Doğum sonrası 1 sene adet olamama

Lazz53

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2016
1.258
445
Merhaba arkadaşlar
Ben doğum yapalı 1 sene oldu halen adet görmedim aranızda bu kadar uzun süre adet görmeyen var mı?
Son 1 haftadır tek taraflı yumurtalığım aşırı ağırıyor
Böyle durumla karşılaşan var mı

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar
Ben doğum yapalı 1 sene oldu halen adet görmedim aranızda bu kadar uzun süre adet görmeyen var mı?
Ne zaman olacağım diye dört gözle bekliyorum daha uzamadan inşallah olurum
Ben bir yildan fazla adet olmadim lekelenmelerim olurdu ama çok az 1.50 yıldan sonra adet oldum emzirdigimiz için olmuyormusuz

Ben bir yildan fazla adet olmadim lekelenmelerim olurdu ama çok az 1.50 yıldan sonra adet oldum emzirdigimiz için olmuyormusuz
Ay darısı benim başıma ya valla 1 sene oldu halen olmadım artık olmak istiyorum

Ben 4 ay sonra adet gördüm herkese göre değişiyor. Acaba yumurtalıklarını üşütmüş olabilir misin?

Merhaba ben de 18 ay sonra oldum. Emzirme dolayısıyla oluyor sanırım. Gerçi emziren arkadaşlarımdan erken adet görenlerde oldu(4.ayda) tamamen şans işi. Kişiden kişiye değişmekte. Doktorlar 2 seneye kadar normal olduğunu söylüyorlar. Ordan sonrası sıkıntılı.

Ben 4 ay sonra adet gördüm herkese göre değişiyor. Acaba yumurtalıklarını üşütmüş olabilir misin?
Burdada genetik rol oynuyor herhalde bende kg vermeye başlamıştım ama bu adet olamadığım için acayip bi şişkinliğim vardı18. Ayda rahatladım fakat sonra regl ağrısıyla çocuk bakmak zor olmuştu İnşallah sizinki ağrısız sızısız sağlıklı bi şekilde gelir

Evet genetik sanırım annemde öyleydi üf ne biliyim insan adet olamayınca odem şişkinlik oluyor şimdi bende odem şişkinlik var olsamda inse şişkinlik umarım en kısa zamanda olurum

Adet olduktan sonra kilonuzda değişiklik oldu mu yada vücudunuzda ?

Evet oldu daha hızlı ve şekilli kg vermeye başladım. Gerçekrende kof bi şişlik vardı o gitti
Ne güzel insallah bende yakın zamanda olurum. Oğlum 9 aylık hala olamadım hamile kalmadan önceki kilomun da altındayım ama vücut ölçülerim hala aynı kilo vermemişim gibi sanki karnım hala sis

Ben doğumdan sonra bebeğigimi emiziriyordum diye iki yıl adet olmadım yenice adet olmustumki yine hamile oldum

Ne güzel insallah bende yakın zamanda olurum. Oğlum 9 aylık hala olamadım hamile kalmadan önceki kilomun da altındayım ama vücut ölçülerim hala aynı kilo vermemişim gibi sanki karnım hala sis
Merak etme bende aynıydım. Oğlum 12 aylık olana kadar vücudum zayıfladı, eski pantolonlarıma girdim ama bi göbek pörtlemesi vardı bir dönem geldi yememe engel olamadım gece çocuğu uyuttuktan sonra deli gibi yiyordum baktım olacak gibi değil niraz da yediklerime dikkat ettim. Bol su içip, sağlıklo beslendim . Ekmek , şeker , hamur işi, abur cubur kestim ve gördüm ki kg verebiliyormuşum. Sonrasındada spor yaptım evde youtube videolarından cardio, hiit antrenmanları gibi gibi sonra tam istediğim kg ya kavuşmuştum ki 2-3 ay sonra yeniden hamile kaldiğımı öğrendim. İnşallah bunlarıda veririm Sizde verirsiniz merak etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…