Dogum Sekerleri

Allahin izniyle birkac gun icinde sekerlerimizi aliyoruz ve resmini cekip buraya koyuyoruz :))

bende çok araştırdım alsammı yapsammı diye beğendiklerim pahalı kendim yapsam malzemesini bul yap becerirmiyim beceremezmiyim çok kararsız kaldım derken bir internet sitesinde hem modelini beğendim hem fiyatı uygundu 50 adet sipariiş verdim...2 günde teslim ettiler ...anneme kalsa yapardık diyor ama zaten beşiğe cibinlik yaptı sepet süsledi altın yastığı kapı süsü derken birde başına bebek şekeri sarmak istemedim.şekerimizin modeli mıknatıslı ..

goster.php
[/url][/IMG]

kızlarr ben bu resimdeki bebek şekerlerinden aldım
sizinle paylaşayım istedim
bakalım beğenecek misiniz?

ilknurcum çook güzel şekerleriniz
hayırlısıyla dağıttığınız gün de gelsin işallahhh

kızlar ben de koyucam resmini ama resim kocaman çıkıyo nasıl küçültücem beceremedim

[/COLOR][/B]
2aa23b2d3a4ba98f3e353yt8.jpg
[/QUOTE]
işte bu da benim prensesimin şekerleri

kızlar çok guzeller,inşallah hayırlısıyla dağıtırsınız

Çok güzeller..mutlu mutlu dağıtırsınız inş:))bende cok heveslendim kızıma kendi ellerimle süslerini yapayım dedim ama hala ortaya birşey çıkaramadım,tamamlarsam paylaşırım:)
Birde kızlar,kardeşimin fikri,yaptığımız şekerlerin üzerine bebişin adı,soyadı ve doğum tarihini yazan(sezr.olacaklar için tabi)) küçük bir kağıt yapıştıralım.Printten çıkartırız, nikah şekeri gibi olsun dedi..hoşuma gitti,belki size fikir verrir..

X