Doğum sonrası hemoroid

Sizinki akut fissür mü yoksa kronik fissür müydü acaba? bende de meme çıktı

Merhabalar çok çok geçmiş olsun 🙏🏼 anal fissürün görünüşü dıştan mı ? Et parçası gibi birşey var mı makatın çevresinde? O et parçasından kaç gün sonra sancılar başladı ?
Anal fissür denilen şey aslında çatlakmış ama evet dediğin gibi makatın çevresinde bir et oarçası var ve gitmiyor. Doğumdan beri var daha büyüktü ama şimdi biraz daha küçğk geçmiyor. Doğumdan beri sancım var

Kabız olmayacak şeyler tüketin onun dışında Bepanthol pişik kremiyle ben çok rahatlamıştım yada anesthol krem doktora mutlaka danış benim iki ay sürmüştü ikinmaktan doluyo genellikle. Sicak suya oturabilirsin onun dışında kayısı hosaflarindan tüket hem sütün de olur . Sıcak suyun içine bal karıştır oda rahatlatiyo .
Merhaba. Hemoroid doğum esnasında mı oluştu sizin de? Makat etrafında küçük küçük pıtırcıklar şeklinde diimi🙈doğum esnasında oluştu benim, doğum yapalı bir ay oldu başta bi acısı sızısı yoktu ama şu an rahatsızlık vermeye başladı. İki ay sürdü demişsiniz, 2 ayın sonunda makat tamamen normale döndü mü görüntü olarak? Bu dediklerinizi doktor mu önerdi? Beklesem mi geçmesini doktora mı gitsem bilemedim

Merhaba. Hemoroid doğum esnasında mı oluştu sizin de? Makat etrafında küçük küçük pıtırcıklar şeklinde diimi🙈doğum esnasında oluştu benim, doğum yapalı bir ay oldu başta bi acısı sızısı yoktu ama şu an rahatsızlık vermeye başladı. İki ay sürdü demişsiniz, 2 ayın sonunda makat tamamen normale döndü mü görüntü olarak? Bu dediklerinizi doktor mu önerdi? Beklesem mi geçmesini doktora mı gitsem bilemedim
Geçmiş olsun canım daha önce yoktu yani çok nadiren baharatlı yuketince kabizlikta oluyordu . Ama açıkçası benim normal doğum esnasında lagman yapılamadı yani çok hızlı ilerledi ve o bende korku oluşturdu hani rezil olmak açısından sanırım onun verdiği bişey ben resmen bir hafta çıkamadım psikolojikmen dikişlerimin de sancısı oluyodu haliyle bol bol batikon sürdüm temizliğine dikkat ettim ayrıca doktor anesthol krem vermişti Bepanthol filan işe yaradı. Ama iyileşmesi haliyle uzun suruyo eğer çok rahatsizsaniz doktora gidin büyüklüğü filan önemli benim korkulacak derecede değildi çok şükür. Çoğu kişide görülüyor bağırsakları yormadan baharatlı yemeyin i süre .

X