olsun aslıcım....
allah analı babalı sağlıkla büyütsün nşallah...

X