Doğum sonrası Korse.

Oy maşallah süpersin canım, ay hadi inşallah bende dikkat etmeyi düşünüyorum. Tatlı yerine helva, tahin pekmez yemeyi düşünüyorum. Şuan canım ne isterse yiyorum tatlı çikolata vs. Hamilelik rahatlığındayım ona rağmen çok aşırı bi kilo almadm inşallah son aylarda da böyle gider :) doğumdan snra kesinlikle yememe dikkat etmeyi düşünüyorum çünkü şimdiden bi ödem oluştu çoğu şeyimin içine giremiyorum :) doktoruma mutlaka soracağım korseyi.

Ay o ödem fena oluyo son zamanlarda benimde ayaklarım pofuduk pofuduktu çok komikti. Bende tatlı canım çekince hemen helva yiyordum hemen bastırıyordu tatlı isteğini. Cnm benim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Doğumunda sonrasıda çok güzel geçsin inşallah.

Ay o ödem fena oluyo son zamanlarda benimde ayaklarım pofuduk pofuduktu çok komikti. Bende tatlı canım çekince hemen helva yiyordum hemen bastırıyordu tatlı isteğini. Cnm benim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Doğumunda sonrasıda çok güzel geçsin inşallah.
İnşallah canım benim çok sağol. Aldığın korse nasıldı canım taty gibi mi yoksa sadece bele bağlanan mı? Bide o korseler daha yumuşak oluyomuş sanırım. Nasıl bişey almam lazım ki.

İnşallah canım benim çok sağol. Aldığın korse nasıldı canım taty gibi mi yoksa sadece bele bağlanan mı? Bide o korseler daha yumuşak oluyomuş sanırım. Nasıl bişey almam lazım ki.

Ben almadım ablamda vardı o verdi. Sadece bele bağlanıyor. Benimki biraz sertti. Onu sormamıştım doktora nasıl korse takayım diye. Bana yakabilirsin dedi bende onu taktım. Sen bi sor olmadı doktor yönlendirsin cnm.

Ben almadım ablamda vardı o verdi. Sadece bele bağlanıyor. Benimki biraz sertti. Onu sormamıştım doktora nasıl korse takayım diye. Bana yakabilirsin dedi bende onu taktım. Sen bi sor olmadı doktor yönlendirsin cnm.
Öyle yaparım artık son zaman sorarım :)

Hadi ya bende bi okuyayım bakalım. Güncel konu olması daha iyi olr diye düşündüm :) zaten doğumdan hemen sonra takıp bi süre onunla yaşamak gerekiyormuş :) hemen bir iki günlük iş değil yani. Bakalım inşallah kullanabiliriz. Bu arada A101 de bu hafta geliyormuş, 10 tl fiyat bilginize :)
int de baktım fiyatlar yüksek 10 tl lik ten hayır gelir mi kii

A101 kaliteli ürünler getiriyor canım. Öyle dandik olmuyor pek malları. Gidip bakmak lazım birazda.
arada çok büyük fark olunca şüphe ettim int de 80 90 lara var ne zaman geliyormuş acaba bakıym bari belkide iyidir cidden kaçırmamak lazımm sağol cnm

arada çok büyük fark olunca şüphe ettim int de 80 90 lara var ne zaman geliyormuş acaba bakıym bari belkide iyidir cidden kaçırmamak lazımm sağol cnm
Ben o kadar fark görmedim cnm onlar mutlaka daha kalitelidir tabi bilemiycem. Yarın geliyor ama ben beden konusunda Kararsız kaldığım için daha sonra almayı düşünüyorum

Ben o kadar fark görmedim cnm onlar mutlaka daha kalitelidir tabi bilemiycem. Yarın geliyor ama ben beden konusunda Kararsız kaldığım için daha sonra almayı düşünüyorum
gerçi o da doğruu ne olcağımızı bilmyrzz ki doğuma daha var ne kdr kilo alcağımız belli değil almıym en iyisi bende doğuma yakın alırımm

Normal doğum yaptım, 6 ay olacak.
Bırakın korseyi, çamaşırı bile 4 hafta sonra ancak giyebildim dikişlerden.
Hele bir de yazın sıcaktı terlemeydi derken, daha yeni kullanmaya başladım korseyi.
Kilo verememe rağmen, doğum göbeği diye bir şey yok bende.
Sadece kilo duruyor.
Bunun sebebi, doğum sonrası sürekli yüksel bel çamaşırlar ve pantolonlar giymemle alakalı olabilir.
Mantıken korse çok daha fazla işe yarar.
Giyebiliyorsanız giyin mutlaka.

vedettekorse kullandım dogum sonrası ilk cocugumda vucudum hamile kalmadan onceki vucudumdan daha güzel
oldu bel oyuntum normalde yoktu bel oyuntum cıktı kemer takamazdım nekadar zayıf olsamda simitlerimhep vardı şimdi vucudum cok cok iyi şekil aldı gardrobumu değiştirdim kesinlikle tavsiye ederim.

X